kas ir EMO???

19.08.2006 20:53:02 aizsāka dzēsts lietotājs
227 komentāri Komentēt var tikai reģistrētie lietotāji, komentārus redz visi lietotāji. reģistrēties vai ielogojies!
dzēsts lietotājs, 19.08.2006. 21:05:23
Komentāra reitings: -4.942

emocionāls hārdkors. kā arī padsmitgadīgi pozeriski tīņi :)

dogs, 19.08.2006. 21:11:35
Komentāra reitings: 9.536

emo ir emo. padsmitgadiigi pozeriski tiinji ir padsmitgadiigi pozeriski tiinji.

dzēsts lietotājs, 19.08.2006. 21:36:20
Komentāra reitings: 6.285

Nu labi, emo ir tīņi, kas ievēro noteikta veida ģērbšanās stilu un noteikta veida frizūras. Kājās kedas, šauras bikses (var būt arī platas), mazs T krekls, mati sejai priekšā, var nēsāt blilles melnos rāmjos. Seksuālā orientācija - homo vai bisex, skolā fizkultūrā sliktas atzīmes, draudzējas pārsvarā ar meitenēm, ir maigas dabas, dažreiz raud. To visu manā izpratnē iemieso tīrasiņu emo.

dzēsts lietotājs, 19.08.2006. 21:36:23
Komentāra reitings: -6.374

cilvēki.mūzika.stils varbūt.

dzēsts lietotājs, 19.08.2006. 21:37:57
Komentāra reitings: 5.512

Un balss nekādā gadījumā nedrīkst būt zema, īstam emo vēl nav bijis balss lūzums.

deni2s, 19.08.2006. 22:32:10
Komentāra reitings: 2.073

Ir vērts palasīties par emo tēmu te:
http://www.hc.lv/forums/muzika/153/ (īpaši doga komentārus)
http://www.hc.lv/muzika/raksti/1665/
http://www.hc.lv/dzivesveids/stils-mode/zinas/nestiligo-lietu-top-10/ (īpaši topa 1. vietu)

bomzite, 20.08.2006. 05:53:49
Komentāra reitings: -5.562

eiii nost..
kaapeec obligaati ir jaabuut konkreetam raksturojumam par kaadu cilveeku grupu..?
riebjas pilniibaa..
tad jau sanaak - ka es esmu kkaac "kroplis - jauktenis" - manii ir mazliet no visa.. [..un manupraat es taada neesmu vieniigaa..]

dzēsts lietotājs, 20.08.2006. 06:04:04
Komentāra reitings: 2.93

A tādi cilvēki saucas pokemoni! :) Labi, es taču ākstos ar tiem raksturojumiem.

bomzite, 20.08.2006. 06:19:10
Komentāra reitings: -7.541

bet pa pokemoniem tu neaaksties, jaa..? :o :D ssss..
puikinjsh uzprasaas uz nepatikshanaam.. :D
bet reaali padomaa - kaac labums ir - neesaat konkreetas lupatas - lai buutu konkreetaa baraa.. pss..
un vispaar - es a neesaaju kedas - un man ar mati ir paari vienai acij.. es laikam buushu fucking emo.. :) neraza.. :)
laikam buushu arii goc - es neesaaju arii mezgiinju svaarkus.. :)
kas veel es vareetu buut..
aa.. es ir arii panks - man ir bik izskuuti mati.. :)
veel kkas..?
paskaties no malas - tas tak ir kkaac sviests..

dzēsts lietotājs, 20.08.2006. 06:40:58
Komentāra reitings: 1.731

Vēl jau komplektā ar ārējo jābūt iekšējam fīlingam. Piemēram goti, ja. Daudziem patīk teikt, ka īstu gotu ir ļoti ļoti maz, bet tad kur viņi ir? Jo vairāk cilvēkam ir iekšējā fīlinga, jo mazāk ārišķīgs viņš ir. Tas ir vienkārši tāds novērojums.

bomzite, 20.08.2006. 07:31:32
Komentāra reitings: -3.25

a es par ko runaaju..? tiem raksturojumiem ir mazaakaa noziime..

caps, 20.08.2006. 08:15:25
Komentāra reitings: 4.192

emo galvanā dzīves doma - ja kāds apd**š, tad raudi.

bomzite, 20.08.2006. 08:53:10
Komentāra reitings: -3.862

speeciigi.. :D

*nu un nejau boo reec.. :D

jānis, 20.08.2006. 15:29:53
Komentāra reitings: 3.041

Tīni - palasi iepriekšējās diksusijās bija runa kas ir pokemoni!
Piem. es velku mugurā drēbes kurās es jūtos brīvi, apavus kuros var ērti staigāk, frizūra - nu tā man nekad nav patstāvīga, gribās tak pārmaiņas, ar ķēdēm neesmu apkāries - kaut gan viena ir pie maka, bet tas vairāk praktisku iemeslu dēļ, lai nenozagtu un nepazustu - tjipa ja mēs strikti tagad ievērojam kategorijas pēc izskata, tad es nekur laikam nepiederu - bet galvenais jau ir tas kas tev galvā notiek un par ko tu domā, ne jau izskats!

bomzite, 20.08.2006. 20:34:05
Komentāra reitings: -3.556

bet principaa ir arii taa.. es nez - kaa lai to izskaidro..
pasniedziet kaac luudzu tasiiti teejas.. :)
kr4 ir taa - ok - tu iekshaa esi tas un tas.. bet arii aareeji.. - tas pac piirsi - tas nav "eertums" bet cilveeki tos dur - aiz prieka - patika.. utt.. tas pac ir ar apgeerbu.. keedes - es nez.. man ir viena ar pie maka un viena taapataas.. a spaiks.. es nez.. man tas rada droshiibu.. nu tieshaam gruuti paskaidrot no kaa.. bet ja kaada caca uz tevis taa reaali noblenz.. tad.. nu jaa - viirieshiem nesaprast - bet principaa ar alternatiivu apgeerbu un visu to paareejo stuftu - tas ir vajadziigs.. BET es nesaprast - kapeec ir jaabuut pie konkreetas grupas..? tie pashi EMO - vinji visi ir vienliidziigi - un nejau taapeec, ka visiem kaa vienam patiik kkas konkreets..

aizmirsu pajautaat - tiini - tu kko teici - pa ieksheejo fiilingu utt.. tad kaac fiilings ir "pokemonam"..?

zin kaa ir..? mees NEviens nevaram piedereet pie konkreetas grupas, jo mees visi kaa viens atskiramies.. .

ed, 20.08.2006. 20:47:59
Komentāra reitings: 7.096

artemijs izrava man vaardus no tastatuuras :D

dzēsts lietotājs, 20.08.2006. 20:48:29
Komentāra reitings: 5.634

Iekšējais fīlings pokemonam? Būt stilīgam! :D :D Būt savējam čomam, lai alternatīvie nepadomā, ka esmu kkāds parastais. Tas ir viena veida pokemoniskais fīlings.

dzēsts lietotājs, 21.08.2006. 05:14:04
Komentāra reitings: 1.234

slimība :D !

jānis, 21.08.2006. 05:49:41
Komentāra reitings: -3.453

Principā visu šo - EMO u.t.t. var ar vienu vārdu aprakstīt - alternatīvains ;)
Mēs esam alternatīvā tauta! ;)

bomzite, 21.08.2006. 08:47:15
Komentāra reitings: -3.556

tiin, tad ko man vajadzeeja saprast, ka tu mani nosauci pa pokemonu..? :O :)

dzēsts lietotājs, 21.08.2006. 09:40:32
Komentāra reitings: -4.556

kads alternativais= emo NEEEE ! mazs T krekls, mati sejai priekšā, var nēsāt blilles melnos rāmjos. Seksuālā orientācija - homo vai bisex, skolā fizkultūrā sliktas atzīmes, draudzējas pārsvarā ar meitenēm, ir maigas dabas, dažreiz raud. To visu manā izpratnē iemieso tīrasiņu emo TPUUUUUUUUUUU ! plus <CENSORED> sist tadus !

jānis, 21.08.2006. 09:43:48
Komentāra reitings: 3.836

Es neteicu ka alternative=emo
es teicu ka mēs visi kopumā esam zem viena nosaukuma - alternativie!

dzēsts lietotājs, 21.08.2006. 11:42:11
Komentāra reitings: -0.916

bomzite, neņem galvā. aizmirsti! :D

neluuri, 21.08.2006. 15:20:41
Komentāra reitings: -3.556

man patiik taadi mati..tas arii viss..:D

teeja.., 21.08.2006. 16:02:21
Komentāra reitings: 0.483

eu! nu ko war kasīties.. vislabāk man patika viedoklis, ka emo ir zem alternatīvajiem.. pilnīgi piekrītu, bet kas tad mums wēl būs zem altenatīvajiem?
Panki, goti, metālisti, emo... nu kas weel? un kurā sabiedrības stūrī liksim ska piekritējus? pie alternatīvajiem wai otriem..? nu beidziet..cilvēki ir pārāk sarežģīti, lai tos samestu tā vnk 2os katlos.. :D

dzēsts lietotājs, 21.08.2006. 16:14:56
Komentāra reitings: 3.352

Alternatīvie ir tie, kas domā, dzīvo, uzvedās neparasti. :)

dzēsts lietotājs, 21.08.2006. 17:21:33
Komentāra reitings: 3.603

EMO - > jauns pokemonu grupējums. kkāda īpaša suga.


laikam aizskāru kāda jūtas..

dzēsts lietotājs, 21.08.2006. 17:30:13
Komentāra reitings: -2.556

es citreiz nesaprotu,kāpēc visi vienmēr saka,ka emo ir pokemoni,pozeri,kas kko tēlo??

dzēsts lietotājs, 21.08.2006. 17:40:53
Komentāra reitings: -3.571

nēsmu sastapusi emo, neizjūtu pret vņiem nekko citu kā -> pokemonu..
pasaku uzzreiz, kad par viņiem neintresējos..
Cik esmu redzējusi no malas.., cilvēkbērni ap 12-14 gadiem domā, kad tas ir forši, būšu kruta/s utt.. viņiem galvenais ir stils.. ne tas, ko īstenība apzīmē "emo", kāds tas cilvēks ir iekšēji..

dzēsts lietotājs, 21.08.2006. 18:35:31
Komentāra reitings: -2.054

MAn bija draudzene, viņa jutās uz kādu brīdi nelaimīga, jo ne pie viena grupējuma nevar;eja sevi pieskaitīt...viņai patika melnā krāsa, kedas, ķēdes, bet tikpat labi arī NIKE botītes un \baikas\ ... es mēģināju viņai ieskaidrot, ka nav svarīgi piedereet pie kaadas grupas..viņa to nesaprata, bet kad sevi nodēvēja par Emo..jā viņā kkas bija no tā..bet tur tak bija arī kas cits...pēc laiciņa viņa vnk saprata, ka nav svarīgi kā tevi sauc..jo tu esi cilvēks..jā atšķirīgāks no lielākā vairuma cilvēku...bet tapēc jau uzreiz nevajag saukties par EMo..vai kkaa savaadaak

dzēsts lietotājs, 21.08.2006. 18:38:45
Komentāra reitings: 5.264

Tava draudzene bija pokemons. :)

dogs, 21.08.2006. 23:35:08
Komentāra reitings: 5.849

Nu tā kā klausos daudz emo, man tomēr nedaudz izved tie jaunieši, kas klausās štancēto pop-punk un post-hardcore, nēsā mazus tēkreklus, apspīlētas džinsas un matu šķipsnu pāri sejai. Dariet ko gribat, tikai nesauciet Hawthorne Heights (imho saldākais pops, ko esmu dzirdējis kopš Backstreet Boys) par emo un Thursday (indie-emo, lai gan pēdējo albumu es neesmu dzirdējis) par screamo.

