the pods 2 jeb 'antiziemassvētku akcija'

24.11.2009 08:07:54 aizsāka export_ass
51 komentārs Komentēt var tikai reģistrētie lietotāji, komentārus redz visi lietotāji. reģistrēties vai ielogojies!
export_ass, 24.11.2009. 08:10:09
Komentāra reitings: 11.425

beidzot man ir aptuvenā ideja, ko darīšu ar podu, par kuru salīdzinoši nesen gāja runa..

taisīšu antiziemassvētku akciju, kas norisināsies kautkur lielvārdē, ja būs ķerra, tad vairākāas vietās :D

doma ir podā samest zemi un ierakt pērnā gada eglīti, kuru izrotāt ar visvisādu bullshitu, lai pēcāk sadedzinātu parādot bezjēdzīgo ziemassvētku pārkomercializēšanu un šo svētku sākotnējās vēŗtības atgādināšanu cilvēkiem apkārt.

ja kāds vēlas piedalīties - dod ziņu šepat.

jānis, 24.11.2009. 08:17:15
Komentāra reitings: 21.771

Nez vai ar egles dedzināšanu īsti varēs atgādināt sākotnējo svētku vētības. Tā jau katra paša darīšana.

tobis, 24.11.2009. 08:17:29
Komentāra reitings: 7.972

to visu padarīšanu varētu arī tā forši nofilmēt un uztaisīt antireklāmu.
kā visi baigi priecīgie rotā to egli ar visādiem krāmiem un tad aizdedzina un visi apskaujas. nu tā, ka pilnīgs čau un cilvēkiem labs prāts.

skabarga, 24.11.2009. 08:20:52
Komentāra reitings: 7.369

Ko tu karināsi eglītē? :D

export_ass, 24.11.2009. 08:23:20
Komentāra reitings: 7.818

nofilmēt gan vajadzētu..kādam videoklipam pēcāk noderēs točna..bet tad jāsarunā kāds ar vidiokamer'

bet par to pērnā gada eglīti - ja kādam ir vel palikusi un nav žēl atdot, tad jāsazinās, jo svaigu kociņu kautkā negribas pakļaut viduslaikos plaši izplatītajai dedzināšanai, nav jau nekāda ragana :D :D :D

+ eglītē var sakarināt kautvai mazas papīra kastītes un visādus citādus nekam nevajadzīgus krāmus un no labi degoša materiāla izgrieztas formiņas..

skabarga, 24.11.2009. 08:26:45
Komentāra reitings: 6.01

pastaigā pa mežu, gan jau kko atradīsi.
vismaz manā mežā dus visas manas pērnā gada eglītes. ;D

es sakarinātu zeķes, baltas. ;D

Ķuse, 24.11.2009. 09:17:05
Komentāra reitings: -4.653

Ar podā iestādītas eglītes dedzināšanu Tu vēlies pārējiem atgādināt, ka pirms ~2009 gadiem piedzima Pestītājs?

save_ass, 24.11.2009. 10:13:02
Komentāra reitings: 4.869

...atgādināt, ka pirms ~4,6 miljardiem gadu radās Zeme un un tās griešanās tendences ir pilnīgi nesaistītas ar dzīvo miroņu augšāmcelšanos, resnu onkuli ar sarkanu degunu, mežu izkropļošanu un nepamatotu naudas atdošanu lielveikalu īpašniekiem.

Iesaku eglē sakarināt mantas, kas visiem saistās ar visu iepriekšminēto, nebaidīties no pārmetumiem un sakarināt arī tur krustiņus vai pat galotnē uzspraust pašu lielā šefa dēlu. Vienīgi par egli, ja nedabū pērno, varbūt kādam ir nevajadzīga mākslīgā, jo jaunu cirst būtu stipri aplam.

Ķuse, 24.11.2009. 10:27:40
Komentāra reitings: 7.505

Kāds sakars Ziemassvētkiem ar to, ko Tu teici? Ziemassvētki ir kristiešu svētki - Jēzus Kristus Dzimšanas diena. Tiem nav nekāds sakars ar to, kad radās zeme (ja nu vienīgi tāds, ka, ja tā nebūtu radusies, tad nebūtu ne svētku, ne svinētāju). Protams, ne tikai kristieši tos svin, svētku aura pielīp arī, piemēram, man. Un es neredzu neko ļaunu tajā, ka cilvēki apdāvina viens otru? Kādus tad Jūs, skeptiķi, iztēlojaties Ziemassvētkus? Sejas aizliešana kādā bārā, vai?

