Atsauksmes par Fluff Fest '09

30.07.2009 10:57:13 aizsāka ed
11 komentāri Komentēt var tikai reģistrētie lietotāji, komentārus redz visi lietotāji. reģistrēties vai ielogojies!
ed, 30.07.2009. 10:58:05
Komentāra reitings: 9.729

Nu es diemžēl nebiju, bet nu būtu forši dzirdēt atsauksmes. Kā pēdējais Bora koncerts utt. ? :)

skocha, 30.07.2009. 15:06:47
Komentāra reitings: 6.296

nu Fests bija ok!! varu teikt to ka katrs festivaals, kas jau risinaasz 10.gadus vairs nav tas festivaals kas bija pirms 5ciem gadiem:(
saprotiet pashi....jauni cilveeki, cuukas....xWarriorsX un taa talaak!!

sogad man likaasz biski par daudz tautaszz, rindasz uz visu, eedienu, dzeerienu , kafiju, saldeejumu.......

patika tas ka bija mazaa Paarty tent, Kura daudzus prieceeja pasmaaju grupa Tesa:)
kaa saciit jaasaka speeks bija konkreec, cilveki distro izpirka vienaa raavienaa:)

par Boru varu teikt to ka grupai savs laiks norieteejiszz....skanja arii nebija taa labaaka:(

nu nekad nebiju dziive redzeejis ka grupai uzstaajotiesz iebruuk skatuve..respektiivi Krievu grupas Ray pirmaas dziesmas laika iebruka skatuve:) peec 10-15 min viss bija ciki poki:)

taa kopuma ljoti labi:)

puslaiks, 30.07.2009. 15:14:32
Komentāra reitings: 9.2

nav grūti tā rakstīt ar tiem pokemoniskajiem sz vārda beigās? lasīt galīgi nav forši.
bet paldies par atsauksmēm

dogs, 30.07.2009. 19:17:29
Komentāra reitings: 9.253

Divos vārdos - "bija labi".

Vairāk nekā divos vārdos - uhh... grūts jautājums. Aizpagāšgad imho bija labāk, bet nu vienalga jauki jauki. Kā nekā trīs dienas, grupas tik daudz, ka visu nemaz nevar paspēt, vēl tak vegan food (rindas nenormāli garās =/ ), kino (no kura neko neredzēju, lai gan Jesus Camp baigi gribējās), distro un Rokycany peldbaseins.

Boras pēdējais koncis 5dien nu tāds, jo sevišķi salīdzinot ar Have Heart pēdējo konci Eiropā 7dien. Tesa visiem baigi iecepīja, protams ka ne absolūti visiem, bet party telts kurā viņi spēlēja bija pilna līdz malām un ovācijas milzīgas. Vēl no 5dien dzirdētā persōnīgi patikās Ghostlimb un Kingdom. Kino rādīja "Jesus Camp", diemžēl pamanījos tajā laikā aizblandīties kkur citur un kad tiku līdz kino teltij, filma gāja uz beigām un atkal bij jāiet kkas klausīties.

6dien mani "must see" bija This Will Destroy You, Celeste un Zann. This Will Destroy You, kas bija paredzēti pirmie, diemžēl nespēlēja, lai gan tas būtu ļoti dīvaini - postroka grupa hc festā. Iekš Celeste nedaudz vīlos, jo vokālam izklausījās tā, itkā viņš jau būtu stundu kliedzis un vairs īsti nevelk. Vārdu sakot, ierakstos izklausās labāk, bet savādāk bij OK, patikās, ka viņi skaņojoties apjautājās skatītājiem, vai ir labi - kāds nobļāvās, ka basu vajag skaļāk un šī vēlme tika izpildīta (= Zann galīgi nepievīla un bija ūūū cik labi, man vnk trūkst vārdu *mm* Pa manam labi bija arī Fall of Efrata (kurus pārsvarā klausījos stāvot rindā pēc paikas) un Trial (ne gluži tas ko es klausos, bet spēcīgi). Party teltī krievi Ray pamanījās jau pirmās dziesmas laikā salauzt skatuvi, ko es gan nepiedzīvoju ( http://www.youtube.com/watch?v=8bWPoC9x8Lw ).