Būs man laikam jāsataisa tas raksts...

PS. Un ja kaads emokids šito lasa - pat nemēģiniet mani aicināt draugos, saņemsiet ieteikumu pakārties (jā, ja jūs nejēdzat lasīt, "save the world - kill yourself" ir rakstīts pie "Citiem iesaku").

jānis, 22.08.2006. 05:52:39
Komentāra reitings: 2.585

Nu padomāsim- pie alternatīvā var pieskaitīt visu, kas attiecīgajā momentā nav meinstrīms (tātad - populārākais, lielas sabiedrības daļas pieprasīts), kas meklē jaunus ceļus un idejas. Alternatīvais vienmēr ir ceļā uz meinstrīmu (jo kurš gan nevēlas, lai viņa piegājiens un idejas gūtu plašu atbalstu) un par tādu kļūstot, iepriekšējais meinstrīms atkal kļūst par sava veida alternatīvu. Pēc manām domām EMO, pokemoni, pozeri u.t.t. visi ir zem vārda "Alternatīvs" - jo lai arī kuru cilvēku pieskaitītu pie kāda no šiem "grupējumiem" viņi visi meklē jaunus ceļus, izdevības, idejas un vēlas, lai viņu idejas tiktu pieņemtas!
Tā kā ja mana doma ir pareiza tad šī tēm ir slēgta, jo noskaidrojām zem kāda vārda mēs visi atrodamies! Miers. ;)

dzēsts lietotājs, 22.08.2006. 09:09:43
Komentāra reitings: -3.577

a man paatīk post-hardcore :) !

dogs, 22.08.2006. 22:57:32
Komentāra reitings: 3.834

Man arī patīk post-hardcore =D

dzēsts lietotājs, 23.08.2006. 10:46:49
Komentāra reitings: 2.609

Saki man vai Underoath ir emo? Videoklips When The Sun Sleeps ir so emo!

dzēsts lietotājs, 23.08.2006. 10:50:24
Komentāra reitings: 5.64

Dogs, tu nedzīvo Ziepniekkalnā?

ed, 23.08.2006. 14:06:20
Komentāra reitings: 4.132

nav nekas pret post hardcore

dogs, 23.08.2006. 14:18:33
Komentāra reitings: 5.357

Nee es dziivoju Imantā =D

Underoath ir post-hardcore... bet The Changing of Times lielos vilcienos ir metalcore.

dzēsts lietotājs, 24.08.2006. 07:58:38
Komentāra reitings: -2.054

aaaaaaj vinji tachu ir jauki :D

pilna pasaule ar baarbijaam un narcisiem.. vajag arii kko interesantaaku...
:D tik nevaig paarspiileet :D

dzēsts lietotājs, 24.08.2006. 09:54:57
Komentāra reitings: -2.054

emo- izveidojusies subkultuura ar vismulkiigaako idiologiju kaada jebkad veesturee bijusi.

nu taads virspuseejs priekstats vismaz man radies...

hanss, 24.08.2006. 12:39:53
Komentāra reitings: 4.709

Nu baac, lasiiju un smeejos par jums!
Ja jau juus visi buutu tik dzili sajaa muuzikaa, ka vareetu nolikt kaadu konkreetu novirzienu, subkultuuru vai vienalga ko tml.!
Manupraat EMO dalaas 2aas grupaas:
1.Emo cilveekos, kas sevi kaa emo balsta uz emocionaalaa hardcore pamata jeb emocore - pamataa ir muuzika;
2.Emo cilveekos, kas sevi pozicionee kaa vnk emocionaalus un viniem taa muuzika vispaar ir 5ajaa plaanaa vai veel labaak klausaas Slipknot!
Sos stereotipus par emo, kas jums ir iebaroti, ir radiijusi veel liidz galam sevi neatradusie 2raas kategorijas paarstaavji,kas peec manaam domaam ir taadi pasi veel mazi cilveecinji kaa, piem., ieks diy hc - ar laiku atbirst vai paliek!
Turklaat, mani interesee vai kaads no jums vispaar dziivajaa ir dzirdeejis so relatiivi defineejamo emo vai emocore vai emocionaalo hc, jo labi zinu, ka ieks LV to praktiski nespeelee un no viesiem arii nekas sen nav bijis!
Nu re, visi atkal muld par to, ko nemaz patiesiibaa dziivee nav ne redzeejusi, ne dzirdeejusi - tikai caur paaris CD un uzfilmeetaam iisfilmaam, ko uztaisiijusi kkaadi pokemoni, kuriem nav kur sevi citur realizeet!

Jaa,
>t'inis spriezot peec taviem beerniskiigaajiem tekstiem, pats esi konkreetaakais pokemons, kas tikai sevi sleepj aiz tekstiem, ka citi ir pokemoni un es nee, es kruts!

dzēsts lietotājs, 24.08.2006. 12:57:41
Komentāra reitings: -0.614

hanss, juhuuuuu malaciic :)
radies iespaids, ka tiktieshaam pashi pokemoni apvaino cilveekus, kas atraduushi dziivee ko interesantaaku peec kaa tiekties...
.. tie man skiet ir tie iistaakie cilveeki, kas peec kkaa tiecas, kkam velta savas domas, netikai noniecina paarejos pa pokemoniem...
aj tak ljaujiet cilveecei dziivot, patiesie pokemoni :D

dzēsts lietotājs, 24.08.2006. 13:00:52
Komentāra reitings: -0.614

neesmu emo.. vnk man ir sirds :D :D

dzēsts lietotājs, 24.08.2006. 16:49:23
Komentāra reitings: 4.2

emo muuzikai nuu tip emocore emorokam nav ne vainas ja gribi paklausiities smuku muuziku bet taaa pati kultuura mani fascinee neuzskatu ka tas ir normaali ka dzeks staigaa tik iespiileetaas biksees kad vinjam pauti spiezjas cauri! :D

ed, 24.08.2006. 16:56:46
Komentāra reitings: 2.692

eu vai tad agriino emo nevaretu pieskaitiit gadiijuma pie pashereizeejaa emocore?

dogs, 24.08.2006. 23:49:13
Komentāra reitings: 5.2

Hans, tad kādi ir īstie, nestereotipiskie emo?

Ok, atkal garais penteris no manas puses.Lūk jums šāds pastāsts.

Tā kā man interneta pieslēgums nav īpaši ātrs, turklāt vēl nesen atpakaļ tika dalīts ar vēl 2 citiem cilvēkiem, DC, torrentos un tamlīdzīgos pasācienos nesēžu (zb ka viss pārējais nets velkas). Vāros savā sulā, tā teikt, lai gan nevar teikt ka mana mūzikas kolekcija ir maza. Bet nu ir daži paziņas ar visnotaļ labu pieslēgumu, pieeju lētām CD matricām un diezgan labu priekšstatu par manu mūzikas gaumi =D kā rezultātā es reizēm saņemu piebāztu CD ar uzrakstu "mp3" un piebildi "Noklausies, šitais ir labs!"

Tā nu vienā jaukā ziemas dienā aptuveni pusotru gadu atpakaļ manā īpašumā nonāca viens šāds CD, kurš citu starpā saturēja Thursday albumus Waiting, Full Collapse un War All The Time un to pašu jau pieminēto Underoath garadarbu The Changing of Times. Un (ko tu neteiksi!) patiešām - labs, jo sevišķi Thursday pirmie divi ripuļi. Sounds like hc but is nothing like hc. :rolleyes:

dogs, 24.08.2006. 23:49:41
Komentāra reitings: 4.2

Bet nu cik ilgi var klausīties vienus un tos pašus diskus visu laiku... Pirmais piegājiens - apjautājamies draugiem par kaut ko līdzīgu. Nu jā, Hawthorne Heights, Fall Out Boy, My Čemical Romance utml. No pirmajiem diviem kaut ko bik paklausījos, roka necēlās meklēt pārējos. Vēļoprojām uz cietā mētājas izcili kakainais HH Saying Sorry videoklips... būs vienreiz jāizdzēš =/

Otrais piegājiens... vēļoprojām turpinās =D "Sounds like hc but is nothing like hc" Uzmini nu, kas tas ir? Tip kaut kāds emo. Un Underoath esot screamo. Tā vismaz man teica "zinoši" cilvēki. Vai arī varbūt Thursday ir screamo (tie paši "zinošie" cilvēki)? Absolūtākā putra... Nu ko, prasam palīdzību Googles tantei un Wikipedia =D "Thursday is a post-hardcore/emocore band from New Brunswick, New Jersey" - tā tur stāv rakstīts tagad. Kādreiz tur emocore vietā bija emo (kam es tiecos piekrist vairāk).

dogs, 24.08.2006. 23:50:20
Komentāra reitings: 2.692

Bet kas tad īsti ir emo un "draugi"? Te nu tev Hans laikam taisnība, nezinu nevienu no LV, kas man varētu apstāstīt, kas ir emo. Ap to laiku sāku apgrozīties tādā IRC kanālā #emocore... tautas tur pašlaik necik (varbūt arī nevajag, lai gan es kā pašreizējais tā "īpašnieks" nesūdzētos par tādas tautas pieplūdumu, kam šī lieta patiešām interesē), tad bija vairāk, bet kas īsti ir emocore... man liekas tur nevienam nebija nekādas nojausmas. http://www.hc.lv/muzika/raksti/1665/ <- pirmais rezultāts no http://www.google.lv/search?hl=lv&q=emo+site%3Alv&btnG=Google+mekl%C4%93%C5%A1ana&meta= Būtībā tas, ko jau zināju. Nu OK, kaut kādas grupas ir zināmas... tikai kur lai dabū... umm... DC! Tā... Rites of Spring... nevienam... Indian Summer... nevienam... Moss Icon... Heroin... Daitro... Saetia... nav grūti paredzēt - nevienam. O, kādam ir Love Lost but not Forgotten un vēl daudz kas =D nu tad uz aklo šo to novilku (ātrums absolūti neiepriecinošs, vēl joprojām viss nav novilkts - DC neesmu bijis 4 mēnešus), grupas, kuru nosaukumus atminos kaut kur redzējis.

Nu un šitā es rakos pa netu... vilku visu, ko varēju atrast. Un kad noklausījos, biju diezgan uz pakaļas. Jo tas, ko dzirdēju bija pilnīgi savādāks nekā jebkas, ko man iepriekš bija ieteikuši "zinošie" cilvēki. Lielākā daļa no tā muzona bija ap "gadsimntu miju" taisīts screamo (jo tad vēl http://en.wikipedia.org/wiki/List_of_Screamo_groups saturēja daudz nepazīstamu, bet dievīgu grupu ar linkiem uz viņu webiem), bet, piemēram, kas ir Rites of Spring, man vēljoprojām nebija nekādas nojausmas.

dogs, 24.08.2006. 23:50:49
Komentāra reitings: 2.692

Tad manā galvā radās ģeniālā doma apgādāties ar Daitro pēdējo ierakstu Laisser vivre les squelettes. Saņēmos un uzklabināju viņiem epastu. Un atbilde ilgi nebija jāgaida - viņu ripuli var iegādāties no Nova Recordings. Parēķināju, ka piemetot klāt vēl šo to, sanāk tas pats, kas nopirkt veikalā jaunu CD. Uzgāju arī Rites of Spring 1985. gada s/t LP =D Un tad pienāca kārta man atkal apkrist uz pakaļas. Pirmais iespaids - nu pankroks kas pankroks. Tad sāku lasīt tekstus... nu jā aptuveni tajā brīdī man tikai aptuveni pieleca "what is emo all about?".

