pēc 9. klases

11.06.2008 21:10:32 aizsāka dzēsts lietotājs
35 komentāri Komentēt var tikai reģistrētie lietotāji, komentārus redz visi lietotāji. reģistrēties vai ielogojies!
dzēsts lietotājs, 11.06.2008. 21:16:21
Komentāra reitings: 8.626

Tūlīt, tūlīt es beigšu 9. klasi. Priekšā man ir šāda izvēle - palikt mācīties vidusskolā vai braukt uz kaut kādu prof. vidusskolu Rīgā (pati nedzīvoju galvaspilsētā). Nespēju izvēlēties savu nākamo ceļu, arī manu draugu viedokļi šķiras - kāds saka, lai palieku dzimtajā pilsētā mācīties līdz 12. klasei, kāds saka, ka ir jālaužas tālāk. Baidos izdarīt nepareizo izvēli priekš sevis, tādējādi arī, protams, kaitējot sev.
Lūdzu, padalieties arī ar savām izvēlēm!

edit: ir doma iet par reklāmas komercdabrinieku uz kādu koledžu. bailes, vellos!

dzēsts lietotājs, 11.06.2008. 21:17:14
Komentāra reitings: 15.018

man, piemēram, ar profeni pagaidām ir skāba pieredze. divus kursus esmu nomācījusies un to nožēloju, jo vidusskolas parastie priekšmeti ir ielaisti diezgan dziļā gruntē dēļ mākslas priekšmetiem.
tad jau labāk iet uz parasto vidusskolu, izmācīties to un tad staigāt pa profesionālajām

dzēsts lietotājs, 11.06.2008. 21:19:57
Komentāra reitings: 6.654

Šādu vai tādu iemeslu dēļ, lielākā daļa tomēr, cik esmu dzirdējusi, nožēlo.. vaj

dzēsts lietotājs, 11.06.2008. 21:25:21
Komentāra reitings: 1.094

ej armijā! iemācīs kā šaut nost komunistus, fašistus un žīdus!

dzēsts lietotājs, 11.06.2008. 21:27:43
Komentāra reitings: -18.231

kas tagad ir armija, pff..
vot vladivostokā/kaukāzā/pie ķīnas/vjetnamā... vot tie bija laiki.

rxx, 11.06.2008. 21:33:53
Komentāra reitings: 11.942

Armijā, tu varēsi triekt manu naudu uz nebēdu.. :D

Es "mācos" vidusskolā, kuru nākamgad ceru pat pabeigt. Neteikšu, ka es to nožēloju, bet nu tā paņem no manis pārāk daudz.. :D Lai gan attieksme pret to man ir visai vienaldzīga, vienalga besī tur sēdēt. Bet nu tā kā augstākā izglītība jāiegūst ir, tad man nekas cits neatliek.

dzēsts lietotājs, 11.06.2008. 21:42:11
Komentāra reitings: -7.152

Bet augstāko izglītību var tak turpināt iegūt arī pēc koledžām utt.. tā, ja.
Īstenībā, es vienkārši negribu dzīvot savā pilsētā, tā jau tās vidusskolas štelles tīri ok ir :)

jana, 11.06.2008. 23:00:16
Komentāra reitings: 2.783

pec 9as aizgaju uz poligrafijas tehnikumu. nenozheloju necik. 12o eksamenus noliku necik ne sliktak par vidusskolniekiem. parejais, parejais es shaubos kas tik loti vel varetu intereset. galva ir, macities labi vai laist antinju - var atljauties da jebkur.

lieliskais kārlis, 12.06.2008. 04:08:19
Komentāra reitings: 21.5

manuprāt, tas gan jāizlemj tev pašam (pašai?). Man mamma jau uzreiz pateica, ka mani uz nekādām profenēm nelaidīs, jo tā jau izdarīja ar manu māsu un tgd tu rūgti nožēlo. Es nenožēloju, ka iestājos vidusskolā, kgan uzskatu, ka neko tur neesmu iemācījies, ja neskaita, protams, tādas štelles kā Latīņu valodu... Mācos tikai priekš papīra, kas ļauj pēc tam stāties augstskolā.