Šizatroniķis, 24.11.2009. 10:41:36
Komentāra reitings: 16.879

Buļļa kakas! Antiziemassvētku akcija būtu baznīcu dedzināšana! Protams, var izlīdzēties ar ne tik radikālām metodēm - ignorēt to visu!

save_ass, 24.11.2009. 10:48:13
Komentāra reitings: 6.83

Atšķirībā no Lieldienām, ziemas saulgrieži pastāvēja vēl pirms kristietības, tos svinēja vēl pirms tam. Kristieši tikai izdomāja tos svinēt savādāk.

Apdāvināšanai nevajag svētkus. Ja visi cilvēki ir liekēži un skauģi, tad labi darbi 1x gadā tos nepadarīs par labiem cilvēkiem. Un aizliet seju bārā var katru dienu, tāpat arī dāvināt, tāpat arī jūsmot par savu pastītāju, drīzāk uzskatu, ka šādai svinamai dienai nav jābūt vispār, jo, pateicoties tai pašai kristietībai, ir pazudusi iespēja un vēlme man svinēt ziemassvētkus tā, kā es vēlētos, un kā tas pieklātos.

export_ass, 24.11.2009. 10:56:30
Komentāra reitings: 7.842

da labi lol..

..nokaltusi egle, kas vairāk vai mazāk ir ziemassvētku simbolika tiek dedzināta nejau tapēc, lai parādītu, ka šie svētki nav jāsvin, bet vairāk tapēc, ka nevajag izcirst dabu tikai tapēc, lai katram mājās būtu pa simbolam, kas tiek izmests praktiski uzreiz pēc svētkiem..un podā parasti liek sūdus [tiešā vārda nozīmē] kas liecina par to, ka tā tradīcija - cirst egli manā skatijumā ir totaļna nat kūl..labāk aiziet uz mežu ar termosu tējas un izrotāt dzīvu eglīti, nevis mājās turēt beigtu koku.

skabarga, 24.11.2009. 10:57:28
Komentāra reitings: 4.894

mish tač jau pateica savu mērķi "parādot bezjēdzīgo ziemassvētku pārkomercializēšanu un šo svētku sākotnējās vēŗtības atgādināšanu cilvēkiem apkārt. " .
Ko nu ārdās? ;D
Slīcinam idejas?

export_ass, 24.11.2009. 11:05:52
Komentāra reitings: 7.768

loģiski, ka slīcina idejas..tāds ir sociuma mērķis ;) citādāk performance nebūtu performance, ja visiem būtu pilnīgi vienalga :)

tobis, 24.11.2009. 11:15:23
Komentāra reitings: 7.698

Man tas atkal vairāk saistās ar tās materiskās būšanas nodedzināšanu. Lai iet ratā visi simboli, rotājumi, dāvanas, Kūts maketi un mandarīnu atlaides.

Kad nāks Ziemassvētki, pirmais, ko es padomāšu, būs par to, lai darbā man todien būtu brīvdiena un es varētu aizbraukt pie mammas, un par to, vai brālis varēs atbraukt mājās no Anglijas. Un vai mēs kā bērnības dienās varēsim iet uz mežu saspraust eglītē svecītes un skatīties kā tumsā smuki deg.

Nevis - jāsapērk visiem Maximā dāvanas un jāsapelna pietiekami liels piķis, lai galds lūst no ēdienu smaguma un galva sprāgst no paģirām.

Es domāju, ka tas ir portests nevis pret Ziemasvētkiem, bet gan tāda kā akcija par īstiem Ziemassvētkiem.

export_ass, 24.11.2009. 11:22:21
Komentāra reitings: 3.428

nu var ari tā to nosaukt :)
katrs jau pa savam interpretē ;)

kampy, 24.11.2009. 12:01:36
Komentāra reitings: 13.425

24ajā decembrī es iedzeru šampi uz ievu veselību un ēdu kilogramiem mandarīnu. kas apkārt notiek, tas man pie kaimiņa stenderes. nu par kādu lieku brīvdienu ar nesūdzos. kopš 2007. gada ziemīšiem, kad krams apgāza un sadauzīja manu ziemassvētku egles zara performanci- ar tādiem niekiem vairs nekrāmējos.

