Internet Explorer 7.0 un vecāku versiju lietotājiem

18.09.2010 23:40:47 aizsāka deni2s
2 komentāri Komentēt var tikai reģistrētie lietotāji, komentārus redz visi lietotāji. reģistrēties vai ielogojies!
deni2s, 18.09.2010. 23:47:24
Komentāra reitings: 2.474

Es ieteiktu uzinstalēt kādu jaunāku pārlūku - Chrome vai Firefox, bet, ja nu ļoti gribās tieši Internet Explorer, tad ir pieejama Internet Explorer 9 beta versija, kuru var iegūt te:
http://windows.microsoft.com/lv-LV/internet-explorer/download/ie-9/worldwide

Kā cilvēks, kurš ir diezgan cieši saistīts ar mājas lapu izstrādi, iesaku atteikties no IE7 lietošanas, kā arī pēc iespējas drīzāk pāriet uz IE9 lietošanu.

Chrome, Firefox un Safari lietotājiem varu ieteikt tikai uzlikt svaigākas versijas (parasti tās ir stipri ātrākas), savukārt Operas lietotājiem tomēr pāriet uz kādu citu pārlūku. Opera ir ļoti populāra tikai Krievijā, tāpēc Latvijā daudzi mājas lapu izstrādātāji nemaz nepārbauda, vai mājas lapa vispār darbojas uz Operas.

P.S. Tāpat kā Google, arī portāls HC.LV ir kādu laiciņu jau kā pārtraucis Internet Explorer 6.0 un vecāku versiju atbalstu.

dzēsts lietotājs, 19.09.2010. 09:31:50
Komentāra reitings: 0

nu nez nez deni2s
man kautkā tieši vienmēr ir bijušas problēmas ar chrome un firefox ātrdarbību, toties opera atkal normāli strādā un nekādu problēmu ari ar mājaslapu 'garšošanu' man nav.

bet nu par IE gan piekrītu..ja jau lieto, tad vismaz IE9, jo viss, kas i zemāk - nu totāls murguķērājs.


Reklāma
Prāta darbnīca - ļauj prātam darboties!
Padalies priekā
Labdien! Mēs dodam jums promo kodu - ZBXM777 Aktivizējiet to savā personīgajā kontā pēc reģistrēšanās www.cexasia.pro Un Jūs saņemsiet līdz 1000USDT par savu depozītu. Laimīgu tirdzniecību!

Robertswedo

Моментальные он-лайн подписка в течение телеграм канале @mylovetut

Coreybrere

Моментальный он-лайн рука на телеграм канале @mylovetut

Coreysmeag


ienāktreģistrēties