_intuiicij_, 12.06.2008. 07:50:23
Komentāra reitings: 8.665

es turpināju mācīties turpat-vidusskolā un nenožēloju..
Tas nozīmē, ka vēl 3 gadi jādzīvo ar vecākiem, bet nu nesūdzos, vismaz kāds ēst var normāli uztaisīt XD
varu pateikt tikai to, ka vidusskolas 3 gadi pagāja tiešām anormāli ātri, pat nepaspēsi attapties, ka stāvēsi 12tās klases izlaidumā :D

Izglītībai nav nekāda specifiska novirziena [es vienīgais mācos/mācījos vispārējā ar padziļinātu valodu apguvi-valodniekos]..
vienīgais mirklis, kad vidusskola sāk ietekmēt tālāko nākotni ir tad, kad 12tajā klasē jāizvēlas, kādus eksāmenus kārtot XD
viss!

adellada, 12.06.2008. 09:50:52
Komentāra reitings: 13.905

Ja ļoti gribas tikt prom no dzimtā miesta, bet prof. vidusskola nesaista, tad galvaspilsētā var atrast vidusskolu/ģimnāziju, kura piedāvā dzīvošanu kojās.
Par to, kā ir dzīvot kojās un mācīties, tas jau noteikti ir cits stāsts.

princesiite, 12.06.2008. 11:52:39
Komentāra reitings: -13.624

Arī es šogad beidzu 9.klasi un īsti nezinu kur iet, tāpēc itkā esmu izdomājusi palikt vidusskolā! Tomēr arodvidusskolā man šķiet ir grūtāk jo jāapvieno vidusskola ar arodu! Bet vidusskolā ir tie paši pavasara brīvlaiki utt. Un tad vari iet tālāk uz augstskolu , koledžu vai kur nu vēlies :)

dzēsts lietotājs, 12.06.2008. 11:53:58
Komentāra reitings: 9.589

arrodvidusskolā nevar būt grutāk nekā parastā videnē, jo tur mazliet apgriež vidusskolas programmu un tapēc tā skaitās vidējā profesionāla izglitība - lūk tā.. pats tādu esu pabeidzis.

elizabete, 12.06.2008. 12:33:15
Komentāra reitings: 8.092

lielāka domāšana gan ir par to,kuras skolas durvis un kurā pasaules stūrī vērt vaļā pēc 12.klases.
jo tas ietekmēs visu Tavu turpmāko.nepatiks,mocīsies.
netiksi budžetā,kredīts uz kakla,ja ņaudiņas nav.
varbūt ir kāds,kas var padalīties savā pieredzē par to?

dzēsts lietotājs, 12.06.2008. 12:42:30
Komentāra reitings: 13.844

Ej uz ģimnāziju!

apokalipse, 12.06.2008. 13:30:56
Komentāra reitings: -6.682

Labs ieteikums. :D

Man vēl īstenībā 9.klase būs pēc diviem gadiem priekšā, tāpēc neko daudz tev nevaru ieteikt, bet es pati jau labu laiku esmu nolēmusi, ka beigšu visas 12.klases ;)

trauma, 12.06.2008. 15:43:00
Komentāra reitings: 3.725

selftittled - skola, ar kuru iet runa [dzimtajā pilsētā] arī ir valsts ģimnāzija.

ā un apokalipse - es tajā laikā arī tā domāju, bet pa tiek diviem gadiem domas mainās simts un vienu reizi

sindroms, 12.06.2008. 16:04:31
Komentāra reitings: -15.037

Ej dzer šņabi labāk!! Dzert ir kruta!!

sviestmaize, 13.06.2008. 10:45:39
Komentāra reitings: -2.344

es noteikti mācīšos arī vidusskolā! man vietiņa savā brīnišķīgajā skolā jau ir nodrošināta! jesjesjes!
es kaut kā tomēr uzskatu, ka profenes nav tas labākais, ko izvēlēties, vienmēr esmu domājusi, ka tas tā īsti nav prāta darbs, bet iespējams tā nemaz ar` nav.
bet būtībā jau viss ir Tavās rokās.

apokalipse, 13.06.2008. 11:26:36
Komentāra reitings: -2.409

Trauma, man bieži mainās domas, bet tieši šajā lietā nav mainījušās.
Es vēlos pabeigt 12. klases pilnvērtīgi.

ella, 15.06.2008. 16:38:08
Komentāra reitings: 5.129

Neuzskatu ka ejot uz skolu kur māca arodu es ko zaudēšu...Ja mani intresē tā lieta, tad viss ir kārtībā, stulbi ir aiziet uz profesiju, kas Tev neintresē.

rxx, 15.06.2008. 16:50:59
Komentāra reitings: 2.389

Es vienmēr esmu uzskatījis, ka cilvēkam vajag izglītību nevis profesiju, bet tas nu tā.

