Zaļumballes kopsavilkums

30.08.2009 09:11:58 aizsāka endo
23 komentāri Komentēt var tikai reģistrētie lietotāji, komentārus redz visi lietotāji. reģistrēties vai ielogojies!
endo, 30.08.2009. 09:18:20
Komentāra reitings: 21.011

Tad nu tā.
Kopumā bija ok.Nepatika tas ka pirmajā dienā elektrība pazuda uz kādu pusstundu.Igo bija tiešām spēks - tikai gribējās vēl "esmeraldu" vai
"meitenei kafeinīcā".Tīri jauki bija čipsis un dullais un dziesma par
asarām :)
Otrajā dienā lietus izjauca grandiozos futbola plānus..
Un vispār otrajā dienā ļoti daudz morālās traumas.
P.S. MILZĪGS PALDIES SANDIM!
Un kā jums patika/nepatika?

kampy, 30.08.2009. 10:00:34
Komentāra reitings: 17.117

dzirdēju vēstules, dzirdēju asaras, ja vēl būtu inga mūžāmziedošā, tad varētu teikt, ka mišns izpildīts. lietus izjauca židrūnu, izjauca futbolu (liels paldies rūķim vismaz par manu vārdu komandas sastāvā), vismaz vienai komandai salikām 5:0. paldies manām sievietem baibai un santai par kompāniju. paldies kolosālajam čalim par siltu vietu mašīnā un neķītrajām nakts sarunām. prieks par pajukušas draudzības jūtu uzplūdiem dziesmas "asaras" laikā. tiešām sanāca kārtīgs snjuk.
nepatika: tualetes, bet tās jau nekad nepatīk
nepatika lietus, ja būtu dzīvojusies teltī, noteikti jau gripa būtu noķerta

jūs esat gliemezīši..
katrā ziņā: sen atkal nebiju tā izsmējusies, ja šis bija pēdējais fests manā mūžā- tad ne ko pielikt ne ko atņemt. tieši tādu es būtu to gribējusi.

nowbodey, 30.08.2009. 10:08:42
Komentāra reitings: 12.122

Pasākums bija pozitīvs [neskaitot to negatīvo].
un arī lietus nav un beija nekāds dižais iemesls, lai neizbaudītu Zaļumballi pilnībā. Neesam jau no cukura, neizkusām. :]

jānis, 30.08.2009. 11:43:05
Komentāra reitings: 14.627

Kopumā ļoti pozitīvi! Drusk traucēja kūdra botās he, bet tas sīkums. Bija kolosāla sajūta satikt atkal visus. :) Spēks ar jums!

lieliskais kārlis, 30.08.2009. 12:07:53
Komentāra reitings: 11.615

Nu, ņemot vērā to, ka, kad pamodos 5dien, kas bija ap 10 no rīta, es vēl vismaz stundas divas domāju, ka es kategoriski nebraukšu uz turieni, bet jau ap 16 dienā esmu automašīnā un 17 - trencu pirmo bamsli iekš vēdera.

Pats pasākums - atmosfēra nereāli jautra un pozitīva, par gfrupām nevaru spriest, jo dzirdēju tikai vienu dziesmu...

Jā, kopumā forši, un pasākuma joks - jūs (vai mēs, kārtīgi natceros) esat mazi gliemezīši. Es gribēju viņu satikt kkad, kad Jurģis ir atgājis, jo vēlējos uzzināt - ko, pie velna, viņš bija sarijies!? :D


Nepamanīju, ka vasara jau cauri.


P.s. varēja arī nelīt

tobis, 30.08.2009. 12:59:54
Komentāra reitings: 5.783

Kas visiem ir ar tiem gliemezīšiem, draudzene ar stāsta:

"Visu rītu pie mūsu telts viena meitene, kuras sunītis bija tukša beznzīna kanna, pie mūsu telts dziedāja dziesmu par gliemezīšiem."