So... kāpēc es te rantoju par emo? Pirmkārt, lai tiem, kam ir nopietni ieinteresējusi emo mūzika, nebūtu tā jārokas kā es to darīju. Otrkārt, tāpēc ka uz Daitro ģitārista jautājumu par LV emo scēnu man diemžēl nācās atbildēt, ka te tādas nav... ir tikai pozeri. Treškārt, tāpēc, ka man ir naturāli piebesījis "emo == pozeri" stereotips un tas, ka tiek savienotas divas tik dažādas lietas.

dogs, 24.08.2006. 23:54:58
Komentāra reitings: 5.983

Un visbeidzot, mani piebesī arī paši emokidi. Atļaušos būt ļauns un riebīgs:

Tip mani uzaicināja draudzēties...
Es: aizej labaak pagraizi veenas (finger) <= Jā zinu ļauni.
Emokids: kapec? pac vari iet un graiziit
Es: kaapeec? zini kas ir emo? nezini. so... izvaac to EMO no sava profila un tad izdari pakalpojumu visai pasaulei - nogalini sevi.
Emokids: ja kas esmu EMO un man te NAV jaunu bilzhu! so what? nedirs virsuu.. emo cits citu nenodirsh! netieku pie kompja tapeec nav bilzhu taada kaa tagad izskatos! <= Ievērojiet, kurā brīdī es pieminēju bildes? Zinu vēl divus cilvēkus, kas ir saņēmuši šo tekstu.
Es: es kaut ko teicu par bildeem? atradusies emo. kaa jau teicu, man ir smaga aizdoma, ka tev nav ne jausmas kas ir emo :D <= Nu jā, tā ir viņa. Emo nav tikai puišu priekšrocība.
Emokids: man ir gan jausma kas ir emo..esmu emo..man liekas, ka tev pasham nav nejausmas, kas ir emo.. nah tu tagad dirsties gribi? :( man zb...
Es: taapeec ka man naak smiekli par tevi un tev liidziigajiem... nu tad luudzu apskaidro man aprobezhotajam kas ir emo? luudzu...
Emokids: mosh beigsi? domaa, ka es nesaprotu to, ka citi lohi grib buut emo tikai tapeec, ka tas tagad modee? es piemeeram neesmu no tiem lohiem.. emo ir gan stils, gan muuzika, pat taads dziivesveids. esmu emo arii peec sirds.. nevar taa peeksnji izdomaat vienaa dienaa, ka grib buut emo. par emo nekljuust par emo piedzimst... es to jutu, ka esmu emo... mani tracina citi kuri tik to dara stila deelj :( vo taadiem ir jaaiet griezt veenas... nejau man!
Es: man tomeer no taa nekljuva skaidrs kas ir emo :( tu saki ka emo ir muuzika. nosauc man kaadas emo grupas tu zini :p
Emokids: panic! at the disko, my chemical romance u.t.t... eu nu bet tu wsp esi emo? <= Nē, es neesmu emo.
Es: panic! at the disco - pop punk, my chemical romance - pop punk, paklausies Rites of Spring =P <= Rites of Spring tāpēc, ka pats apkritu uz pakaļas pirmo reizi klausoties.
Emokids: ee.. pamekleeshu to grupu..
Es: tu nezini pirmo emo grupu :D :D :D :D nu jaa es jau teicu ka taadi kaa tu man izraisa tikai smieklus. un veel... ja tu ar emo domaa emokidus... es neesmu emokids. es klausos emo. <= Pozeriski no manas puses. Tomēr es vēl esmu mazs, rozā un pūkains un aptuveni zinu ko runāju.
Emokids: es tikai nesen kljuvu [stilaa] par emo.. ta kaa beidz.. ja tev nav kam citam rakstiit tad neraksti nevienam, nevis man bojaa gariigo.. taa jau skumji.. :(
Es: pag pag... es kaut ko nesapratu :( tu tak teici ka par emo piedzimst. nesanaak kaut kaada pretruna? grow up kid. over and out.
Emokids: a es .. man tagad sudigi. nenjem mani vispar galvaa.

Vienu brīdi man palika žēl, bet es izvēlējos neatbildēt.

NEKĀDĀ GADĪJUMĀ NEMĒĢINIET TO ATKĀRTOT MĀJĀS!!!!

Ja kā emo uzskatām tikai hc/indie emo... tad pēc manām domām tādas "emo kultūras" nav. Ir hc.

Ja kādam tas tik ļoti interesē, esmu dzirdējis emo arī dzīvajā.

dzēsts lietotājs, 25.08.2006. 05:15:01
Komentāra reitings: 2.692

Tiešām ļauni. Bet jāatzīst, ka tādu emo-girlu nav nemaz tik maz - nu to, kam vislaik skumji.

dzēsts lietotājs, 27.08.2006. 14:09:55
Komentāra reitings: -0.614

ak jel!!!!
mēģinaaju paarlasiit visus komentus...vieniigie,kuros atradu kko ko buutu veerts atcereeties ir...
man galiigi pie roozaa dibena,kuras ir emo grupas,kuras nav, man kaajaas platas vai šauras bixes,taukaini (tas skaitaas kruti) mati vai neeee( es savus mazgaaju :D)
esmu jau pieradusi,ka mani uzskata par emo,bet par to iipaši lielas sajeegas man nav,es vienkaarši esmu,kas esmu,paaraak emocionaala ar noslieci uz stulbiem jokiem...
pozeru te pilna pasaule, so??? mazaak jau šo nepaliks.
vareetu diskuteet muužīgi,bet beigaas visi saak viens otram braukt augumaa.

tiesa,bessii aaraa,tie aaxti,kas saak gausties par to cik vinjiem smagi,ka emo neviens nesaprot,ka neviens nemaz nezin ko noziimee buut Emo,bet kad jautaaa ko tad iisti tas noziimeee,neviens nejeedz atbildeeet.

dzēsts lietotājs, 27.08.2006. 14:42:25
Komentāra reitings: -2.137

wo wo..... pilniibaa piekriitu ķirsim.....
bet es no juuzzsu komentiem pr to> (kas ir emo?) neko nesapratu... tie tikkai man sajawca pratu.... pilniigszz bezsakars ...katrs raksta kawtko sawaadaaku.... piemeeram es pat nezinu ko klausaaszz emo...... (ko klausaas emo?) es klausoszz to kas man patiik..... :D
bet kawtkaa peedeejaa laikaa iepatikaas tieshi shii grupa>>>>>>>> panic!at the disco..... :D :D



P.S "manj ljoti patiik emo" :D :D :D

dzēsts lietotājs, 27.08.2006. 14:57:37
Komentāra reitings: -0.614

ilzee, tur jau taa lieta,ka dziives uztvere jau nav atkariiga no muuzikas un apģeerba...daudziem tas nepielec. :/

dzēsts lietotājs, 27.08.2006. 15:09:21
Komentāra reitings: -2.137

aga....

dzēsts lietotājs, 28.08.2006. 05:20:19
Komentāra reitings: -2.137

A "Children Of Fall" ir emo? (ne jau frizūru, bet mūzikas ziņā) Ir brutāls hc (Agnostic Front, Blood For Blood) un ir emocionāls. Un ir straight edge emocionālais protests. Un vēl viens svarīgs jautājums - vai HIM ir emo? Nu vismaz emo-pop?

dogs, 28.08.2006. 07:56:30
Komentāra reitings: -2.488

*reec par pēdējo komentāru*

dzēsts lietotājs, 28.08.2006. 08:06:52
Komentāra reitings: 2.692

a es biju uz Children Of Fall es esmu emo ? :D ! bļ... :D !

dzēsts lietotājs, 28.08.2006. 08:08:34
Komentāra reitings: 4.215

aaaaaaarpraaaac :D
Him = emo?
tad es esmu rooozaa zilonis!!!!

dzēsts lietotājs, 28.08.2006. 08:09:46
Komentāra reitings: 0.483

ķirsi a tev tā bidlīte tāda no augšas bidlēta :D !

dogs, 28.08.2006. 08:11:03
Komentāra reitings: 3.341

HIM ir rozā zilonis.

dzēsts lietotājs, 28.08.2006. 08:11:43
Komentāra reitings: 2.692

emo teksti varbūt :D !

dzēsts lietotājs, 28.08.2006. 08:25:00
Komentāra reitings: -0.614

hvz - jaaa,no augšas,a kas?
dog : ne nezinu gan :D
texti,nu...lielaa meeraaa....

dzēsts lietotājs, 28.08.2006. 08:31:33
Komentāra reitings: 2.692

http://www.hc.lv/dzivesveids/stils-mode/zinas/nestiligo-lietu-top-10/ 9atkaŗtojos :D - 5 vieta ) !

dzēsts lietotājs, 28.08.2006. 08:38:25
Komentāra reitings: 0.386

eem,esmu viena no visnestiliigaakajaaam!!! so what? :D :D
man,gan riktiigi piekaast kas ir stiliigs un kas neee!
neesmu nekaada akla piile,kas dariis taaa kaa "stiliigie"
ak jel,tas mani 6 klasee varbuut veel uztrauca,tagad - nee :D

dogs, 28.08.2006. 08:53:50
Komentāra reitings: 2.341

hvz tev tiešām krata, kas tajā "topā" ir rakstīts? Nu atvainojos...

Tur jau tas suns (ne es, cits) aprakts - ja katru grupu/izpildītāju/komponistu, kam ir emocionāla mūzika vai teksti, sauktu par emo, viss būtu emo. Priekš manis emo ir mūzikas žanrs, kas ietver emocore/emo, hardcore/chaotic emo, screamo, emo violence un indie emo.

dzēsts lietotājs, 28.08.2006. 09:34:34
Komentāra reitings: -0.614

indie emo,screamo.
patiik.
baac,jau saak kkas pielekt :D

dzēsts lietotājs, 28.08.2006. 13:15:11
Komentāra reitings: -4.697

emo=emo

dzēsts lietotājs, 30.08.2006. 16:28:42
Komentāra reitings: 0.386

ak, jēē. tiešām. šitādas diskusijas par EMO?
no, vo. mani ar daži nez kādēļ jauc ar EMO [labi, es piekrītu, daži īmō ir jauki cilvēki]. man, piemēram, patīk panic!at the disco, mcr, un tā tālāk, bet tādēļ jau neskaitos emo. man ir kedas. es tās velku, un daudz. man ir tā atulbā čolka [p.s. tieši pāri labajai acij], un tumši mati.
bet šitais ir tāds pats bullšits kā par to blondīņu padarīšanu. stereotips, ka tie ir tādi un tādi. blā blā blā.
kaut kur [laikam googlē] izraku tekstu, ka emo ir atsevišķa mūzikas stila piekritēji. citur es atradu to, ka emo ir saīsinājums no vārda `emocional` - tā rodas jūtīgie emo. kaut kur citur es varbūt atradīšu to, ka emo ir gota un bārbijas krustojums. kas zin.

whatever.. neuzskatu, ka ar emo būtu daudz jāspriedelē. ja ir cilvēku kopa, kas sevi tā sauc, tad nav jēgas maisīties. oki, nav tāda kopa kā `bārbijas` [pēc manām domām], jo to neviens negrib atzīt, bet vajadzētu būt, ja jau ir tāds izdomājums kā emo.

es nevienu neaplieku [vismazāk jau emo], un dzīvoju mierā ar to, ka tādi cilvēki ir. tīni, padomā, pie kāda stila tu esi pieskaitāms, un tad paklausīsimies, ko tu stāstīsi.

viss. es beidzu. man apnika diskutēt par emo. tie tak ir vnk cilvēki.

dzēsts lietotājs, 30.08.2006. 17:17:28
Komentāra reitings: 2.692

dogs - nekrata :D man takš vienalga - es tik viņai atbildeeju :) ! viņai varbūt krata. ! emo = uzskatu tā ir mūzika. izskats jau nu nekādi :) !

