Priekš ballītēm!

19.02.2010 14:04:35 aizsāka laimigaka!
6 komentāri Komentēt var tikai reģistrētie lietotāji, komentārus redz visi lietotāji. reģistrēties vai ielogojies!
laimigaka!, 19.02.2010. 14:06:27
Komentāra reitings: 2.169

Īsāk sakot, man jānovada viens pasākums un kā vadītājai jāatbild par ballītes apmeklētāju iepazīstināšanu, ballēšanos, izklaidi un lai pasākums vispār būtu jautrs!
Varbūt variet padalīties pieredzē un ieteikt kādas spēlēs, atrakcijas un citas lietas kā rezultātā ballīte varētu izdoties 110%?
Būšu ļoti pateicīga! Paldies!

gkm, 19.02.2010. 14:14:32
Komentāra reitings: 9.924

Nodrošinini ēdienu vegāniem un šmigu alkoholiķiem ,tevi liks mierā :D

chevete, 19.02.2010. 14:15:49
Komentāra reitings: 2.473

Ja vēlies derīgus padomus, iesaku norādīt iespējamo auditoriju, kam tu vadīsi to pasākumu.
vecums, intereses utt.

laimigaka!, 19.02.2010. 14:27:21
Komentāra reitings: 4.345

Par pārtiku padomāts, pati esmu veģetāriete, tā kā arī šādas veltes būs. Par alkoholu arī padomāts.

Ballīte jauniešiem pirtī no 20 - 25 gadu veci, intereses visdažādākās nu kā jau jauniešiem, vieni mūziķi, vieni sportisti, citi mākslinieki, ir arī pat divi juristi!

gkm, 19.02.2010. 14:38:32
Komentāra reitings: 8.539

Spēle "kājiņas" - mans ballīšu hīts.
Muļķudrošais apraksts:
Visi sastājas aplī ar seju pret centru un sadodas rokās.
Viens sāk, neviens nedrīkst atraut kājas no zemes. Nedrīskt atlaist sadotās rokas!
Ar savu labo pēdu/botu/kurpi jāpieskaras pie tā cilvēka pēdas, kurš stāv no tevis pa labi. Tava kāja, kur tu noliki to pieskaroties, paliek uz vietas, nedrīkst atraut no zemes. Sanāk tāds kā solis ar vienu kāju uz sāniem. Tagad kustas viņš, atrauj no zemes to kāju, kurai iepriekšējais pieskārās un pieliek pie vienas no kājām nākošajam. Un tā uz riņķi. Pirmais aplis ir vienkārš, bet pēc tam sākas špagatas un joki :)

laimigaka!, 19.02.2010. 14:46:55
Komentāra reitings: 1.473

O! Super, tas der! Paldies!


Reklāma
Prāta darbnīca - ļauj prātam darboties!
Padalies priekā
Hola, volia saber el seu preu.

RobertSax

Недорого и качественно: Мебельный поролон с доставкой плотный поролон <a href=vinylko17.ru>vinylko17.ru</a> .

porolon_zxSr

Xin chào, tôi muốn biết giá của bạn.

Robertunsab


ienāktreģistrēties