Ķuse, 24.11.2009. 16:08:34
Komentāra reitings: 18.952

Jā, bet Ziemas saulgrieži nu noteikti nav tas pats.

Es savukārt nesaprotu, ko var ņemties ar to anti-komerciju Ziemassvētkos. Tie visi dejojošie salaveči, egles, sveces rada noskaņu. Man Ziemassvētki ir gandrīz vienīgā diena gadā, kad varu pasēdēt kopā ar savu vīru, vecākiem, brāļiem, omīti un vectēvu pie viena galda, beidzot papļāpāt par šo un to, nevis par to, ka banka māju ņem nost. Tā ir vienīgā diena gadā, kad neviens nepiedzeras, kad visi ir laimīgi, skaitot dzejolīšus, saņemot dāvaniņas. Un vislielāko siltumu sirdī man sagādā mazā brāļuka laimes pilnais acu skatiens, kad viņš ir izsekojis rūķa pēdām un atradis dāvanu maisu. Un kā lai es viņam paskaidroju, kāpēc tā nabaga eglīte uz ielas ir iebāzta podā un deg ar visiem bumbuļiem? Kā lai es tai nesamaitātajai dvēselei paskaidroju, ka laikā, kad visi viņa mīļie un tuvie cilvēki kopīgi rotā eglīti, citi cilvēki tās nīst un dedzina?
Tiešām nesaprotu šo akciju, manuprāt, ir stulbi publiski izrādīt savu riebumu pret lietām, kuras citiem ir mīļas un tuvas, un sagādā daudz prieka. Šī ideja man atgādina tos fanātiskos kristiešus, kuri Līgo dziesmas un Jaunsudrabiņa grāmatas dedzināja, norādot, ka tās ir pagāniskas.

hepatits, 24.11.2009. 19:40:40
Komentāra reitings: -2.971

mish, sakarini cigarešu paciņas un šķiltavas un kolas/fantas/sprite pudeliites un alus bunjdzjinjas un snikers papiiriishus un mandariinus!

export_ass, 24.11.2009. 21:42:38
Komentāra reitings: 1.826

hepatits - not bad idea ;)
varētu kāds palīdzēt ar garu mandarīnmizu taisīšanu un kolas bundžiņu krāšanu/placināšanu + tad jau ari varētu kā vienā senā klipā - bārbijas sakarināt lai deg :D

deni2s, 24.11.2009. 21:44:35
Komentāra reitings: 8.83

Rokas nost no mandarīniem! Mandarīni man garšo, un Z-svētki ir vienīgais laiks gadā, kad tos var gardu muti saēsties tā, lai uz visu gadu pietiek ;) Vai tāpēc, ka mandarīnu sezona sakrīt ar Z-svētkiem, jāienīst mandarīni?

Z-svētki man nekad nav bijuši īpaši priecīgi, drīzāk otrādi, bet es zinu, ka daudziem cilvēkiem tie ir nozīmīgi svētki. Tāpēc man tie tomēr patīk, un es tos atbalstu.

Un neviens jau ar varu nespiež Z-svētkos iepirkties. Tā ir katra paša izvēle. Bet pieprasījums rada piedāvājumu. Ja gribat mainīt, lai svētki nebūtu tik komerciāli, cīnieties nevis ar sekām (ka cilvēki tirgo dāvanas), bet ar iemesliem - parādot cilvēkiem labākas alternatīvas pirktām dāvanām.

Kā šai sakarā eglītes podā dedzināšana kaut ko palīdzētu, nav manam prātam aptverams.

export_ass, 24.11.2009. 21:48:19
Komentāra reitings: 1.837

nu bāc..saprotiet mani, papusei-idiņu..miestā tak darīt nav ko un pašam kkā sevi ari jāizklaidē..