dzēsts lietotājs, 08.09.2006. 16:55:59
Komentāra reitings: 2.692

man nekas nekrata :D

dzēsts lietotājs, 18.09.2006. 21:18:24
Komentāra reitings: 0.386

nu kas ir ar jums tauta???
nu baac, liekat tachu mieraa emo!!
arii tie siikie kuri nez, teelo ka baigaakie emo ir - nepieveershat uzmaniibu...
n ja cilveeks jutas kaa emo, da lai jau juutas kaa grib...
n ja jau emo ir vnk emocionaals cilveeks [tas kkur ieprieksh bija rakstiic] nu tad taadaa gadiijumaa katram no mums vajadzeetu buut emo....
tas ir glupa kko taadu apgalvot... pfff.... :///
lasot sho visu, es vnk seedeeju n reecu..... katrs murgo savu. [*n tgd arii es.] :D

dzēsts lietotājs, 19.09.2006. 17:48:21
Komentāra reitings: -1.614

emo ir un paliks geji un lesbietes,jo cik zinaams tie kas saka ka ir bisexuaalji iisteniibaa ir lupatas ka nevar pateikt ka iisteniibaa ir....jo ja dzeks saka ka ir bisex tad logiski gejs/ziliitis/suudu stumdiitaajs...taapat ir ar sievieteem...vispaar es par to bomzeni kas taa kveeli aizstaav emo...khkhremm...tu taadaagadiijumaa to4 peec bomzenes izskaties...8))...cik man zinaams panki apenes maina reizi gadaa un tikpat reti mazgaajaaas...un ir loooooti stulbi....un man liekas ka katram normaalam metalhedam ir skaidrs ka gotu kaa taadu nav(taa bija taada germaanju cilts...)ja iet runa par subkultuuru ir goti uz 1enas rokas pirxtiem sakaitaami...visiem paareejie ir poke-pokemooni...sorry...un ja kaadz spreegaas pretii tad nu sorry...patiesiiba toch kozh aciis...un te nu godiigi jaasaka ka latvijaa nav unn nebuus kaadu laiku emo....tas kas tagad uz ielaam daras ir murgs...heh paaugsieties un tad redzeesit..ne jums tur melli mati vajadziigi buus ne tur alas un zhiletes...tauta saaciet jel pieaugt....!!!!!

dzēsts lietotājs, 19.09.2006. 18:15:31
Komentāra reitings: 4.692

sailenos, gejs varbuut esi tu pats.
nu baac, kaadc tev nahuj prieks apdirst te kaadu?!
n neaiztiec pankus! katraa gadiijumaa jebkurhs panks ir gudraaks par tevi. psc.. ://

dzēsts lietotājs, 19.09.2006. 18:38:52
Komentāra reitings: 3.692

sailons šodein ir pirmais aprīlis ??? !

dzēsts lietotājs, 20.09.2006. 05:58:57
Komentāra reitings: 0.386

man piemeeram patiik melna kraasa, skate shoes, jo vinjas ir nenormaali eertas, man patiik keponi, patiik gan dzinsas gan vienkaarshas bikses, bet es netaisos kraasot melnus matus, uzacis, plakstinjus, vot tas 4ista pieder pie geju buushanaam ( plakstinju kraasoshana ), negeerbjos es arii melnaa, man ir dazi melni krekli, bet oranzi un zali arii ir, pa retam melnu uzvelku, bet nejau lai pozetu, ble gejs neesmu, un pat nedomaaju par saadaam buushanaam, pats arii negribu skaitiities emo, lai gan arii pie pakalas par ko mani uzskata apkaarteejie , esmu vienkaarshs pats sava stila piekriteejs, nekas vairaak

man bra4ka saka ka es biku peec emo izskatos, tas man besii aaraa, vopshem tikai viens sakaamvaards : neskati viiru peec cepures

dzēsts lietotājs, 21.09.2006. 08:00:08
Komentāra reitings: -1.659

Bā.vispār jūs nesaprotu.kkādi jocīgi esat.
ok,.mēs esam savādāki, bet nejau sliktāki, mēs tač jums neko nedaram! ;@
Tracina.! Un kedas.woow. teikšu.! bļe tak NU UN.
tā ir mūsu dzīve, kā mēs dzivojam.! mati melni, uzreiz eMo>!?nožēlojami.!
Orientācija - zila,roža, vaij lilla?! pohuj.! tev arī ir Zaļa>! :DD
PSC,.
pokemoni atradušies.!
mēs dažreiz raudam, jo esam ar emocijām un sajūtām, nevis kkādi zīdaiņi.!
tu neraudi, vaij tu. tu un tu?!
,mēs visi raudam.!agrāk vai vēlak.
ja tu raudi, tad jau sanāk tu arī esi -emo-.
padomā pirms raksti.! ;@@

dzēsts lietotājs, 21.09.2006. 15:46:04
Komentāra reitings: 0.386

Orientācija - zila,roža, vaij lilla?! pohuj.! tev arī ir Zaļa>! :DD

imo (in my opinion), ja džeks krāsojas, tas tev nešķiet dīvaini? apkrāso melnu ap acīm... par ko lai tos uzskata? tādiem vai nu ar galvu kautkas nav kārtībā vai arī ir homo, kā var krāsoties tikai tāpēc ka ir emo džeks
sorry, man nesaprast, vēl neesmu ticis līdz tavam IQ līmenim emo lietās :)

mati melni, uzreiz eMo>!?nožēlojami.!
nu tā gluži nav gan :) bet zinu cilvēkus kas tā uzskata. katram savi uzskati
uzskatu, ka par stilu nevajag ne strīdēties, ne arī uzspiest kaut ko. valkā ko gribi, krāso matus kā gribi, ej kur gribi.
orientācija zaļa :DDDD jā, zaļumballes man patīk! :P

dzēsts lietotājs, 21.09.2006. 16:57:21
Komentāra reitings: 1.917

VIenā festā dzirdēju ko panki par emo saka :D

"Emo paskataas leduskapi, un ja ir pazudušas 2 desas, tad raud 3 dienas" :DDDD

dzēsts lietotājs, 21.09.2006. 17:04:32
Komentāra reitings: -0.61

jū. piekrīiitu :D
mans brāls kko liidziigu teica.. nuu.. tur desas nebija iejauktas :p :D

dzēsts lietotājs, 21.09.2006. 19:11:30
Komentāra reitings: -0.61

Seit bija kadi paris cilveki, no kuriem es sapratu, ka es vel neko nesaprotu. Bet man ir prieks, ka es vismaz to saprotu! Gan jau nakotne..

dzēsts lietotājs, 21.09.2006. 19:21:06
Komentāra reitings: -1.875

liktens.. :)

neluuri, 21.09.2006. 20:11:05
Komentāra reitings: 0.655

liktenis, nevis liktens..:P..aii..juus visi te pokemoni..un es arii!!..buusim tuubiji..cepsim keksu, dzersim teeju..viss buus chiki briki..:D

dzēsts lietotājs, 21.09.2006. 20:14:07
Komentāra reitings: -1.875

pokemonu nav!!! piemērs ir tāds - visi jel reiz mēs esam bijuši patsimgadnieki u.tml. vai ne? neviens taču nepiedzimst "kruts" un "piedaudzis" vai ne? pat 90 gadīgs opis izlasot kādu grāmatu kko paņem sev ... vai ne? nu tad cilvēks visu laiku sevi attīsta utt rod sev kko jaunu utt.! tad kur ir tas līmensi kad tu esi pokemons vai tu neesi???? KAD?!

neluuri, 21.09.2006. 20:15:50
Komentāra reitings: 1.752

pikachuu, pikachuu, pikachuu..pastaav gan pokemoni..vel vakar pa pagalmu staigaaja tas zaljais..aii..vells vinj zin kaa sauc..:D

dzēsts lietotājs, 22.09.2006. 13:39:41
Komentāra reitings: -1.632

-čomiņ-

aij tak.
tev nesaprast.!
nemaz necenties.
tak padomā, viņš vismaz ir savādāks,nevis tāds "idiōts" kā citi.!
dažreiz labāk, ir vnk atšķirties... ;)
aij tak,.
vnk nekasamies? :D

dzēsts lietotājs, 01.10.2006. 17:30:10
Komentāra reitings: -0.61

emo cilvēki ir jauki, vnk tizli un zemi ir tas ka tas peķšņi bija kā BUMS!

emo,emo,emo,emo,emo,EMO,EMO,EMO.. visur tas bija dzirdams. visi grib būt stilīgi, visi grib būt emo!!! XD

un nav jānodirš cilvēks pēc stila.vispār nevajag apsaukāties - ja cilvēks nepatīk, tad nav ko runāt vai citādīgi kontaktēties!!!

dzēsts lietotājs, 03.10.2006. 04:57:43
Komentāra reitings: -1.632

wisi newar buut wienaadi...(padomaajiet)!!!!

santa ze., 03.10.2006. 06:04:38
Komentāra reitings: -1.728

es kādu gribu nožņaugt!
bļāviens,lai emo klausītos post-hc, vai hc, vai dafigah kko šāda veida!
iesperiet man un nosūtiet uz mēnesi!
tad jau skaitītos,ka visi hc ir emo!
tādu stulbumu savu mūžu nebiju dzirdējusi!

emo ir emo un nekas daudz tur nav ko teikt!
viņu dzīvesstils un attieksme ir tā,kura viņus raksturo.
tie nav slikti cilvēki.

un kamdēļ vispār jāpiesienas viņiem?

dzēsts lietotājs, 03.10.2006. 16:46:08
Komentāra reitings: 2.688

Number 12 looks like you

rxx, 03.10.2006. 19:18:26
Komentāra reitings: -0.61

Stulbi teikt "viņš ir emo" vai "es esmu emo", vai, galu galā, "emo rullē"...

Piemēram, es esmu Reinis, man patīk roks, smukas fotogrāfijas, sakarīgas filmas, foršas meitenes un tā tālāk... Nevis "es neesmu emo!"

Kāpēc nevar teikt "viņa ir, piem., Madara, viņai dara kaut ko foršu" vai "Māris rullē, viņš forši spēlē giču"???

Zem tiem emo, reperiem un metālistiem taču apakšā ir cilvēki... Kāpēc mēs nerunājam par viņiem, bet runājam par emo?

dzēsts lietotājs, 03.10.2006. 19:28:26
Komentāra reitings: -0.485

wot....rxx-tik filozofiski...bet skaisti... ;( :)
un pareizi...

rxx, 04.10.2006. 17:02:09
Komentāra reitings: 0.537

Danke schön! :)

dzēsts lietotājs, 05.10.2006. 14:40:28
Komentāra reitings: -1.632

nesaprotu kaadeelj vispaar cilveeki ir jaadala kkaadaas grupaas!?!?!
katrs cilveeks ir individuaals AR SAVU stilu un buutiibu! Jaa, protams, nenoliegshu un neapstriideeshu faktu, a ir celveeku grupas kuras vieno kopiigas intereses... luuk tad nav jeedela peec stila, bet peec intereseem!
nu nes jau nez... tas tikai taads - mans viedoklis...

rxx, 05.10.2006. 15:03:36
Komentāra reitings: -0.042

» katrs cilveeks ir individuaals AR SAVU stilu un buutiibu!

Būtu labi, ja tā būtu, bet tā nav. Sava būtība mūsdienās ir reti kuram. Pārējiem ir vai nu vienalga, vai viņiem patīk tikai tas, kas patīk viņu draugiem un viņi ģerbjas tāpat kā viņu draugi. Attiecīgi - vai nu kā emo, vai arī kā mazie reperīši. Tikai daži no šiem emo kaut ko zina par to stilu tādā mēra, ka spēj paskaidrot, kāpēc tas ir radies un ko tas vispār nozīmē. Tāpat arī ar mazajiem reperīšiem, arī reti kurš no viņiem kaut ko zina par hip-hopa jēgu un izcelsmi. Un, kas pats paradoksālākais, tie, kas kaut ko reāli zina, nereti nav tie čaklākie dažādu konkrētā stila apģērbu un aksesuāru pircēji un nēsātāji. Tas tāpēc, ka šie cilvēki lielākoties ir pietiekoši gudri, lai saprastu, ka ne jau tas, ko tu velc, nosaka to, kāds cilvēks, kas tu esi.