Nez, mani nedaudz biedē ardoskolu vide un kontingents. Nu manas klases tajā virzienā aizgāja divas skuķenes, galīgi ne tie spožākie prāti. Gadījās satikt pirms kāda laika. Pašas jau sajūsmā, bet nu no malas galīgi neizskatās, ka būtu gājis labumā. Vide baigi ietekmē cilvēku un var to arī degradēt, tāpēc nu nez.

Bet es nasaku, ka tā ir visur.

kas_te, 15.06.2008. 18:03:19
Komentāra reitings: -0.454

Paliku vidusskolā.

Kas mani te tur?
* Vide - draugi, skolotāji, telpas, apkārtne
* Šī skola ir tuvu (17km) manām mājām, vajadzības gadījumā vienmēr varu atskriet.
* Vēlējos izglītību, nevis profesiju, respektīvi, mācīties parastā vidusskolā, pats ņemt papildus savus augstskolas priekšmetus un tad doties uz augstskolu/universitāti.

P.S. Līdzīgi kā par to, ko rxx iepriekšējā komentā teica: manā klasē gāja tāds R. Viņš aizgāja uz arodskolu, uz galdniekiem. Pamatenē viņš bija tāds sakarīgs, mierīgs džeks. Jau pēc 2 nedēļām arodskolā viņš nopirka gāzeni un beizeni - baigie kašķi tur esot. Stulbums pēdējais - tu tur mācies + vēl nākas izdzīvot..
BET Visas arodenes nav vienādas, arī fakts.

aniimy, 15.06.2008. 19:15:39
Komentāra reitings: 3.662

Dīvaina atziņa ar/par tām skolām, koledžām un augstskolām, jo nekad nevar zināt, ko tu gribēsi vai negribēsi darīt pēc gada. turklāt skolas, viduskolas, ģimnāzijas prestižš arī neko nenosaka, nenosaka neko arī tas vai skola atrodas Rīgā, vai citā pilsētā vai lauku rajonā. Viss ir atkarīgs no īstā laika, interesēm un cilēkiem, kas ir apkārt un vajadzībām, kas piespiež mācīties un liek iemācīties , iemīlēt lietas, kas tev ir riebušās. Bet tā ir izglītības sistēmas vain, ka ļoti daudzi priekšmeti, netik labi apgūti, jo neredz vsk laikā tiem nekādu reālu pielietojumu.

Mans piemērs ir tāds, ka pēc devītās klases nomainīju ģimnāziju pāri ielai (Rīgā) uz visdusskolu otrā Rīgas malā, nenožēloju, un ļoti par to priecājos... pabeidzu ļoti humanitāru vsk, ar vidēji labām atzīmēm, un ar domu nekad, nekad nemācīties matemātiku, iestājos labā aukstskolā vienīgajā vietā kurā gribēju arī tiku, realizēju sen lolotu sapni utt, bet pirmais gads ir apkārt un ir divas pārliecības pirmā vai nu paralēli pašreizējai agstskolai es iestāšos koledžā, kurā māca matemātiku, ekonomiku, mārketinu u.t.t visas citas matmātiskās lietas, no kuām es cerēju tikt prom, vai otrs variants cītīgi mācīšos matemātiku, lai kopā ar nākamā gada 12-klasniekiem noliktu Matemātikas CE un studētu matemātiku un ekonomiku a-skolā...

un veiksmi viesiem tiem, kam izvēle vēl priekšā, sekojeit sev un savai iekšējia pārliecībai un mācieties no savām nevis citu kļūdām :)!

sancis, 15.06.2008. 20:45:03
Komentāra reitings: 5.174

Neuzskatu ka stāšanās arodskola vai kāda citā vidusskola kur papildus vidusskolas priekšmetiem var apgūt sev intresējošu amatu būtu kāda kļūda vai nepareiza rīcība. Iespējams nepareizs lēmums tas būtu tadam cilvekam kas nezin vēl isti ko velas šajā dzīvē sasniekt un kas viņš vēlas nākotnē būt.
Pēc devītas klases beigšanas es bez šaubām zināju ka vidusskolā nekādā gadījumā nepalikšu.
Tā nu iestājos RDMV un nesmu nožēlojusi nevienu bridi ko tur mācos, esmu tikai ieguvusi. Man arī ir vieglāk jo es zinu ko es tālāk mācīšos un ko es vēlos nākotnē sasniegt.

tobis, 15.06.2008. 21:10:08
Komentāra reitings: 6.011

Tas kur Tu gribi/negribi iet ir jāizlemj Tev pašai.
vienīgais ko varu ieteikt, ir neklausīt citus.