+ kas brauks filmēt ??

save_ass, 24.11.2009. 23:16:22
Komentāra reitings: 2.395

No manis var savākt kādas 20+ bundžas (kola, naft, sprait un citi alternatīvi), ja nu vajag!

hepatits, 25.11.2009. 08:03:58
Komentāra reitings: 0.467

man tachu kaut kad ir jaaapciemo LIELvarde! kaapeec lai shis gadiijums nebuutu tam par iemeslu?
ar to gribeeju pateikt, ka varu pieteikties kaa filmeetaajs ar kameru, kas priekshlaiciigi ir jaaiziiree.
kamera laba (http://www.camera-catalog.com/timgs/olympus_fe-150_1.jpg), tikai beeda taada, ka ir pusstundu filmeeshanas laiks, kas uzdod meerkji vai nu staipiit liidzi portatiivo, vai kaartiigu scenaariju izshtukot.
ideaalajaa gadiijumaa ar liidziiga tipa kameraam vareetu pieteikties veel kaadi 2 operatori.

kampy, 25.11.2009. 08:18:22
Komentāra reitings: 5.951

es ar drīkstēšu filmēties? varu stāvēt bikini un salaveča cepurē
(doma apmēram šāda http://static.bigstockphoto.com/thumbs/0/0/6/large/6004274.jpg) blakus degošai eglītei!

export_ass, 25.11.2009. 09:46:59
Komentāra reitings: 1.957

hepatits - tas būtu brīnišķīgi :) + nav jau teikts, ka tikai no viena un ar vienu kamer lenķa var filmēt :D

scenārijs uz pusstundu ??
heh..tad vajadzēs kādu ērmīgu runātāju, kas saka, kamdēļ notiek šī padarīšana..par cik mikiņam padodas runāšana, tad viņš varētu to provēt nodarīt :D [ja vien piekritīs]

tobis, 25.11.2009. 12:20:15
Komentāra reitings: 1.924

Es varu piedalīties masu skatos. Man labi padodas tēlot masu :D

Un vēl es māku dziedāt "ak elgīte, ak eglīte, tu pastāvīga esi."

Bet ja tiešām tur kaut kas nobriest un atrodas kāda loma, labprāt padarīšu kādas stulbības, jo arī papusei idiņ-pilsētā īsti nav ko dažriez darīt un sevi jāizklaidē.

jānis, 25.11.2009. 14:27:23
Komentāra reitings: 12.364

Tas man lika atcerēties sižetu par lakricu : http://www.hc.lv/forums/nejedzibas/1899/

save_ass, 25.11.2009. 15:06:49
Komentāra reitings: 1.927

Nezinu gan, vai man kas sanāks ar to runāšanu, parasti vāros kamēr aiziet galīgi ne par tēmu + vēl kameras priekšā no stresa vispār sviestu gvelzīšu...

Toties iesaku hepatīta kandidatūru. Cik nācies saskarties ar viņu, esmu drošs ka gan izteikties viņš mācēs attiecīgi, gan arīperformanci varētu sarūpēt, ne tikai runāšanu vien...

bremze, 25.11.2009. 16:06:38
Komentāra reitings: 4.467

Es piesakos paņemt fotoaparātu ar filmēšanas funkciju!

Mana galā draņķīgā laikā un vēl bez naudas ar nav īsti ko darīt.

export_ass, 25.11.2009. 17:03:51
Komentāra reitings: 0.466

mkey :D
žēl, ka šodien par to eglīti neatzvanija :(

kampy, 25.11.2009. 18:31:33
Komentāra reitings: 1.944

a kur izpaliek mana performance?? beigu titriem fona bilde? >:(
es varu būt vismaz statists? tb atnest egli, pēc tam saslaucīt utt

hepatits, 25.11.2009. 18:51:11
Komentāra reitings: 1.955

es vēlos palabot manu neizprasto vēstījumu:
-) ar 30 min. gribēju pateikt, ka varētu būt par maz, lai uztaisītu kaut vai 5 min. garu storiju;
-) scenārijs [storijs] ir jāveido, manuprāt, pēc iespējas īsāks [kārtīga poprok skaņu darba garumā], jo mums ir steidzīgs laikmets [21. gs.] un maz finansiālo resursu, un maz izglītības, un maz grūpiju, un maz benzīna, un..;

pusstunda jau būtu kārtīgs HC. teiksim variants nr1:
[30 min. garsh storijs]
-) parādās nosaukums [00:00 - 00:05];
-) parādās "egles bilde nr1" [00:06 - 00:10];
-) mikiņsh nolasa savu sagatavoto tekstuālo morāli, teiksim, 15 lpp. garumā [00:11 - 29:30];
-) parādās "egles bilde nr2" [29:31 - 29:35];
-) titri [29:36 - ...]


kad es pieminēju "poprok skanju darbu", tad atsauca atmiņā filmu ''Love Actualy'', kas var noderēt iedvesmai [pamatos kā nekā arī ir misha ideja] --> http://www.youtube.com/watch?v=_saCHD4Wzqk&feature=related