Visi tie lielie stilotāji parasti ir t.s. "Mobilo telefonu melodiju paaudzes" pārstāvji, kam ar konkrētjām subkultūrām (emo, hip-hopu vai dajebko vēl) nav nekāda sakara, viņi nav šo kultūru pārstāvji. Viņi ir cilvēki, kas vēl nav izauguši līdz jau iepriekš minētajai atklāsemi, ka iespaidu par sevi (sakarīgu cilvēku aprinādas) nevar nopirkt apģērbu veikalā, tas ir jārada pāšam. To var izdarīt tikai a galvu...

madara0013, 05.10.2006. 16:09:39
Komentāra reitings: -0.61

..par tiem emo..nu ok viņi ir tie, kas viņi ir... bet vai tie ,nu labi saukšu viņus par bērniem,kas sevi savos apmēram 12-15 gados uzskata par emo īsti zin ko tas nozīmē.. viņi izpaužas ārēji, bet ja papētītu iekšā, tad tur nav nek;a tāda.. tur ir vnk cilvēks, kas nepieder ne pie vienas grupas... ne emo, ne goti, ne panki nedz arī vēl kādi citi...viņi ir parasti, bet iekšējās būtības novirzes par labu kādam no šiem visiem tā sauktajiem stiliem...viņi vnk ir viņi...un lielākā daļa no viņiem tāpat pakļaujas baram...apmēram pēc principa ja mani draugi sevi uzskata par emo, tad es arī... bet piedodiet man, ja kādu aizvainošu, bet tas ir sekli... ir jāspēj būt pašam...jo visgrūtāk jau ir sevi nest...vieglāk jau ir slēpties barā...

dzēsts lietotājs, 29.12.2006. 18:02:17
Komentāra reitings: -0.61

Emo ir arii parii 15...g!!!!:p

dzēsts lietotājs, 29.12.2006. 19:29:56
Komentāra reitings: -1.632

njamm piekriitu... buutu jauki ja vinji vienkaarshi teiktu ka vinji ir vinji pashi tad vismaz buutu jauki un nebuutu jaamaitaa kopskats par emo:P

adellada, 29.12.2006. 21:40:42
Komentāra reitings: -0.61

ikitvainazīt :D es esmu kkāds emo kings :D jau trešā emo tēma un es jau trešo reizi esmu 100 komentāra rakstītāja :D

jes jābūt sev pašam. un ja cits sevi pašu redz tajā emo padarīšanā iekšā, tad nu ko padarīsi.

dzēsts lietotājs, 30.12.2006. 18:08:08
Komentāra reitings: -0.485

es nesaprotu...
tie ir tikai cilvēki.!
ko wiņus war apspriest,kā kautkādus citplanētiešus...
domājat,viegli dzīvot sabiedrībā,kura tewi apspiež.!


katrs cilvēks ir sawādāks..un izmainīt viņu nevar.!

dzēsts lietotājs, 30.12.2006. 18:46:25
Komentāra reitings: -0.61

piekriitu ilzeei:))

dzēsts lietotājs, 30.12.2006. 19:39:14
Komentāra reitings: -1.632

tenkjuu...
prieks,ka kādam ar mani ir vienādas domas par šo tēmu.! ^^



[bet protams atradīsies kāds,kas visu sabojās.!] ='[

dzēsts lietotājs, 30.12.2006. 19:45:04
Komentāra reitings: -0.101

tikai neraudi...:P

dzēsts lietotājs, 30.12.2006. 20:41:49
Komentāra reitings: -3.163

neraudāšu.! xD

dzēsts lietotājs, 31.12.2006. 00:39:26
Komentāra reitings: 1.738

nekad dzivee neesmu saticis nevienu emo... mosh tapec ka dziivoju laukos taalu prom no civilizaacijas.

dzēsts lietotājs, 31.12.2006. 09:36:29
Komentāra reitings: -1.632

maybe.!


nu jā tas noteikti ir īstais iemesls.!

dzēsts lietotājs, 31.12.2006. 14:41:07
Komentāra reitings: 0.591

man laikam vaidzetu par šito tikai priecāties, jo satiekot emo tiek uzlikts lāsts uz nedeļu - visi tevi saak ienīst :D
http://www.youtube.com/watch?v=PKjaRFSR9SA

dzēsts lietotājs, 31.12.2006. 17:36:34
Komentāra reitings: -0.61

krams, īstenībā es ar laikam nevienu emo neesmu satikusi, nepazīstu.
ā, nē, divas meitenes [pozeres zinu gan]
eniivei:) man pilnībā pietiek ar tiem tūkstošiem,kuru bildes draugos un šeit pat hc redzamas:(

dzēsts lietotājs, 31.12.2006. 17:41:05
Komentāra reitings: 0.591

uzliec i-neta brouwzera propertijos, la nerada bildes :D

dzēsts lietotājs, 31.12.2006. 18:51:49
Komentāra reitings: -0.61

laikam esmu pārāk blonda,nezinu kā to izdarīt:D
BE, tā pat citu smukās neEmo bildes gribās redzēt:D

dzēsts lietotājs, 31.12.2006. 18:52:20
Komentāra reitings: -0.61

ā,bet tur nevar uzlikt tā, lai nerāda tikai Emo bildes??:DD

dzēsts lietotājs, 31.12.2006. 18:56:30
Komentāra reitings: 0.591

vajag tadu progu - super triper emo filter v2.67k.. emo bildes un PoCkE sLeNGzzzz tiek atfiltrēts :D

dzēsts lietotājs, 31.12.2006. 20:22:59
Komentāra reitings: -1.632

oh yeah.!


tas video..gan bij smieklīgs.! xD

dzēsts lietotājs, 01.01.2007. 23:40:50
Komentāra reitings: -0.61

krams sagādā man tādu:D

dzēsts lietotājs, 02.01.2007. 03:27:27
Komentāra reitings: 0.591

goņī man kapeiku - tad būs!!! :DD

meralins, 02.01.2007. 07:21:10
Komentāra reitings: -1.632

emo :D

dzēsts lietotājs, 02.01.2007. 09:47:49
Komentāra reitings: -0.61

zelta medaljons derēs??:D

adellada, 02.01.2007. 10:07:46
Komentāra reitings: -0.61

Man ir tāds pokemonizetājs (: baisi laba štelle uzraksti visu kā kārtīgam cilvēkam pienākas, piespied pogu un vIsZzz PaLiEkAzzzZz ShITaDzZ :>
jesjes. (:

dzēsts lietotājs, 02.01.2007. 11:49:53
Komentāra reitings: -0.61

adellada,nevis kā kārtīgam, bet gan kā pretīgam cilvēkam pienākās:D

*`ew, btw, shItAaa rAxtIit iR` stIlaAaa!tuRaaZzz~*

adellada, 02.01.2007. 17:45:40
Komentāra reitings: -0.61

es nezināju, muša, ka normāli pieņemtais rakstības veids ir kā pretīgam cilvēkam :D
tad jau skolās mūs māca par pretekļiem. :D

dzēsts lietotājs, 02.01.2007. 18:52:23
Komentāra reitings: -0.61

āā,tagad man pieleca:D

beT nu mAnis pēC:D:D:D:D

es arī gribu tādu pogu!:@

dzēsts lietotājs, 02.01.2007. 19:29:23
Komentāra reitings: -0.396

ieksh katra cilveeka miit mazinsh emo :D

dzēsts lietotājs, 02.01.2007. 21:48:54
Komentāra reitings: 0.921

nerunā tā!:(

dzēsts lietotājs, 03.01.2007. 21:35:05
Komentāra reitings: -0.101

emo ir stils...izpaushanaas veids visaados veidos-attieksmee,izskataa...u.t.t...
tam nav ne vainas;)

dzēsts lietotājs, 03.01.2007. 21:42:22
Komentāra reitings: 3.277

ūja, ūja! kā nav ne vainas? atverat medicīnas enciklopēdiju, un tur melns uz balta raksttīts -
''emo - garīga slimība, ārstējama ar žiletes vai striķa palīdzību'' :D

dogs, 03.01.2007. 21:55:13
Komentāra reitings: 1.81

Atkārtošos... emo ir emo, emocionāls hc un varbūt emocionāls indie rock ar ietekmēm no emocionāla hc. Pozeriski tīņi ir pozeriski tīņi.

PS. hc ir hardcore punk =P

dzēsts lietotājs, 03.01.2007. 22:10:35
Komentāra reitings: -4.347

ak nu kungs kaadi mums te zubriitaaji:D

dogs, 03.01.2007. 22:17:40
Komentāra reitings: 1.655

Zinu, kāds ir sakars starp pōzeriskiem tīņiem un emocionālu hārdkōru, bet kāds ir sakars pōzeriskiem tīņiem ar zubrīšanu, man toč nav ne mazākās nojausmas.

Man vienkārši patīk emocionāls hārdkōrs, tāpat zinu, ka pōzeriskus tīņus nepārliecināšu (un varbūt nemaz arī to negribu).

dzēsts lietotājs, 03.01.2007. 22:23:49
Komentāra reitings: -5.878

es jau neko sliktu nesaku....man nav iebildumu ..
tachu dazhi domaa ka cilveeki ar shaadu stilu ir tie,kuri paargriezh savas rokas un dziivo nozheelojamu dziivi,kas protams nav taisniiba....

dzēsts lietotājs, 03.01.2007. 22:33:30
Komentāra reitings: 0.591

man jau tikai patīk paironizēt, man tak galīgi pie kājas!

pokemons, 05.01.2007. 01:25:35
Komentāra reitings: -0.84

.ja njem peec dogs parametrim kas ir EMO, tad sanaak, ka es esmu EMO.?.=O.
.ej taksh tu pie wisiem welniem.=D.
.lai mani sasper devinji peerkoni.=D.
...
.es tam weel neesmu gataws.=D.
.es weel gribu buut tikai pokemons.=].
.=].

dzēsts lietotājs, 05.01.2007. 08:32:20
Komentāra reitings: 1.545

neesi emo? :O

labāk ieteiktu pieņemt kas esi un ārstēties ar krama ieteiktajām metodēm ;D

dzēsts lietotājs, 05.01.2007. 08:38:53
Komentāra reitings: -0.61

te kādam ir jāizaug un jāsaprot arī citu viedoklis un arī savs. cik var runāt par šo tēmu?

dzēsts lietotājs, 05.01.2007. 09:51:29
Komentāra reitings: 2.018

EMO-Emocionaali Maldīgs Objekts

dzēsts lietotājs, 05.01.2007. 10:03:44
Komentāra reitings: -1.02

o.O xD

pokemons, 07.01.2007. 04:18:48
Komentāra reitings: -0.84

.Zinat ko.[!].
.=].

dzēsts lietotājs, 08.01.2007. 10:46:22
Komentāra reitings: 1.545

pareizi, būsim smaidīgi un pozitīvi la la lāa =D

pokemons, 08.01.2007. 15:13:37
Komentāra reitings: -0.84

.njaaa buusim draudziigi.=].
.=].

dzēsts lietotājs, 08.01.2007. 16:10:03
Komentāra reitings: 6.044

kāpēc? es jau nu toč ne uz ko tādu neparakstos, kamēr nesāksi normaļna rakstīt!

dzēsts lietotājs, 08.01.2007. 17:06:38
Komentāra reitings: -3.787

bez punktinjiem un smaidinjiem?:D

dzēsts lietotājs, 08.01.2007. 17:30:53
Komentāra reitings: -2.787

punktiņš punktiņš komatiņš domu zīme pokemons :|

pokemons, 08.01.2007. 18:54:36
Komentāra reitings: 1.725

.nu jaaa, tad laikam izskataas,ka mees nebuusim draudziigi, jo neweelos mainiit sawus ieradumus lai kaadam bezjeedziigi izpatiktu.

