Coke Live iekš Krakovas

04.03.2010 23:19:14 aizsāka lieliskais kārlis
5 komentāri Komentēt var tikai reģistrētie lietotāji, komentārus redz visi lietotāji. reģistrēties vai ielogojies!
lieliskais kārlis, 04.03.2010. 23:26:35
Komentāra reitings: 2.611

Sveikiņi. Vasara nemaz nav aiz kalniem un katram gan jau plānojas kkāds pasākums, uz kuru kārotos aizbraukt jau rītdien, ne tā? Te, lūk, es lūgšu pēc palīdzības.
Tātad-

1. Vai Tu esi dzirdējis kaut ko par Coke Live festivālu Krakovā, 20. un 21. augustā (pēc mana kalendāra tā ir 5diena un 6diena, kā jau visi festi), kas norisinās jau ento gadu pēc kārtas. Grupas tur spēlējušas visai pieklājīgas. Vienīgais, ko es zinu, ka tas ir tikpat liels, cik Open Air (arī Polija), un vienu gadu tur spēlēja Laime Pilnīga (ja kāds nezina, tad tā ir latviešu rokgrupa. Man ne pārāk, bet tas ir gaumes jautājums un vispār par to nav stāsts). Varbūt kāds ir kādu gadu bijis? Gribētu dzirdēt atsauksmes, kāda publika, kāda kvalitāte koncertiem, teritorija utt. Mājaslapas informācija ir viens, pašu cilvēku pieredzētais ir pavisam kas cits. Ceru, ka kāds pieteiksies un apskaidros, kas tur un kā tur.

2. Šajā festivālā uzstāsies grupa, kuru mēs medījam jau kopš kkāda novembra, bet tā arī neko tuvāku par Milānu neatradām. Precīzāk laikam būtu teikt izdevīgāku, jo tur bieži vien rianieris piedāvā lētās biļetes. Grupas nosaukumu, iespējams, esat dzirdējuši, kaut vai tikai tāpēc, ka sastāv tikai no četriem burtiem - Muse, un pagaidām man un vēl vienam jaunam un pilnbriedā esošam cilvēkam galviņās ir izšķīlies plāns, ka uz turieni pat varetu aizdoties. Biļetes cena uz visām dienām ir aptuveni ~40Ls jeb poļu naudiņās tas ir 200 vietēji zloti, kas galīgi nav dārgi, un Polija, kā zināms, ir ievērojami lētāka kā Latvija, kas nozīmē, ka arī ceļā nauda nebūtu parāk daudz jātērē, tikai pagaidām paliek aktuāls jautājums par to, cik pietiekami ekonomiska automašīna prasīs nodevas par to, lai viņai pietitku barības vielas līdz Krakovai un vēlams arī atpakaļ līdz Rīgai. Es tā rupji rēķināju un lēsu, ka ar 80Ls uz auto jau vajadzētu pietikt. Arī ar to kāds varētu izpalīdzēt - sniegt konsultāciju par ceļa izmaksām, un, protams, varbūt arī atrodas kāds līdzbraucējs. Mēs plānojam četri uz vienu mašīnu, lai ir kaut cik necik komfortiņš.

Tātad, respektīvi, pēc acumēra no cilvēka tas prasītu ~60Ls par biļeti un ceļu, un to, cik nu katram vajadzētu tērēties. Domāju, ka iztikt mierīgi varētu vēl ar 50 lašiem, ja kārtīgi dzīvotu. Ja vēl sotaks, tad nu, manuprāt, dzīvotu kā karalis, jo tur cenas esot baigi demokrātiskās.
Kopā: 120Ls. Nedomāju, ka tas ir baigi traki. Vasarā parukājam pāris nedēļas, atsakamies no vienas otras ballītes un viss štokos.

Tas laikam tā īsumā viss.
Lūdzu, interesentiem vērsties pie manis vai Kārļa Zariņa (draugos), un varbūt noslēgsim vasaru ar vienu grandiozu baļļuku.

P.s. cenas, protams, ir visai aptuvenas, bet tās ir tādas, uz kurām varētu, vajadzētu rēķināties.

kringlita, 05.03.2010. 08:16:04
Komentāra reitings: 1.263

40 Ls. Oho. Kuras pieklājīgās grupas VĒL uzstāsies?

lieliskais kārlis, 05.03.2010. 13:21:21
Komentāra reitings: 1.263

Nav vēl izziņots.

liizhj, 05.03.2010. 17:35:03
Komentāra reitings: 1.263

ceļa izmaksas jā, aptuveni tādas arī varētu būt. ar ekonomisku mašīnu (5-6l/100km) tā arī sanāk.
bet jā, interese par pārējām grupām..

ella, 06.03.2010. 12:45:33
Komentāra reitings: 1.263

Feini, feini!
Jāzin, kādas vēl grupas būs.


Reklāma
Datuve.lv tehnoloģiju jaunumu portāls
Padalies priekā
Hola, volia saber el seu preu.

RobertSax

Недорого и качественно: Мебельный поролон с доставкой плотный поролон <a href=vinylko17.ru>vinylko17.ru</a> .

porolon_zxSr

Xin chào, tôi muốn biết giá của bạn.

Robertunsab


ienāktreģistrēties