Precīzāk no filmas, kas iezīmējās atmiņā aktieris Bill Nighy kā kārtīgs mākslinieks Ziemassvētku noskaņas radīšanai.

kampy, 25.11.2009. 18:58:54
Komentāra reitings: 1.97

es labāk iesaku šito fonā. tāda ļoti jestra, vārdus zin visi, kā arī atbilstoša ziemīšu tēmai. mans variants: eglīte deg un visi apkārt stāvot ar roķelēm mēģina aizsniegt liesmas un dzied:

http://www.youtube.com/watch?v=Pikz3DMhu54&feature=related

n, 25.11.2009. 20:19:07
Komentāra reitings: -0.99

Kariniet eglē noskanētas-saprintētas dolāru papīru zīmes,bankas kartes; mulāžas desas, arhaiskus un, galvenais, spīdīgus egļu rotājumus.

Aktieru dotības notēlot amerianizēto happiness nenāktu par sliktu.
Rozīgas cacas ar lielām acīs nāktu par labu.

Diemžēl labāku muzikālu pavadījumu, degot eglei, nevaru izdomāt par "Jo-loč-kaaa zažgiiiiiisj " un mazi nepacietīgi bērneļi fonā plaukšķina

export_ass, 25.11.2009. 20:43:17
Komentāra reitings: -0.993

jaunieši..pagaidām nomierinās..līdz ieceres izpildes datumam vismaz 2 nedēļas vel ir ;) [takā laika pietiekami, ja ir apņēmība visu to štelli izdarīt normāli, kā pienākas]
bet ja daram, tad uzreiz sarunā kas un kā, lai nav diletantisms nekāds, un lai katrs zina, ko vajag izdarīt, kur vajag būt u.t.t.

filminga datumi varētu būt tas vīkends, kas pirms ziemassvētkiem..20-21-22 dec.

a ja neviens neko negribēs darīt vnk viens iešu priecāties par degošu eglīti un tas paliks tikai manās atmiņās.

hepatits, 25.11.2009. 21:13:51
Komentāra reitings: -0.99

nezinu pēc kādiem kritērijiem tu, mish, izvēlējies izteikto datumu, bet man bija padomā ne šī nedēļas nogale, bet viena pēc tam [4.,5.,6. decembris], ja varam. kā ne kā jātlicina laiciņš montāžai, un rullītis jāpalaiž pāris dienas pirms 24. datuma, lai jau visa pasaule reizes 3 būtu redzējusi storiju.

p.s. manuprāt, jāfilmē iekams laukā gaišs.


= kaļ kamēr karsts =
= laba daudz nevajaga =

export_ass, 25.11.2009. 21:22:51
Komentāra reitings: -0.993

piekrītu hepatits..šonedēļ man koncis un sagatavošanāš ta irr, bet domāju, ka nākamnedēl jāpavazājas pa vietējiem mežiņiem un jāsamaklē tā eglīte + vel tad jau masu skatu ļaudis var apzināt, kā saka..

par filmēšanu - manuprāt ideāli būtu no kkādiem 4iem-5iem, kad ir tas moments, kad paliek no gaiša tumšs ārā..nu lai i eglīti degošo var ievērtēt, i sejas redzēt.

export_ass, 25.11.2009. 21:26:25
Komentāra reitings: -0.993

un būtu ļoti jauki, ja būtu vairākas kameras..

export_ass, 25.11.2009. 22:35:53
Komentāra reitings: 3.375

varētu kādu neredzētu seju pārtaisīt par kko līzīgu centim ūbelei un nosaukt par 'sventis nūdele' - kā saka lai ir roļika seja.

hepatits, 04.12.2009. 11:49:47
Komentāra reitings: 0.811

tad riit filmeejam!

