dīdžeju nakts dziive-miits vai patiesība??

06.06.2009 17:41:27 aizsāka nataaa
21 komentārs Komentēt var tikai reģistrētie lietotāji, komentārus redz visi lietotāji. reģistrēties vai ielogojies!
nataaa, 06.06.2009. 17:42:00
Komentāra reitings: -10.75

Problēma tāda(pat nezinu vai tā īsti ir problēma,bet nu labi...) ,ka mans draugs ir dīdžejs.Bet tā nav tā problēma kura mani uztrauc.
Viņš gandrīz katru dienu apmeklē kādu klubu,tusiņu u.t.t ,man gan tāda staigāšana pa klubiem nav iisti pa prātām(katru dienu tas nav vnk. iespējams) un arī viņam neko neaizliedzu,kaut gan viņš zina ka esmu ļoti greizsirdiiga un zinu ka tādās balliites ir taču daudz jauku,skaistu meitenju ar kurām varētu iepaziities, kaut vai tikai vienas nakts sakaru nolūkā. īsti vēl neesmu iepazinusi viņa dabu jo kopā esam tikai pāris nedēļas,puisis pats saka ka viņš tāds neesot un tie itkā esot tikai stereotipi,ka viņš nezinot nevienu LV DJ-u kurš laižot pa kreisi u.t.t. ķip-uzlieliija bik savus kolēģus,nezinu kapēc un no kā esmu ietekmējusies bet man tas priekšstats par tām DJ-u balliitēm ir drusku savādāks.
Pagājušajā nedēļas nogalē viņš bija aizbraucis pie kolēģa svinēt dzimšanas dienu,un man pat par to nepateica,kur nu vēl uzaicināja!!!! viņš tur bija TRĪS dienas. TRĪS!! tad kad to uzzināju biju dusmiiga un apvainojusies-kopā. Viņš gan taisnojās,ka tur neesot bijusi neviena '' interesanta dāma '' ar ko parunāt,kur nu vēl kaut ko citu ar viņu pasaakt.. es zinu,ka esmu ļoti ļoti greizsirdiiga un varbūt bez pamata,jo puisis patiešām ir jauks,mīļš puisis..bet iepriekšējā pieredze un tie visi stereotipi jauc man galvu un liekas ka iisti vairs neko nesaprotu...
Kā Jums šķiet,-tie visi sterotipi un pieņēmumi ir taisniiba vai nav?? Jūs vispār tādiem ticat??
Un kā man tikt galā ar šo problēmu..man nav ne jausmas...jo zinu ka tas viss slēpjas manii. vaina slēpjas manii. jo es neticu un es neuzticos,kaut gan..puisis pavisam iespējams man visu laiku ir teicis tikai patiesiibu bet es to neesmu ievērojusi...

HELP!!!!

skabarga, 06.06.2009. 18:16:18
Komentāra reitings: 17.338

greizsirdība nogalina.

dzēsts lietotājs, 06.06.2009. 19:50:07
Komentāra reitings: 12.075

Es domāju ,ka šoreiz gan palīdzība ir jālūdz žurnālam ''Sīrups'' !

dzēsts lietotājs, 06.06.2009. 21:45:49
Komentāra reitings: 17.413

Pamet viņu, ballējies uz nebēdu, esi "interesanta dāma" ar ko parunāt un baudi jaunību. Priekškam siet sevi saitēs kaut kādās? Ak, jūs..

kampy, 07.06.2009. 07:33:35
Komentāra reitings: 5.84

ir jāļauj cilvēkam elpot un veltīt laiku ne tikai sev/tev. ja būs palicējs, tad paliks pa ļube, ja gājējs "dīdžejotājs", tad lai iet. un "interesanta dāma" būs mans top vārds :DDD

save_ass, 07.06.2009. 07:55:12
Komentāra reitings: 4.807

Zinu tik to, ka simpātijas aizmālē acis.

Turklāt no pieredzes varu teikt, ka ja pati nebūtu no tām, kas laiž pa kreisi, draugu aizdomās neturētu!

_intuiicij_, 07.06.2009. 09:23:23
Komentāra reitings: 7.282

save_ass pilnīgi un galīgi nepiekritīšu par to pēdējo teikumu - bet tas ir no manas pieredzes ;)

Ehh, šis forums man uzdzen bērnības nostaļģiju, kad ar draudzenēm lasījām problēmlapas ;D

Bet nu jebkurā gadījumā varu teikt - ja puisis tev nolaiž pa kreisi vienreiz, tad visnotaļ viņš to izdarīs vēlreiz, vēlreiz un vēlreiz.
Ja viņš ir tāds, ka laiž pa kreisi, tad nekas nespēs to izmainīt, pat, ja viņš pateiks visslavenos vārdus - es tevi mīlu !
Cilvēki nemainās, tāpēc uzmanies ar ko tu sapinies ;)

Priekā, mani maziņie ! ^.^

kampy, 07.06.2009. 11:21:42
Komentāra reitings: 16.797

pa manam trīs dienas iztikt bez trū lov un vēl nobujānīt un pat pa komai nesailgoties un nepazvanīt.. izklausās pietiekami ticami "interesantas dāmas" versijai. bet tēma spārda. vajag pat sadaļu: attiecības, mīlestība vai kas tml :D nē, bet bez ironijas. es arī gribu padalīties ar savām problēmām :(

lols_royce, 07.06.2009. 13:12:15
Komentāra reitings: 11.687

kad čurāju, man dedzina, ko man tagad darīt?