dzēsts lietotājs, 08.01.2007. 19:27:55
Komentāra reitings: 4.917

neliels jautaajums..pats sev tu patiic dorian grej?

dzēsts lietotājs, 08.01.2007. 20:28:14
Komentāra reitings: 4.889

kāda tur vel izpatikšana, es prasu tikai lai tu salasāmā normālā tekstā raksti, vai tiešām tas ir par daudz prasīts?

pokemons, 08.01.2007. 22:37:37
Komentāra reitings: -1.685

.ņā labi, tiko patiesībā ieraudzīju to aa>ā =D=D.
.wispār laba lieta.=D.

dzēsts lietotājs, 08.01.2007. 23:03:24
Komentāra reitings: -0.61

... ko var cepties.... it kaa tauta ta HC skaitaas.., ,nuuu tip ne viduveejiibas, ne ko... kaut vai sludinājumos te paskatās - tur viss OKi - gitara tur - drum tur... bet te ... pieļauju - personiskās ambīcias.. Ja?

dzēsts lietotājs, 09.01.2007. 03:45:01
Komentāra reitings: 0.591

da neesmu es nekāds HC'ists, 90% no mūzikas ko klausos ir jungle/ ragga jungle/ drum'n'bass. bet nu pacepties tak vajag, tas tā pat kā bez ēšanas ar nevar dzīvot.

dzēsts lietotājs, 09.01.2007. 09:09:22
Komentāra reitings: -0.61

kaads hc EMU!

dzēsts lietotājs, 09.01.2007. 09:39:07
Komentāra reitings: -4.347

bļā, jūs visi smirdat, es esmu pati labākā :P :D :D

dzēsts lietotājs, 09.01.2007. 17:11:23
Komentāra reitings: -0.015

ai, es mulstu, ka tu mani tā ošņā. beeeidz tak

dzēsts lietotājs, 09.01.2007. 22:45:19
Komentāra reitings: 1.666

Bljeeeeee es esmu nikns pats uz sevi ka visu shito lasiiju 58minuutes [:(]

varu vienu fraazi pateikt - "Vai jums nav pohuj"

jaa es arii maku rakstiit graus tekstus "bla bla bla emo smird, ne shitais ir emo, tas nav, tad tur par pokemoniem u.t.t."

..veelreiz... Vai jums nav POHUJ[?], lai katram ir taads stils kaadu tas cilveeks veelas!!!
bleee [ieshu griezt veenas peec shitaa [:D]]

dzēsts lietotājs, 16.01.2007. 08:40:34
Komentāra reitings: -7.982

emo ir jautri draudzigi cilvecinji kuriem ir atskirigs stils

dzēsts lietotājs, 16.01.2007. 08:59:02
Komentāra reitings: 5.768

emo ir tad kad saap veeders...vai ir iekaisis zobs vai ir ienadzis vai ir kungja chuula...

dzēsts lietotājs, 16.01.2007. 21:15:21
Komentāra reitings: 1.591

lil emo, urlām ar ir atšķirigs stils. tač da jeb kas ir atšķirīgs no kkā cita.

dzēsts lietotājs, 17.01.2007. 17:04:13
Komentāra reitings: -6.87

nu luuk..
imo ir stils ta pat ka urlam. metalistiem un parejiem...
tik pat labi varetu pajautat ka ir urlas!!

dzēsts lietotājs, 19.01.2007. 10:25:10
Komentāra reitings: 0.8

nav starpības vai cilvēks ir vecs vai jauns, mēs visi esam vienādi; mēs visi esam cilvēki. protams, mums var būt atšķirīga kultūra vai dzīvesveids, var atšķirties mūsu ticība vai ādas krāsa, tomēr mēs visi esam cilvēki - veidoti no cilvēka miesas un cilvēka prāta.fiziskā struktūra mums ir vienāda un vienāds ir arī mūsu prāts un emocionālā daba.ja mēs uzsveram īpašas pazīmes, piemēram - "es esmu tibetietis" vai "es esmu urla" tad kļūst redzama atšķirība.bet tam ir tikai otršķirīga nozīme.ja mēs neievērojam šīs otršķirīgās atšķirības, tad manuprāt varam viegli saprasties, apmainīties idejām un dalīties pieredzē..kaut kā tā:)

dzēsts lietotājs, 19.01.2007. 10:37:21
Komentāra reitings: 2.758

naak praata staasts par baabli un to tizlo torni...

dzēsts lietotājs, 19.01.2007. 11:15:38
Komentāra reitings: 2.688

kas tas tāds??;D

dzēsts lietotājs, 29.01.2007. 14:47:30
Komentāra reitings: -6.728

fak kadel es veltiju tik daudz laik to lasot :D
nu vai ir kada vieta kur emo neapsprizz...
nu taccu - chill out.. be free un laijiet elpot ari mums ;)

tur diezgan augstak bij ta ska emo puisi - geji :D ta sir kas debils atvainojiet... tatad tu esi viens no tiem , kas necies tos kas nav heterosexuali.. :P
ak mes aizspreidumainaa tauta....


emo ir emo un viss - prieksskam cilvekus kur iedalit.... ja ir emo - tad lai dzivo ka emo...
un beidziet te gruzities un pratot nez ko..
pienemiet ari mus un citus - ja negribi pienemt tad vnk liec mieru un dod tiesibas dzivot.

dzēsts lietotājs, 29.01.2007. 15:37:28
Komentāra reitings: 2.955

vaaauv you're so emo! vai tiešām neapnīk sevi nepamatoti saukt par emo un citiem klāstīt ''ļaujiet tak mums dzīvot'' un bla bla.
kā tad nākas, ka neviens no šitiem ''emo'' nespēj par šo stilu pateikt neko vairāk kā ''emo ir emo'' utml. nu atvainojiet, tik daudz es arī varu. pōzerismam acīm redzot nav robežu.
nu, īmōkidi, izskaidrojiet!
man sāk likties, ka latvijas jaunatne uzskata - ja es uztaisu bildīti no augšas un saduru lūpā pīrsus, automātiski esmu emo. tas ir tik apsurdi, vnk vārtos.

''prieksskam cilvekus kur iedalit....'' - bet pati tak sevi esi iedalījusi pie emo, kā redzu. un pasaki tik, ka apkārtējos arī nebāz kkādās atvilktnēs . vajadzētu jau padomāt, pirms raksti.

emo tiek pievērsts pārāk daudz uzmanības, jau nelabi metas, šīs nebeidzamās tēmas

dzēsts lietotājs, 29.01.2007. 15:57:32
Komentāra reitings: 0.487

es censhos pacelties spaarnos un lidot paari visam...bomzis,veca mashiinas riepa,salauzts kreesls,emo,veelviena veca riepa,tuksha alus pudele, beigts kakjis, veelviens emo, izlietots prezervatiivs, veelviens beigts kakjis....

dzēsts lietotājs, 29.01.2007. 16:16:13
Komentāra reitings: 0.336

tie kas nav redzējuši, ček dis - http://www.youtube.com/watch?v=zEKk13sH7F4

dzēsts lietotājs, 29.01.2007. 17:42:30
Komentāra reitings: -1.637

menti ar katafalku :DD

dzēsts lietotājs, 29.01.2007. 19:21:19
Komentāra reitings: -1.477

šis viss jaw man liekas smieklīgi.! :D


piekrītu agony-"man sāk likties, ka latvijas jaunatne uzskata - ja es uztaisu bildīti no augšas un saduru lūpā pīrsus, automātiski esmu emo. tas ir tik apsurdi, vnk vārtos."

dzēsts lietotājs, 29.01.2007. 20:44:14
Komentāra reitings: 0.39

pacēla atkal "tēmu"

dzēsts lietotājs, 30.01.2007. 00:18:51
Komentāra reitings: 0.39

ūups, tā nebiju es =D

dzēsts lietotājs, 30.01.2007. 03:30:27
Komentāra reitings: 4.705

EMO=OME

dzēsts lietotājs, 30.01.2007. 08:17:47
Komentāra reitings: -2.76

jaunatne ir visparigs jedziens...

tie mes un mus - ta svis ir visparigi teikts.. eh netaisos taisnoties te, jo citats " neuztver personigi to ko citi par tevi sak, jo tas attiecinams tikai uz vinu izvedoto telu"

dzēsts lietotājs, 31.01.2007. 20:02:37
Komentāra reitings: -0.605

es ļoti labi sapratu cilvēkus, kas gāja protestēt pret geju un lezbiešu gājieniem, bet izskatās ka drīz būs jāprotestē, vai kā savādi jācinās pret dzimumu saplūšanu. Manuprāt ka ir pienācis pēdējais brīdis, kad skolās būtu jāsāk mācīt ne tikai par to kas ir alkaholisms, atkarības, aids un cilvēku tirdzniecība, bet arī to ar ko zēni atšķiras no meitenēm... nu jopvai, tā paarprastā un uzpūsti populārā emo lieta saak atgādināt transvestītu propogandu...

dzēsts lietotājs, 31.01.2007. 22:40:40
Komentāra reitings: -1.045

"Manuprāt ka ir pienācis pēdējais brīdis, kad skolās būtu jāsāk mācīt ne tikai par to kas ir alkaholisms, atkarības, aids un cilvēku tirdzniecība, bet arī to ar ko zēni atšķiras no meitenēm... " - šitais bija precīzi teikts.
man liekas, ka skolās pēdējā laikā vispār neko jēdzīgu nemāca un nestāsta.tikai par k-kādu drošību uz ledus, kūlas dedzināšanu un vēl viskautko..un tā katru gadu viens un tas pats!:p
varēja labāk kādu emo filmiņu klasei parādīt.kaut vai to kas hc.lv + vēl tādā veidā angleni labāk iemācītos:D:D

dzēsts lietotājs, 04.02.2007. 17:39:59
Komentāra reitings: 1.311

Es domāju, ka jums visiem jāpalasa Sīrups tur vienmēr var smelties īstās gudrības...

dzēsts lietotājs, 04.02.2007. 18:26:01
Komentāra reitings: 3.069

unisex..cilveeki izliidzinaas...visi buusim vienaadi atskjiroties....paradoksaali..

dzēsts lietotājs, 03.03.2007. 16:41:58
Komentāra reitings: -0.61

no shitaa visa garaa texta kuru lasiju ljoti ilgi... visvairaak mani apgaismoja shitaa vitea--> esmo ir saiisinaajums no emocionaals... :) heh esmu ljoti emocionaals un akd rigtiigi suudiigi airi raudu :D (man pasham kauns par to) bet es netuvu netuvu negeerbjos kaa EMO vairaak kaa oldschool reperits :D shitaa baigi interesanta diskusija patiesiibaa tikai vieniigais ka debiili ka visi nodirsh emo... man leikas ka nevajag list citiem dziivees lai tak dara ko grib un geerbjas kaa grib :):)

..pokemoninjsh.., 14.05.2007. 08:06:42
Komentāra reitings: -7.807

sry bet es neesu nekaac poozerisks tiinis.....vnk parasts cilveex.......kuram dara paari deelj vinja stila......un tas piedodiet atvajnojiet ir TIZLI VAARDA VISTIESHAAKAJAA NOZIIMEE.....:p

dzēsts lietotājs, 14.05.2007. 08:09:28
Komentāra reitings: 3.764

nu vajadzēja tev šo tēmu atkal aizsākt???

dzēsts lietotājs, 14.05.2007. 08:51:03
Komentāra reitings: 0.502

bezstils

dzēsts lietotājs, 14.05.2007. 20:28:05
Komentāra reitings: 12.058

emo ir forshi!! mazaas emo meitenes rakstiet man SMS! paraudaasim kopaa!

dzēsts lietotājs, 18.05.2007. 09:29:50
Komentāra reitings: 0.52

jā! tā daudz maz pārlasot te šos komentārus, Sajukums galvaa tikai!
nu un gribēju pateikt tikai savas domas, un piekrist tur iepriekšējiem komentāriem, ka katrs cilvēks ir īpašs,un nav jaaskata pēc ta stila un mūzikas un ar kādiem cilvēkiem kopā iet utt!
man ir ļoti daudz atšķirīgu draugu ar dažādiem dzīves veidiem un stiliem, bet man tas netraucē, man vairāk interesē kas ir viņu paurīšos, un kāds viņš kā cilvēks ir.
piemēram. es pati, neesmu nekāda emo vai panks vai SAZIN veel kas, es ESMU es, un es klausos tādu mūziku KĀDA man patīk.

dzēsts lietotājs, 20.05.2007. 06:22:22
Komentāra reitings: 11.473

man reiz pateica šito štelli.