:D

kampy, 30.08.2009. 13:05:20
Komentāra reitings: 9.395

es ar nesapratu, kas tas bija par joku, bet no rīta, izmetot pirmo līkumu pa teritoriju, pretī izleca jautrs čuvaciņš ar tekstu:
es esmu viens! jūs esat četri! jūs esat mazi gliemezīši!
un tālāk viņš rādīja mums ceļu dziedot, ka mēs esam mazi gliemezīši ;)

nākamajās reizēs viņu satiekot, jau zinājām, ka atbilde uz jautājumu:
kas jūs esat?
ir
GLIEMEZĪŠI!

otrs labākais joks man likās, kad futbolā čalis pienāk pie tablo rakstītāja un prasa:
kad mums jāspēlē?
a kas tu esi?
gailis (viņa komandas nosaukums bija "gaiļi")
un prom ejot vēl viņam pa visu teritoriju uzkliedza:
pag, kas tu biji, gailis??
:DDDDD

tobis, 30.08.2009. 13:05:33
Komentāra reitings: 2.849

high :D

chevete, 30.08.2009. 13:09:06
Komentāra reitings: 2.849

gliemezīši vel bija tikai ziediņi.
biju mazliet vīlusies, jo šo to nedzirdēju ne lietus ne izmaiņu un vel visaadu bardaku sakaraa.
paldies biedriem, kas tureeja rociņu, paldies surikaatiem, paldies arii visiem citiem, kas patiesi priecājās mani satikt. paldies arī tiem kas nē.ha ha. katram sava sāpe. paldies lieliskajiem franču puišiem kaimiņos. un čalītim no dānijas protams, kurš aizkavēja mūsu mājupceļu.
Paldies ari manai pacietībai. viss čiki niki.

l.z, 30.08.2009. 15:08:17
Komentāra reitings: 4.306

Telšu pilsētiņai trūka organizācijas, teritorija arī so so..
Pirmajā vakarā elektrības dēļ vilos mūzikā, otrajā.. sāku baudīt,priecāties, taču slapjuma un lietus dēļ, kā arī kūdras,kurā baidījāmies iestigt, mājup braucām agrāk kā plānots.. Nedaudz kremt tas otrais vakars, taču tik un tā prieks,ka braukts un redzēts, satikts, klausīts un uzzināts.

bestia_regnum, 30.08.2009. 15:17:32
Komentāra reitings: 3.472

Heh, kad nosprāga pirmajā dienā elektrība, likās, ka tas ir līdz pat rītam, bet izrādījās, ka ne.

Mārpls lielisks kā vienmēr, neko pielikt, ne atņemt.

Kāds var pateikt, kas bija tā foršā meitene, kas man gotiņu uz rokas uzzīmēja? :))

P.S. Žēl tās meitenes, kurai snuķis bija pūlī salauzies pie Inokentija. Kā mierinājumu varu teikt, ka lai arī izskatījās zils, tomēr bija taisns.

hektors_ar_bamsli, 30.08.2009. 16:40:24
Komentāra reitings: -0.409

viss bij chikinieka. TIKAI VIENA LIETA.. tas ka lietus lija tas vks siikums..
VISTRAKAKAIS kas bija..
SESTDINEAS RIITS PL. ---N 8.00 APMERAM.
SAKA SKANĒT PRETIGA DZIESMA.. KKADA GI GA GIGA GIGA... VKS TIK KAITINOŠA, KA ZINU , KA MILJONS CILVĒKI PAMODAS VINJAS IETEKMĒ, Jo manas ausis nebija dzirdējušas kaitinošāku dziesmu + vinja vks nebeidzās, tik bombija un bombija...un ausis pliisa kaa gliemeziiishi..
varētu sev modinātāja melodiju vinju.. vks katru dienu no rita pieceltos uz skolu.. tas toch..

vetto1111, 30.08.2009. 18:07:15
Komentāra reitings: 4.25

OH main got tak par gliemeziishiem ka juuus esat sadzeerushies vinjsh ir sadzeeries un jums kaa gliemezhiem acis iet skeeersaam "X" un tas arii ir viss joks ;) plus tur elektriiba ljoti kaitinaaja tesar nenospeeleja n to dazhu grupu kuru bija veerts maksaat bija jamaksaa 9 ls, futbols arii nezijuka vnk 3:00 visu atsaaka jo taa pirma sisteema bija sachakareeta vinji kko riktiigi sajauca tapec 3:00 uz izsleegshanu spelejam mees 2.aa vietaa ;) bet nu nez lai kaa arii negaaja bija riktiigi jautri :) Tik cerams nakoshreiz buus pljavaa nevis kkadaa kartupelju laukaa :D:D

brūklene, 30.08.2009. 18:34:10
Komentāra reitings: 4.678

Pasākums godam! Prieki lieli gan par satiktajiem cilvēkiem, gan mūziku, gan aktivitātēm, redzēto, sajusto un visu citu! Arī lietus man patika- tāds actions, kā saka, tad iesmējām par tekstu no reklāmas "mēs dejojām dubļos un pilnībā sabojājām savas drēbes" :D
Aij, labu labais pasākums

export_ass, 30.08.2009. 20:01:58
Komentāra reitings: 0.976

manējs gan nebija, tomēr mans kaņepju piena naksnīgais rīts izdevās brīnišķīgs [uz ko ari tika meditēts] un nekas netika pievemts :D