_intuiicij_, 07.06.2009. 20:15:54
Komentāra reitings: 12.496

Katru reizi kad atveru hc.lv kamazam ir jauna kļička. Paranoja ? Ko man tagad darīt ?


Jā, kampy, es arī gribētu pastāstīt, bet piekritīsi taču, ka ir tādas lietas, kas tomēr ir jāatstāj starp diviem cilvēkiem un neuzskatu, ka izlikt savas attiecības vispārējai apskatei ir man pieņemami.
Jā, var parunāt par to, ka vīrieši cūkas, sievietes k**es, bet nevis izstāstīt, kas ir tavs draugs, pateikt, kur tusē un davaj tgd uzraugat viņu, vai arī - redzat, cik es kruta, ka man tāds draugs.
/Labi, oftopic, sviests/

dzēsts lietotājs, 07.06.2009. 20:18:03
Komentāra reitings: -2.401

mīļo hācīti.
man ir problēma..mana draudzene saka, ka es izskatos pēc peģ*ka..bet es neesmu !
iesakiet man ko darīt, ja mana draudzene tomēr domā, ka esmu peģ*ks, jo savādāk viņa negribēs ar mani runāt un pīpēt kāsīš*s :(

tiešām cerot uz palīdzību !!

[ka tik ne ar]
[mačī mīnusus]

kampy, 07.06.2009. 20:31:35
Komentāra reitings: 8.181

anna, nu var jau kaut kā ar metaforām un tā.. nu lai citi nesaprot par kuru cilvēku ir runa un nestāstīt pavisam pikantas lietas :) nu, piemēram:

man ļoti gribas vienu čali, bet viņam ir tikai 20 gadi, un bonusā- jūlijā viņš pamet Latviju.

redz, un nevienam nav pat ne mazākās nojausmas par ko ir runa, bet es esmu izkratījusi sirdi un gaidu palīdzīgus ieteikumus :DDD

dzēsts lietotājs, 07.06.2009. 20:36:19
Komentāra reitings: 7.624

kampy - tev ir pēdējā iespēja dabūt :D :D :D
un mēs nezinam, par ko iet runa ;) :D :D :D

lols_royce, 07.06.2009. 20:36:59
Komentāra reitings: 14.635

nesauc dmitrijs (to čali)?

tobis, 07.06.2009. 20:50:13
Komentāra reitings: 8.16

par tavu problēmu noteikti var izlasīt cosmopolitainā. :D bet es tev teikš, ka jāpiekāš. Paskaties spogulī-jauna, skaista, bez bērniem? nu, tad problēmu nav un kādu laiku vēl nebūs.

starpcitu, pa swh pašlaik skan tā krutā dziesma- relax. take it easyyy....:D labi, ka ne remiksā. :D

save_ass, 07.06.2009. 21:36:18
Komentāra reitings: 8.213

kampy - vienīgais kas par to faktu nezin un nerunā, ka Tev gribas vienu čali, ir tas pats čalis!

deni2s, 07.06.2009. 21:38:46
Komentāra reitings: -13.038

Redzu, ka pasmieties par to, ko citi cilvēki nopietni raksta, te kļūst aizvien populārāk. Nožēlojami.

tobis, 07.06.2009. 22:23:46
Komentāra reitings: 13.674

nesmejos par cilvēku, vai par to, ka viņam ir problēma, bet neuzsktau, ka šī būtu tā vieta, kur to apspriest, vispār domāju, ka ar svešiem cilvēkiem privātā dzīve nav apspriežama, jo katrs gadījums ir individuāls un kā vispār var būt tāds stereotips, ka visi dīdžeji laiž/ nelaiž pa kreisi, tik pat labi var apgalvot, ka visi Arņi neēd melno šokolādi.

Nesaku, ka nevar apsriest attiecību tēmas, bet ir sen jau esmu sapratusi, ka nevajag visiem stāstīt, ka kkas neiet, jo 10 procentiem par to ir vienalga, bet pārējos tas priecē.

kampy, 08.06.2009. 04:14:22
Komentāra reitings: 9.307

tobis, tu esi ģēnijs. es nepateiktu labāk, bet pilnīgi tev piekrītu.

PS: deni2s, nav nemaz tik traki ar mums- mazliet caur smiekliem, ironiju vai mazliet sarkasma- tomēr gandrīz visi daudz maz arī izteica nopietnu viedokli problēmas sakarā.

lols_royce, 08.06.2009. 07:45:58
Komentāra reitings: 11.308

Deniss atkal sapūties?

dzēsts lietotājs, 08.06.2009. 08:06:36
Komentāra reitings: 11.927

alternative.lv sāk atgādināt. :D


Reklāma
Prāta darbnīca - ļauj prātam darboties!
Padalies priekā
Подробные астрологические прогнозы на неделю для каждого знака зодиака астро видья на сегодня <a href=worknorth.ru>worknorth.ru</a> .

astroprognoz_abPa

Hej, jeg ønskede at kende din pris.

RobertSax

Theme site super 000*** ru.hc.lv

xouzkzRezm


ienāktreģistrēties