E s
M īlu
O rigo


tagad es saprotu patieso viņu kļičkas nozīmi :D

dzēsts lietotājs, 19.06.2007. 17:14:35
Komentāra reitings: -4.328

Aha. :D

rxx, 19.06.2007. 19:46:33
Komentāra reitings: 3.137

Jā, jā, katrs ir īpašs... Katrs var būt pats, katrs var būt mazais emo un piesārņot kultūrvidi... Lai gan man patīk uz viņiem paraudzīties. Es jau nu pacentīšos, lai maniem bērniem būtu kaut kas sakarīgs ar ko nodarboties un nebūtu jāiet pie Origo rast mierinājumu savai emocionālajai dabai.

Tas, ka katrs ir īpašs, tā gan lielākoties ir tukša dir*ana un visbiežāk tiek lietota tāpēc, lai rastu attaisnojumu atsevišķu indivīdu dumjībai vai neizdarībai. Bļāviens, man klasē arī ir vairāki šādi "īpašie", kuriem rokas no pakaļas aug, izdarīt nevar neko. Prātiņš arī tāds lēnāks un uz visu konkrēts pofigs. Kāpēc? Tāpēc, ka viņie iepriekšējos gadus ir "mācījušies" kaut kādā, bļ*, kristīgā privātskolā, kur KATRS IR ĪPAŠS!!! Besī ārā!

rxx, 19.06.2007. 19:50:22
Komentāra reitings: 3.274

"sry bet es neesu nekaac poozerisks tiinis.....vnk parasts cilveex.......kuram dara paari deelj vinja stila......un tas piedodiet atvajnojiet ir TIZLI VAARDA VISTIESHAAKAJAA NOZIIMEE.....:p"

Kāds tev sils? Atrodi draugu, iemācies kaut ko un pelni naudu! Uzraiz visādas stila dumības aizmirsīsies, kad būs ko darīt... Tagad katrs iedomājas, ka viņam ir stils un viņš ir īpašs un emocionāls. Kāpēc? Tāpēc, ka nav ko darīt un vecāki visu naudiņu pienes klāt!

dzēsts lietotājs, 19.06.2007. 21:38:08
Komentāra reitings: 2.739

emo=indigo bērni vai emo=izlaisti slaisti?

rxx, 19.06.2007. 21:44:08
Komentāra reitings: 0.968

Kādi vēl indigo bērni???

dzēsts lietotājs, 19.06.2007. 21:48:21
Komentāra reitings: 0.448

īpaši bērni ar īpašām vajadziibaam-http://woman.delfi.lv/family/children/article.php?id=12318027
man jau liekas, ka tur raksta kaada emo mamma...

rxx, 19.06.2007. 21:53:35
Komentāra reitings: 4.312

Es labi zinu, kas ir indigo bērni.

Man liekas, ka viņiem nav spēka sēdēt pie Origo, jo fanātiskie vecāki viņus ir novazājuši pa visādu dakteru kabinetiem un TV raidījumiem.

dzēsts lietotājs, 19.06.2007. 21:55:28
Komentāra reitings: 0.068

tu jau visu zini labāk...

rxx, 20.06.2007. 21:47:49
Komentāra reitings: 7.371

Visu es nezinu labāk, taču ir ļoti daudzas lietas par kurām es domāju, ka zinu labāk un praksē arī izrādās, ka lielā daļā gadījumu es arī zinu labāk... Tā nu tas ir sagadījies. Es to nesaku iedomības vadīts, vnk esmu par to visai bieži pārliecinājies.

Protams, savos spriedumos esmu arī pamatīgi aplauzies, kas nav patīkami, jo tas, ka es kaut ko pasaku nepareizi, visiem grauž vairāk, nekā kad to izdara kāds cits, taču kopumā šads domāšanas veids man ir tikai palīdzējis, jo atrodot risinājumus vienai lietai un redzot to izdošanos rodas ispēja risināt citas situācijas, tā uzkrājas pieredze.

dzēsts lietotājs, 21.06.2007. 03:36:13
Komentāra reitings: 4.45

jā/jā, baigie jau nu indigo bērni tagad zin aug, 8os gados tā matam lamājas, kā es nekad nelamājos pat ja vajadzība spiež. 9os gados striļī cigaretes cilvēkiem uz ielas, un atkal tiec nevāji nolamāts, jo neiedod cigareti. nu nezinu kādi tur vel indigo bērni, vnk par daudz izlaisti, kad mēs augām tad tā nebija.

dzēsts lietotājs, 21.06.2007. 07:51:39
Komentāra reitings: 2.153

tie nav indigo, tie ir naidīgo bērni...

lieliskais kārlis, 21.06.2007. 09:30:48
Komentāra reitings: 0.054

Atkarība par ko, to prasa - mūziku vai cilvēku, kgan lielas starpības nav.

Emo core (saīsinājums no „emotional hardcore”) ir hārdkora papildžanrs mūzikā. Lai izskaidrotu vārdu „EMO”, tiek piedāvāti vairāki varianti, un vēl pat mūsdienas notiek strīdi par šī vārda nozīmi.Termins emo apzīmēja mūzikas stilu un šī virziena pārstāvjus, kas veidojās 80-to gadu vidū Vašingtonā. Vēlākajos gados termins emocore, bija apzīmējums Vašingtonas un citu reģionu vietās, lai sapulcinātu līdzīgās grupas. Termins emo bija atvasināts no fakta, ka grupas biedri būtu gatavi spontānām un stipri emocionālām pārmaiņām. Paši atpazīstamākie tā laika Emo core pārstāvji bija Rites of Sprin, Embrace, One Last Wish, Beafeeter, Gray Matter, Fire Party un nedaudz vēlāk – Moss Icon. Pirmais vilnis emo ērā, bija 90-to gadu sākumā.
90-to gadu vidū termins emo atspoguļojās indie izpildē, kas sekoja, ietekmējoties no grupas Fugazi, kuri sevi bija atvasinājuši no pirmā emo viļņa. Līdzīgas grupas bija arī Sunny Day Real Estate un Texas is teh Reason, kuras pielika mūzikai klāt nedaudz indie roka no emo – stipri melodiskāks un mazāk haotiskāks kā viņa „priekšgājējs”. Tā saucamā indie emo izturēja līdz 90-to gadu beigām, kā daudzi no ansambļiem, kuri bija izturējuši tā laika valdošās tendences uz mūziku.
Tā kā palikušās indie emo grupas iegāja vadošajā mainstrīmā, jaunākās grupas sāka atdarināt valdošā mainstrīma stilu, radīja stilu, kurš pašlaik populārās mūzikas robežās ir izpelnījies apzīmējumu emo. Pieņemot, ka pat pagātnē termins emo tika izmantos, lai atpazītu daudzu grupu daudzveidību, grupu daudzums, kas ir zem nosaukuma emo, arī mūsdienās ir pat plašāks. Mūsdienu pārstāvji ir daudz un dažādi un nosauciet trīs grupas, viņas ir pavisam dažādas, bet rakstāmas zem virsraksts EMO. Pazīstamākās šī žanra pārstāvji mūsdienās ir Bullet for my Valentine, AFI, My Cemical Romance u.d.c.
Ja runājam par ģērbšanos stilu, tad tas ir līdzīgs kāds bija pankiem, t.i. nereti saplēstas bikses, kedas, melnas drēbes, un melni mati. Ja tu staigāsi tāds kā nosaucu tikko, tas neko nemainīs, bet tā kā pankiem viņi ir īpatnēji ar savu „grebeni”, tā emo cilvēki ir īpatnēji ar savu vienu šķipsnu pāri acij, tā lai aci nevar redzēt.




Lūdzu, cilvēki.

lieliskais kārlis, 21.06.2007. 09:34:27
Komentāra reitings: 1.433

aaaaa, nebiju pamanījis, cik rēcīga pēdējā rindkopa :D

lieliskais kārlis, 21.06.2007. 09:35:02
Komentāra reitings: 0.301

P.s ja vajag vēl pār kādu stilu, tad varat jautāt :)

rxx, 21.06.2007. 11:21:37
Komentāra reitings: 3.955

Iesaku iečekot to LV metāla vārdnīcu, kas "jaunajā" veto... baigi labā! :D

volume, 21.06.2007. 16:54:22
Komentāra reitings: 2.791

gandrīz katrā portālā un vietā ie šāda veida diskusija.
zin, paliek jau tā rībīgi no vienas puses

bet tikpat riebīgi ir noskatīties uz mazajām/iem patsmitgadniecēm/kiem, kuri sevi izķēmo,pat paši nezinot kas un kā!paši viņi sauc sevi par emo . mhmm.

rxx, 22.06.2007. 04:21:32
Komentāra reitings: 8.253

Nē, šī diskusia ir ļoti laba un saturīga.


P.S. Denis, vajag to satura sadalītāju pa lapām kaut kā uzmocīt arī forumam, jo citādi foršās tēmas baigi ilgai lādējas....

dzēsts lietotājs, 19.08.2007. 13:40:54
Komentāra reitings: 0.565

Dogs tu tak esi ar savu viedokli pilniigaa pakaljaa! Rites of Spring bija 80.gadu grupa, un ar taam grupaam tikai saaka attiistiities visa taa emo kustiiba. Taas grupas dziedaataaji kljuva ljoti emocionaali savu shovu laikaa. Peectam 90 gados emo kustiiba pienjeemaas vairaak no hardcore un indie rocka. Un tagad taa ir attiistiijusies taada kaada pashlaik vinja ir! Paklausies veel kaadus muuzikas stilus to saakuma attiistiibas stadijaa un buusi uz pakaljas! Nevajag 80. gadu grupu pataisiit par to, kas ir tagad! To var saprast un norakstiit uz tavu interneta piesleegumu. Muusdienu muuzika ir shaada: Bullet for my Valentine, The Used, Atreyu, Alexisonfire, jaa tas pats My Chemical Romance un dafiga kas cits. To ko tu teici par Slipknot.. Daudz neesmu vinju klausiijies, bet dziesmas Wait and Bleed, Duality ir normaalas. Lirikas atbilst Emo un kaa skan muuzika iisteniibaa tur var buut liela dazhaadiiba. Visu nevar iedaliit balts un melns, labs un ljauns, emo vai noemo!! Metaalists var klausiities dziesmas kuras speelee emo, emo var klausiities dziesmas ko iegrupee pie metaala, nevar visu iegrupeet 100% raamjos. Netaisos te daudz staastiit arii kaadas grupas klausos utt, man vispaar piebesiijis kas te Latvijaa notiek ar to Emo tagad. Taadi dunduki visapkaart izdzird jaunu stilu un visur skandina sho vaardu. GO FUCKYOURSELVES! Un Sheit ir mani komentaari ko der izlasiit http://www.hc.lv/muzika/raksti/1665/