export_ass, 04.12.2009. 12:39:54
Komentāra reitings: -2.066

tieši tā :)
filmējam rīt, šodien izstqaigājam visas vietas un šo to uzskricelējam uz lapiņām :)

bonis, 04.12.2009. 22:14:21
Komentāra reitings: 5.324

Pilnībā piekrītu Ķuses teiktajam. Neesmu Ziemassvētku fanāts. Negaidu tos svātkus nekādā saistībā ar kristietību. Nav man tas gada priecīgākais laiks, bet nekad ar savu rīcību neatņemšu prieku tiem cilvēkiem, kas tajā brīdī jūtas laimīgi. Gluži otrādāk-ar preiku pateikšu priecīgus Z-svētkus, ja zinu, ka tā iepriecināšu kādu cilvēku, vienlaga svešu vai labu draugu. Kādēļ neviens neboikotē Jāņu svinēšanu? Tur valda tādi pati komercija - jo vairāk pudeļu tauta iztemps, jo lieliskāki svētki :D Vienkārši, tad ir jestrais pārtijs kur var izcelties ar lielāko komu :D Tas taču ir tik forši mmmmmm Nevis takā tajos klusajos, pieklājīgajos Z-svētkos. Labāk tajā podā resnā Kalvīša siluetu iespraust un dedzināt, nevis lielas tautas daļas prieka simbolu, neatkarīgi vai viņš svin kā kristiešu svētkus vai vienkārši kā saulgriežus kā jāņudienā. Tā jau tik maz pozitīvo emociju šanī sūdainajā laikā.

bonis, 04.12.2009. 22:26:51
Komentāra reitings: 5.869

http://www.hc.lv/forums/parejais/290/

Labi, ka šo dikusiju izlasīju pēc šitās-vismaz cilvēki, kā cilvēki-pozitīvi domājoši, nevis negatīvi eglīšu atriebēji :D

export_ass, 04.12.2009. 23:18:08
Komentāra reitings: -3.499

bonis - tu kautkāds pārāk pozitīvs..
+ atkārtošos ar to, ka domā, ka laukos i diži ko darīt bez trulas dzeršanas ?? vismaz kautkā paši sev miestā dzīvi izkrāsojam, lai nav tikai trula dzeršana..

un jāņus neboikotē neviens tapēc, ka tur jau notiek brīnišķīgi piromānijas akti !

save_ass, 05.12.2009. 21:51:30
Komentāra reitings: 0.916

Jāņus boikotē kristieši (vismaz pēdējgad uz to uzmācīgi aicināja).

kampy, 06.12.2009. 09:39:27
Komentāra reitings: 4.413

zin kapēc jāņus neboikotē? tapēc, ka tie ir svētki visiem- jā, arī plenčiem.
ziemassvētki- ģimenes svētki,
māmiņdiena- diena māmiņām,
valentīndiena- diena pārīšiem utt
ja tev kādos svētkos trūkst svinamiemeslās detaļas- nedomāju, ka fanosi par tiem svētkiem.
taču līgo svēki ir arī tev- pat ja neesi jānis vai līga.
ps: man ziemassvētki riebjas, var klusi nolīst stūrītī un gremot mandarīnus, bet līgo vakarā es nez ar kādām kāpurķēdēm mani varētu noturēt pie tv..

Ķuse, 06.12.2009. 10:47:20
Komentāra reitings: 4.938

Man riebjas Valentīndiena. Rūgstu kā rūgumpods, kad ieraugu sīkos nolīmētus ar sirsniņām. Bet es to daru klusībā pie sevis, nevis bojāju viņiem prieku, dedzinot sirdis.

export_ass, 06.12.2009. 11:59:13
Komentāra reitings: -3.502

ķuse - ļoti neslikta ideja tev..
ja hepatits piekritīs - dedzinās visu ko, ieskaitot lielu kartona sirdi !

hepatits, 06.12.2009. 13:03:04
Komentāra reitings: -0.621

tikai valentiindiena veel aukstaaka kaa z-sveetki.

KAA LAI TO FOTOAPARAATU ATSALDEE?!?

fotoaparaatistiem jautaajums: kaa var izvilkt no fotoaparaata atminjas kartes informaaciju, ja visu laiku piedaavaa to formateet?

Šizatroniķis, 06.12.2009. 18:02:16
Komentāra reitings: 6.294

Pamēģini ar šito vai pameklē ko līdzīgu. --> http://www.cardrecovery.com/


Reklāma
Datuve.lv tehnoloģiju jaunumu portāls
Padalies priekā
Прывітанне, я хацеў даведацца Ваш прайс.

RobertSax

Kaixo, zure prezioa jakin nahi nuen.

Robertunsab

Лето в Мурманске: туры и экскурсии для любителей северной природы мурманск экскурсии летом <a href=murmansk-ecskursii-letom.ru>murmansk-ecskursii-letom.ru</a> .

murmansk_tury_bxoa


ienāktreģistrēties