iekurinot vasaru

29.04.2010 19:46:59 aizsāka bezliesmas.uguns
5 komentāri Komentēt var tikai reģistrētie lietotāji, komentārus redz visi lietotāji. reģistrēties vai ielogojies!
bezliesmas.uguns, 29.04.2010. 19:47:08
Komentāra reitings: 0

sveiks dūmu cienītāj,

šo sestdien, ja tevi nebiedē uzgunskurā cepti marshmallovs, vāverīšu un zvirbuļu apskatīšana, dūmu smarža, gan ugunskura gan ūdenspīpes, garas pastaigas, ugunskurā cepti kartupeļi, ģitāras skaņas skaņas zem klajas debess, kā arī atspirdzinošas un sildošas dziras,

tad droši meklē mugursomu un pievienojies pārgājienam no Valmieras uz gleznaino vietu starp Vintēniem un Intēniem.

pārgājiena galapunktā būs ugunskura un dažādu pārtikas produktu svilināšana, gan putnu gan ģitāras radītās mūzikas klausīšanās, dūmu kūpināša un nakšņošana teltīs.

tā kā stratēģiskais gala punkts artodas netālu no mājas, kurā dzīvo fantastiskākās meitas radītāji (kurai iespējams ir neliels sakars ar pasākuma organizēšanu), tad būs pieejamas arī vairāk segas, lai siltāka gan gulēšana gan sēdēšana pie ugunskura, kā arī silta rīta kafija/tēja.

līdzi droši vari ņemt savu personīgo sildītāju, vienalga vai tas būtu kādas šķirdas vielas veidolā vai dzīvas būtnes.

tā lūk.

iesildīsim festivālvasaru.

*ja vēlies uzzināt, ko sīkāk, piemēram satikšanās vietu un laiku, tad droši raksti, es kā laipns cilvēks, tev noteikti atbildēšu. (:

nuclear, 29.04.2010. 19:51:13
Komentāra reitings: 0

Šis labs nebūta tik tālu noteikti piedalītos..

bezliesmas.uguns, 29.04.2010. 19:54:15
Komentāra reitings: 0

būs cilvēki no rīgas un viens no jūrmalas, ja nu kāds no līdzīgas puses var sarunāt kopā stopēt (:

nuclear, 29.04.2010. 20:06:07
Komentāra reitings: 0

jā tikai es esmu vēl kādus 200 km no Rīgas uz jūras pusi hehe ..

deni2s, 29.04.2010. 20:39:21
Komentāra reitings: 0

Liepāja vai? Šod tieš tur gadījās pabūt :)


Reklāma
Prāta darbnīca - ļauj prātam darboties!
Padalies priekā
Hallo, ek wou jou prys ken.

RobertSax

Zdravo, htio sam znati vašu cijenu.

Robertunsab

Анкеты девушек равным образом юношей онлайн, в течение телеграм канале @wanowes

Antoniagloro


ienāktreģistrēties