neviens, 15.06.2008. 21:15:30
Komentāra reitings: 8.486

nekad nedomāju, ka teikšu, bet piekrītu tobim- no citiem iespaidojoties tikai sū var sanākt!

tobis, 15.06.2008. 22:39:14
Komentāra reitings: 5.168

uzklausīt jau var, bet nevajag uzreiz paklausīt.
Lielāka škrobe, kad esi izdarījis kļūdainu izvēli dēļ kāda cita, nevis dēļ sevis. Man ome ieteica, lai eju uz Saulaini par pavāru mācīties. (?) Tad jau labāk uzkāpju uz 7 grābekļiem. Man mamma ar visu laiku škrobējas, ka paklausījusi kādam citam un nav aizgājusi tur, kur sauc visa iekšējā būtība un vēlēšanās, bet pati mani tur čuhņā mācīties. Nu ja, nu ja- jāklausa vecāki cilvēki- viņi jau grābeklim ir uzkāpuši, bet kā izskatās nav arī nokāpuši.

protams, citu pieredzi uzklausīt ir veselīgi, bet nevar taču nepazīstamam cilvēkam ielīst iekšās un pateikt, kas viņam būs labāks un ko tavu prāt vajadzētu darīt labāk, tikai tāpēc ka ir pāris piemēri, kuriem tas un tas nav nācis par labu

rxx, 16.06.2008. 00:04:28
Komentāra reitings: 5.279

Nu bļin, ja ir tikai divas stadijas - "klausīt" vai "neklausīt", tad tiešam labāk neklausīt. Vajag ar galvu domāt, ko ņemt vērā un ko nē.


"Visjautrākais no visiem kariem
Ir karš, kad galva paliek klāt,
Jo, cilvēk, ja tev nav ko darīt,
Ar to var reizēm padomāt."
J. Peters

vasilij234, 31.03.2009. 12:51:30 (fiksēts pārkāpums)
Komentāra reitings: -8.373

Uz Rīgu atbraucu no Daugavpils. Šeit es ieguvu izglītību Latvijas Biznesa Koledža – Agstāka izglītība. Tur ir trīs apmācības programmas: Gramatvēdība, Tiesību zinātnes, Uznēmējdarbība un šogad ieviesa jaunu programmu – Informācijas Tehnoloģijas. Pats es ieguvu diplomu uzņēmējdarbībā. Ļoti apmierināts. Pēc Koledza pabeigsanas es atradu darbu bez problmēmām. Vienkārši nosūtot CV. Tagad domāju iet tur tālāk mācīties uz Tiesibu Zinātnēm. Veiksmi Jums. Koledza. www.biznesakoledza.lv

ruu, 31.03.2009. 16:21:37
Komentāra reitings: 11.58

tāda maza, neuzkrītoša reklāmiņa

dzēsts lietotājs, 31.03.2009. 19:27:18
Komentāra reitings: 4.323

Ej līdz pat 12 klasei, kamēr Latvija ir šitādos mēslos iegrimusi profenē būs grūti.
Pati arī pabeidzu 9. klasi šogad, un pilnīgi noteikti, iešu uz ģimnāziju.. tad jau redzēs, kas notiks tālāk, bet domāju, ka uz augstkolu būs vien jādodas ārpus Latvijas.

tas_pats_nekas, 02.04.2009. 20:34:50
Komentāra reitings: 0.893

kāp ārā!

oskarsss, 03.04.2009. 19:15:03
Komentāra reitings: -5.352

palikšu vidusskolā, ja tikšu. gribētos tikt uz kādu humanitāro novirzienu, kur matemātisko priekšmetu mazāk.

dzēsts lietotājs, 05.04.2009. 14:06:32
Komentāra reitings: 4.358

jā, es arī iesaku videni- paliku un nenožēloju. Vidusskolā ir forši mācīties, ja vēlies mācīties, nevis iegūt tikai izglītību ;)


Reklāma
Prāta darbnīca - ļauj prātam darboties!
Padalies priekā
Labdien! Mēs dodam jums promo kodu - ZBXM777 Aktivizējiet to savā personīgajā kontā pēc reģistrēšanās www.cexasia.pro Un Jūs saņemsiet līdz 1000USDT par savu depozītu. Laimīgu tirdzniecību!

Robertswedo

Моментальные он-лайн подписка в течение телеграм канале @mylovetut

Coreybrere

Моментальный он-лайн рука на телеграм канале @mylovetut

Coreysmeag


ienāktreģistrēties