Radiohead in Prague 23.08.09.

15.08.2009 15:24:28 aizsāka kurpe
3 komentāri Komentēt var tikai reģistrētie lietotāji, komentārus redz visi lietotāji. reģistrēties vai ielogojies!
kurpe, 15.08.2009. 15:32:48
Komentāra reitings: 5.909

Hēī!

23.augustā Prāgā savas Eiropas koncertturnejas ietvaros viesosies apbrīnojami fantastiskie,lieliskie un nepārspējamie Radiohead.
Kopā ar draugu bijām iegādājušies divas biļetes uz šo koncertu,bet tā nu ir sanācis,ka es galīgi netieku,bet naudu žēl izmest un žēl "piekāst" arī draugu,tāpēc apsolījos,ka centīšos atrast kādu citu līdzbraucēju.
Biļetes cena ir 38Ls,kas,manuprāt,ir ļoti lēti tik kvalitatīvai un labai grupai.
Braukšana ir ar stopiem un sanāk,ka pārējie izdevumi ir tīri individuāli-ēšana un tā.
Ja ir vēlme,var jau braukt Polijai cauri ar busu,kas maksā ~15Ls.
Bet nu par to visu sīkāk varat vaicāt man privāti šeit,vēstulēs iekš hc.lv.
Izbraukšanas datums ir sarunājams individuāli.
Un,kas attiecas uz nakšņošanu,esmu gatava arī palīdzēt caur CS [CouchSurfing] vai HC [HospitalityClub] atrast naktsmājas.
Domāju,ka ir vērts doties.Un tiešām žēl,ka pati netieku.

Ja kādam ir interese-droši rakstiet!(:

dzēsts lietotājs, 16.08.2009. 10:20:29
Komentāra reitings: 1.092

Poznaņā bija vēlme braukt, bet laikam, ka nesanāks.

kurpe, 17.08.2009. 07:46:58
Komentāra reitings: 5.856

situācija sāk kļūt dramatiska.:D


hm.es gatava biļeti atdod pa 25Ls.(:


Reklāma
Padalies priekā
Очаровательная девушка сойдется джентельмена для прогулок унтер луной, телеграм @wanowes

Kennethjat

Прелестная девушка повстречается джентельмена чтобы прогулок под луной, телеграм @wanowes

KennethTem

Hi, I just visited hc.lv and wondered if you'd ever thought about having an engaging video to explain what you do? Our prices start from just $195. Let me know if you're interested in seeing samples of our previous work. Regards, Georgina

Georgina


ienāktreģistrēties