dzēsts lietotājs, 19.08.2007. 13:45:34
Komentāra reitings: -7.398

Dogs tu tak esi ar savu viedokli pilniigaa pakaljaa! Rites of Spring bija 80.gadu grupa, un ar taam grupaam tikai saaka attiistiities visa taa emo kustiiba. Taas grupas dziedaataaji kljuva ljoti emocionaali savu shovu laikaa. Peectam 90 gados emo kustiiba pienjeemaas vairaak no hardcore un indie rocka. Un tagad taa ir attiistiijusies taada kaada pashlaik vinja ir! Paklausies veel kaadus muuzikas stilus to saakuma attiistiibas stadijaa un buusi uz pakaljas! Nevajag 80. gadu grupu pataisiit par to, kas ir tagad! To var saprast un norakstiit uz tavu interneta piesleegumu. Muusdienu muuzika ir shaada: Bullet for my Valentine, The Used, Atreyu, Alexisonfire, jaa tas pats My Chemical Romance un dafiga kas cits. To ko tu teici par Slipknot.. Daudz neesmu vinju klausiijies, bet dziesmas Wait and Bleed, Duality ir normaalas. Lirikas atbilst Emo un kaa skan muuzika iisteniibaa tur var buut liela dazhaadiiba. Visu nevar iedaliit balts un melns, labs un ljauns, emo vai noemo!! Metaalists var klausiities dziesmas kuras speelee emo, emo var klausiities dziesmas ko iegrupee pie metaala, nevar visu iegrupeet 100% raamjos. Netaisos te daudz staastiit arii kaadas grupas klausos utt, man vispaar piebesiijis kas te Latvijaa notiek ar to Emo tagad. Taadi dunduki visapkaart izdzird jaunu stilu un visur skandina sho vaardu. GO FUCKYOURSELVES! Un Sheit ir mani komentaari ko der izlasiit http://www.hc.lv/muzika/raksti/1665/

dzēsts lietotājs, 20.08.2007. 15:44:19
Komentāra reitings: -13.732

ir diwu weidu emo :D
ir EMO-es miilu origo
un ir hc,kurus tie,kuri neko nesaprot no stila sauc par emo :D
bet wispaar kaada starpiiba kas ir kas,galwenais kaads cilweeks ir peec sawas buutiibas,galwenais,lai ir saws wiedoklis....

rxx, 20.08.2007. 15:54:10
Komentāra reitings: 6.762

Nē, galvenais ir stilīgi rakstīt, nelietotjot diakritiskās zīmes un visur bāžot burtu "w"...

dzēsts lietotājs, 20.08.2007. 17:31:57
Komentāra reitings: -13.778

taa ir eertaak un aatraak, newis stiliigi......

rxx, 20.08.2007. 18:09:25
Komentāra reitings: 14.558

Un arī stulbāk.

dzēsts lietotājs, 20.08.2007. 18:10:26
Komentāra reitings: 8.487

ērtāk un ātrāk? jā, kā tad ;)

dzēsts lietotājs, 20.08.2007. 18:30:47
Komentāra reitings: -1.252

kapteinis emo?

nekadnekurnav, 20.08.2007. 18:42:56
Komentāra reitings: 8.902

tā nav ātrāk. |-( bet stulbāk tiešām.

dzēsts lietotājs, 21.08.2007. 08:10:47
Komentāra reitings: -12.75

Nu kaada starpiiba .............................
Es izteicu sawas domas un jums obligaati ir jaapiesienaas......
Kaada starpiiba kaa es raxtu,ja jau izlasiit wareejaat,tad priecaajaties...
wiss ....
man IR AATRAAK...
dazhaadi wiedoklji...
sheit ir cita diskusijas teema,ja weelaties diskuteet par manu raxtiishanas veidu,tad luudzu-citur .....

dzēsts lietotājs, 21.08.2007. 08:14:16
Komentāra reitings: -12.751

Mani nesatrauc :D
laikam uz forumu cilweeki naak izgaazt slikto gariigo un peisieties,newis izteikt sawas domas :)
wispaar sheit ir cita diskusijas teema,uztaisiet jaunu-par manu raxtiishanas weidu......
P.S kapeec bij jaauzsienas tieshi man,ja te neesmu wieniigaa kas taa raxta? :D
bet nu pajaat :D
ataa :)

kas_te, 27.08.2007. 09:25:16
Komentāra reitings: 1.882

palasi sadalju - kaapeec visi ieniist emo :D

caps, 27.08.2007. 10:50:19
Komentāra reitings: 4.186

Kerolaina, jā, Tu pārmaiņas pēc varētu piedomāt pie sava rakstīšanas stila. Tas veido priekšstatu par cilvēku kā tādu. Turklāt tās daudzpunktes. Priekš kam? Tas ir kruti ilgi paturēt ''.'' podziņu?
Arī nenāktu pa ļaunu tev pirms komenta nosūtīšanas nospiest aa>ā podziņu. Protams, tas neizlabos visas tavas ortogrāfijas un interpunkcijas kļūdas, bet vismas tev parādīsies pāris garumzīmes, kas šajā gadījumā būtu jau zināms progress. Turklāt '' Shaads:D teXtc.......................'' ir daudz grūtāk uztverams cilvēka smadzenei nekā ''šāds teksts,'' padomā tak arī par apkārtējiem. :)

kas_te, 27.08.2007. 10:55:42
Komentāra reitings: 4.302

man gan ir tikai aa ee probleema :D

caps, 27.08.2007. 12:57:16
Komentāra reitings: 9.058

Izlabo to ar aa>ā podziņu. Tam jau tā domāta. :)

mūmija, 30.08.2007. 13:15:59
Komentāra reitings: -2.3

negribu nevienu aizstāvēt,bet lai tak cilvēx[nu tas emo] dzīvo!! mēs pārāk daudz mocamies gar viņiem!! :o aei man galīgi vienalga. jā man patīk kā viņi izskatās[dažreiz], bet, protams, tracina, ka nofočējās ar skatu ''uz augšu'' :D un kladzina - emo! emo! esmu emo! zinkas mani vēl neapmierina? tad, kad tu cilvēx kā cilvēx uzvelc kedas un tev ir melni mati , tad atrodas tādi, kas tevi sāx saukt par emo! kāds sakrs vispār?! :D labi, tās manas domas!! ;)

dzēsts lietotājs, 30.08.2007. 13:43:04
Komentāra reitings: 0.203

sāku meklēt http://emopedia.org, izskaidrojumu neatradu :)

btw, cik maksā līko kāju iztaisnošanas operācija? :DD

dzēsts lietotājs, 30.08.2007. 13:48:31
Komentāra reitings: 3.671

uzmini nu, kas ir emo!

dzēsts lietotājs, 31.08.2007. 08:21:23
Komentāra reitings: 5.816

emo - tas ir forši!

dzēsts lietotājs, 08.10.2007. 14:59:19
Komentāra reitings: -20.709

wee...ak juus kreizii jaunieshi...piekriitu ka vaards īmō muusdienaas i zaudzeejis sawu noziimi...bet nu latvijaa uz 1 rokas pirkstiem war saskaitiit iistus emo...uzskatu ka esu emo bet newazaaju unj nesaku to wisiem...lai pashi pamana...heh...emo i muuzika...stils...dziiwes uztwere...tas i wis k kas briinishkiigs un neizprotams neisakaams...nenosakaams...taad nu tas i...un lai nožņaudz teddii beers tos cilweekus kuri muus ap***kakaa...fuuu

nekadnekurnav, 08.10.2007. 17:26:35
Komentāra reitings: 7.116

kāpēc tu uzskati sevi par emo? kā tas izpaužas? :D ja jau uz 1 rokas pirkstiem var saskaitīt īstus emo tad jau tu esi viena no 5iem izredzētajiem.

dzēsts lietotājs, 09.10.2007. 13:09:36
Komentāra reitings: -7.629

uz vienas rokas pirkstiem...tas i izteiciens...tas noziime ka winju nau daudz...nuu ja tieshaam gribi zinaat tad pastaastiishu kopumaa...nu par mani un daziem maniem draugiem...tas i taa ka mees esam mazliet wairaak juutiigi pa citiem...censhamies izprast unj iezdomaat to ko nezinu wai ir iespeejams...pa filozofiskaam teemaam...nuu jaa to tik wiegli newar pastaastiit...zinu ir cilweeki kuri i juutiigi bet negeerbjas kaa emo...tas waards īmō i muuzikas stila domaashanas weida apkopojums...taa nu pa sho war daudz staastiit

nekadnekurnav, 09.10.2007. 15:15:20
Komentāra reitings: 3.214

nu jaa tu runā par filozofiskām tēmaam un esi jūtīga un tāpēc esi emo. itkā nebūtu pilna pasaule ar tādiem cilvēkiem. ai labi man laikam vairāk nav ko piebilst. :)

kampy, 09.10.2007. 15:23:34
Komentāra reitings: 0.819

es esmu juutiiga pret elektriibu.. laikam emo.. damn...

rxx, 09.10.2007. 15:46:23
Komentāra reitings: 0.213

Varbūt jums vajag dibināt kaut kādu emo biedrību un izsniegt paliecības.. ;) Vēl nebūtu slikti, ja jums būtu mājaslapa ar visu biedru feisiem, lai es jebukurā brīdī tiešsaitē varētu noskaidrot, vai persona ir emo vai nav!

P.S. Iemetiet kāds Youtube linku ar kādu emo klasikas dziesmu! Negribas lādēt neko, bet ar interesi noklausīšos..

dzēsts lietotājs, 18.12.2007. 20:52:00
Komentāra reitings: -8.627

Ehh, šīs emo tēmas ir tik jautri palasīt.

dogs, 18.12.2007. 21:17:21
Komentāra reitings: 2.113

Reini: kuru emo tu domā?
http://youtube.com/watch?v=6IhANyFwS6s - Rites of Spring, viņi pirmie izpelnījās to "godu" tikt nosauktiem par īmō
http://youtube.com/watch?v=WvvJ9G26u88 - Moss Icon
http://youtube.com/watch?v=aX2ERBGyvyI - Indian Summer


nekurnekadnav:
I kiss the girls that speak Marcuse
I kiss the boys that speak Foucault.
I love the kids that know Adorno
And snub their nose at kids who don't.
I make love in theory and touch myself in practise.
What's good for the posture is good for the pose.
Who let the tigers out to kill all the lovers?

dzēsts lietotājs, 24.12.2007. 01:11:03
Komentāra reitings: 0.229

liiks var palikt lasot shito visu.....
cik dazjaadi var buut cilveeku uzskati....

rxx, 24.12.2007. 09:07:18
Komentāra reitings: -0.249

Dogs, es nez, tas muzons ir visai neklausāms. :)

Man tomēr ir savas prasības pret skaņas un spēles kvalitāti. Es nevaru klausīties švaki iespēlētus vai švaki samiksētus gabalus ar domu - tas taču ir speciāli, tas ir oldskool, tas ir stils.

tikai.es.unnekascits, 18.09.2008. 18:53:59
Komentāra reitings: -0.048

Ak jel. Izlasīju visu šito sviestu. [jūsu domas].
Piekrītu dieviem cilvēkiem Dogam un rxx.
Pārējie vnk kko murgoja vai arī piekrita.
hmmm. Nu jā. Jebkurā gadījumā interesanti.
Bet vsp. Baigi nesakrīgs koments no manas puses. Prost uzskatīju ka kkas jāieraksta ja jau reiz visu šo izlasīju. :D


Reklāma
Prāta darbnīca - ļauj prātam darboties!
Padalies priekā
Моментальные он-лайн подписка в течение телеграм канале @mylovetut

Coreybrere

Моментальный он-лайн рука на телеграм канале @mylovetut

Coreysmeag

Xin chào, tôi muốn biết giá của bạn.

RobertSax


ienāktreģistrēties