7diena man sākās ar June Paik, kas tāpat kā Zann bija *mm* Nenormāli labi bija party teltī spēlējošie La Prosperite, oldschool screamo ar trompeti visam pa vidu (diemžēl CD kuru nopirku taures nav =/ ). Death Is Not Glamorous bija patīkami pozitīvi starp visiem "ļaunajiem" trū hā cē onkuļiem un tantēm. An Albatross - muzikāli jau nu protams patīkami, bet mani nepameta sajūta, ka viņi ir stāri, bet "mēs" - tikai skatītāji (atšķirībā no Converge pirms diviem gadiem). Lai gan pēc tam manīju viņu vokālu klejojam pa distro teltīm. Tackleberry labi izārdija party telti. Brazīļu onkas Ratos De Porao forši komunicēja ar skatītājiem ("Haleluya brothers and sisters!" "Wou want more? But I'm tired..."). Vakara stāri un lielākais mosh protams bija Have Heart ar savu pēdējo konci Eiropā, tik emocionāli, ka brīžiem likās, ka vokāls uz skatuves apraudāsies.

Protams bija arī savi mīnusi - tika apzagtas vairākas teltis, nenormālākās rindas uz paiku un pie distro. Tas, ka cilvēki aiz sevis nevar savākt atkritumus (*khe* ze germans *khe*), lai gan izskatījās tīrāks nekā pirms diviem gadiem - laikam tomēr lielākajai daļai lūgums "Let's leave this place as green as it was before" bija aizgājis.

Kopumā viss bija labi un forši. Paldies Edgaram un pārējiem par kompāniju un food tourism/atvizināšanu mājās (=

nef, 30.07.2009. 19:47:24
Komentāra reitings: 7.702

Fests bij labs. Bet tas cuukas. :/ Es nedomaju ka tur arii ta notiek.

nef, 30.07.2009. 19:48:50
Komentāra reitings: 4.777

<3 bandas:
The Effort
Outrage
Trial
Death Is Not Glamorous
Tackleberry
Ray
Have Heart

skocha, 31.07.2009. 10:23:11
Komentāra reitings: 1.885

man patika
1.RECONCILE [arg]
2.AYS(ger)
3.DEATH IS NOT GLAMOROUS [nor]
4.DEAD VOWS [swe]...party tent!
5.HAVE HEART [us]
6.Tesa(lv)...party tent!

xmaroonx, 01.08.2009. 11:03:51
Komentāra reitings: 7.738

Food tourism 4eva :)

Fests labs, atkāju pāris labas grupas un laiku arī labi pavadīju. Un kaut kā party telts patika labāk - DeadVows, Tackleberry, Antillectual, Outrage un tā portugāļu grupa. Paldies dogam par kompāniju braucot uz LV ;)

dogs, 01.08.2009. 12:33:45
Komentāra reitings: 6.774

"Tā portugāļu grupa" - domā Together? Man liekas ka tā viņus sauca, lai gan neesmu pārliecināts... Bet ja mēs domājam vienu un to pašu grupu, tad jā viņi bija labi (=

skocha, 01.08.2009. 14:05:56
Komentāra reitings: -0.969

jaa Portugaalji Together:) spontanaisz koncisz:)

http://www.myspace.com/togetherhxc

bija ok!!

anch, 01.08.2009. 17:01:35
Komentāra reitings: 6.774

Jāpiekrīt par Outrage, Together un Tackleberry. Šogad party tent grupas pat brīžiem vairāk sagādāja prieku nekā lielais steidžs. Spilgtākie iespaidi flaffā - absolūts haoss telšu pilsētiņā, visiem šīs sezonas modīgās saulesbrilles, masveida karaoke party tentā, alias ar lukturīšiem nakts melnumā un rindas, rindas, rindas - xposerx patērētāju kultūra. Bet atmosfēras ziņā, laikam bija vispozitīvāk, salīdzinot ar iepriekšējiem gadiem. Paldies visiem, kas piedalījās ar savu klātbūtni un emociju devu. :)


Reklāma
Padalies priekā
Xin chào, tôi muốn biết giá của bạn.

RobertSax

Вызвать сантехника на дом: без лишних хлопот и переплат вызвать сантехника спб <a href=spb-vizov-santekhnika.ru>spb-vizov-santekhnika.ru</a> .

santehnik_miEi

xxx

Tiffany


ienāktreģistrēties