trakās mīnusošanas laiks..

11.10.2008 14:51:30 aizsāka mcx
5 komentāri Komentēt var tikai reģistrētie lietotāji, komentārus redz visi lietotāji. reģistrēties vai ielogojies!
mcx, 11.10.2008. 14:53:25
Komentāra reitings: 7.811

vot visiem ka tik ieriebt un ielikt mīnusu..
mani interesē - kapēc tiek likts mīnuss komentāriem, kas īsi un lakoniski pasaka lietotāja viedokli par attiecīgo tēmu, bet komentāriem, kuru autori gari un bezjēdzīgi izplūst monologā ar sevi, tiek salikti plusi..
vot izsakieties lūdzu tautieši..

P.S. un ja kautkas nepatīk - pieņemu tikai mīnusus !!!

deni2s, 11.10.2008. 14:54:33
Komentāra reitings: 6.844

Man personīgi nepatīk komentāri, kuros ir izteikts apgalvojums, bet nav pamatojuma.

kas_te, 11.10.2008. 15:00:28
Komentāra reitings: 5.479

Iespējams, piekrītu Denisam.

Redzi kā sanāk - Katram cilvēkam ir savādāka uztvere. Ja tu nepaskaidro sīkāk savus lakoniskos izteicienus, cilvēks to uztver pēc savas uztveres Vai arī nodomā "Ko viņš ar to ir gribējis pateikt...?".
Tas palielina iespēju tikt pie mīnusa.

rxx, 11.10.2008. 15:44:55
Komentāra reitings: -1.404

Šaubos vai kāds te īpaši analizē komentārus pēc argumentiem, pēc satura vēl varbūt, bet arī ne diezko, kur nu vēl objektīvi... Bet tāda tendence jau ir vērojama visā sabiedrībā un tam visam pamatā ir skaudības un stulbuma kombinācija smagā formā. Jā, ir izņēmumi, bet lielā masa dara savu.

Bet nu neko, šis taču ir hardcore portāls, līdz ar to arī hard talk. Tā kā līdz hard talk diskusiju līmenim tomēr daudziem nedavelk, tad nu izlīdzās tikai podziņas kliksķinot. Tautai ir dota iespēja, kaut arī virtuāli, taču pačīkstēt, tuklāt anonīmi pačīkstēt, tas ir tas, ko vajag...

deni2s, 11.10.2008. 18:30:01
Komentāra reitings: 5.829

Nevaru tev piekrist, rxx, es parasti ielieku plusiņu par to, ka cilvēks māk izteikt savu viedokli un to pamatot. Pat tad, ja tas reizēm nesakrīt ar manējo.


Reklāma
Padalies priekā
Недорого и качественно: Мебельный поролон с доставкой плотный поролон <a href=vinylko17.ru>vinylko17.ru</a> .

porolon_zxSr

Xin chào, tôi muốn biết giá của bạn.

Robertunsab

Анкеты девчат равным образом молодых людей он-лайн, в телеграм канале @wanowes

Antoniagloro


ienāktreģistrēties