/rīt saņemšu detalizētākus aprakstus no miestineikiem :DDD

emocija, 30.08.2009. 22:17:54
Komentāra reitings: 1.441

vienīgais kas nepatika- lietus. :/

justīne, 31.08.2009. 09:40:09
Komentāra reitings: -6.826

ČAU.
Sveiki visi zaļumballes apmeklētāji.
Redzu, ka esat sajūsmā par mani. Esmu meitene ar benzīna kannas sunīti un dziesma par GLIEMEZĪTI ir manis sacerēta. Tas tā, visiem tiem, kuri domā, ka tā ir Jurģa dziesma.
Man ZB tiešām patika...
Un tie, kuri domā, ka biju kko sarijusies dejojot 6h no vietas pie DJ telts, varu pateikt, ka pie vainas bija superīgā mūzika un enerģijas daudzums manā organismā.
Paldies par uzmanību.
Justīne Šteina (Jusis..>Palags, Gliemezis)

emotionless, 31.08.2009. 10:18:02
Komentāra reitings: -0.028

Balliite bij pa pirmo, neko pielikt, neko atnjemt. Pat ar visu lietu viss bij chiki-piki. Dublji bija kaa punkts uz i, kad vnk vareeja nopostiit tur peedeejaas dreebes. Paldies arii visiem DJ, kuri izklaideeja visas nakts garumaa, veel tagad kaajas saap no dancoshanas. Jebkuraa gadiijumaa - neskatoties uz to,ka teltii bija 20cm slaanis ar uudeni, matracis nolaidis un guljammaiss slapjsh, bija traki labi ^^

nee, 31.08.2009. 14:33:21
Komentāra reitings: 4.275

man liekas, ka ar ZB vasara godam izsvinēta :)) būs ko rudenī atcerēties.
+gribu pateikt lielo paldies puišiem piektdienā un kompānijai svētdienā, kas mani ,apkrāvušos ar mantām, paveda to kilometru, pusotru līdz festam un atpakaļ līdz ceļam. :)

delīrijs, 31.08.2009. 14:37:30
Komentāra reitings: 7.397

vēl tak dublis!

blūmīzers, 31.08.2009. 15:53:09
Komentāra reitings: 5.76

man patika viss, viss, izņemot lietu. lai gan tas piedeas pie lietas.
vīlos soundarcade. vokālu vispār gandrīz dzirdēt nevarēja.
iemīlējos rīga metro. lieliska grupa.

paldies beibežu jaukajai pārdevējai, kura no mums nopirka 1 eiro, lai mums sanāktu maize ar majonēzi mājupceļam.

manietlabi, 31.08.2009. 20:31:05
Komentāra reitings: 5.852

tā īsti nepatika teritorija un lietus otrajā naktī. pārējais viss patika - godam pagājis pēdējais fests.

dzēsts lietotājs, 01.09.2009. 07:11:54
Komentāra reitings: 13.654

Bija forši. Patika mūzikāli Kas_ta?, TBDIAS, Baložu Pilni Pagalmi, šķiet vairāk tās elaktroniskās teltis pavilka he. Tā teritorija šķiet mazliet pa lielu un tā kūdra arī nepatika hm.

foto ->

http://picasaweb.google.com/aicisiv/Zalumballe2009#

Gata bildes te ->

http://gg.klab.lv/283792.html

Easyget ->

http://easyget.lv/foto/gallery/2093/

te vēl (autorus diemžēl nezinu) ->

http://www.flickr.com/photos/22439357@N04/

http://s694.photobucket.com/albums/vv304/sailor_woman/Zaljumballe/

http://klab.lv/users/hashtreck/371001.html#cutid1

http://picasaweb.google.com/gunta.chill/Zalumballe09#

http://foto.delfi.lv/album/35746/

http://picasaweb.google.com/ivss.xx


Reklāma
Datuve.lv tehnoloģiju jaunumu portāls
Padalies priekā
Здравейте, исках да знам цената ви.

RobertSax

হাই, আমি আপনার মূল্য জানতে চেয়েছিলাম.

RobertSax

Aloha, makemake wau eʻike i kāu kumukūʻai.

Robertunsab


ienāktreģistrēties