Positivus 2009 atsauksmes

19.07.2009 13:39:50 aizsāka deni2s
19 komentāri Komentēt var tikai reģistrētie lietotāji, komentārus redz visi lietotāji. reģistrēties vai ielogojies!
deni2s, 19.07.2009. 13:42:59
Komentāra reitings: 12.554

Manuprāt labākais gada pasākums. Organizācija vēl augstākā līmenī kā pagājušo gad :) Super atpūtos :) Nekas slikts pat nenāk prātā :)

Skatos, ka youtube jau video ir redzami (Instrumenti: http://www.youtube.com/watch?v=mR1UzTT_D_I ).

PV - Na zarje (bez video) : http://www.youtube.com/watch?v=ICkRkAFClYQ

kas_te, 19.07.2009. 13:45:51
Komentāra reitings: 6.364

Pats gan nebiju, bet tie paziņas, kas bija, teica, ka varētu tur uz dzīvi pārcelties (:

deni2s, 19.07.2009. 13:50:21
Komentāra reitings: 10.197

Tieši tā :)
Dažas bildes no pirmās dienas te: http://www.positivusfestival.com/about/gallery/?id=13

dzēsts lietotājs, 19.07.2009. 17:25:59
Komentāra reitings: 9.766

Positivusā biju pirmo reizi un nenieka nenožēloju.
ar Fonofest un citiem tādiem nevar nemaz salīdzināt - tas bija TIK pozitīvi! :) (protams, nesaku neko sliktu par FF, bet nenožēloju, ka šogad to iemainīju pret Positivus).
Prieks par Dohertiju, kura dēļ arī aizbraucu tur. Paldies, ka viņš vispār ieradās! un dubultprieks, ka spēlēja arī kaut ko no Babyshambles.
Pirmajaa naktī pie Līvas, I Love You terasē dejojām līdz pus 9iem rītā, arī Inokentijonkul's pievienojās. tad pelde jūrā un tad jau prom uz teltīm, lai uz paaris stundām atslēgtos un atkal ņemtu, ņemtu, ņemtu visu, ko sniedz Positivus.:)

Ļooti patika arī SPB sniegums, nu ļooti, pat varētu teikt, ka vislabāk no tā visa. Instrumenti, Two Door Cinema Club un arī Mobijs, kas kā tāds man ne visai, bet TAS kas tur notika - nu uz urrā!
PV laikam, ja katru gadu dzird, tad apnīk arvien vairāk, tāpēc man šoreiz likās kaut kā, ne tā, bet prieks par jauno dziesmu un par Reiganiem un Gustavo :)
un vēl, Grēviņa+Rudaka+Līvas uznāciens I Love You teltī, otrajā naktī bija kaut kas īpašs! mm

ja vajag kādu mīnusu, tad vienīgais, kas sagādāja nelielas grūtības bija tas, ka mašīnas iebrauc stāvvietā pa to pašu vietu, kur visi iet uz teltīm.un bija diezgan grūti paarvietoties BET uz tā visa pozitīvā fona tas ir nieks :)


deni2s, 19.07.2009. 20:14:30
Komentāra reitings: 11.683

Dažas interesantas lietas, kuras pamanīju festā:
1. Ja pagājušo gadu gaisā lidinājās lidmašīna, kas reklamēja festu, tad šogad ar lidmašīnu no sākuma reklamēja gaisa reklāmu (t.i. sevi), bet pēc tam BiFri ar saukli "nomaini partneri". Interesanti, ņemot vērā, ka pasākuma viens no lielākajiem sponsoriem bija viņu konkurenti "Tele2".

2. Ebony Bones diezgan ātri beidza savu programmu. Kad publika viņus izsauca vēlreiz, izskatījās, ka viņi ir gatavi nākt ārā, bet kāda sieviete aizkulisēs viņiem aizliedza. Beidzās ar to, ka Ebony Bones iznāca uz skatuves uz vienu dziesmu, viņai sekoja visa grupa, un sieviete aizkulisēs lamāja tikai bundzinieku.

l.z, 19.07.2009. 20:54:21
Komentāra reitings: 8.699

Mans otrais gads - ļoti patika! Padomāts gan par dažādām gaumēm, gan aktivitātēm. Visa kā tik daudz un uzreiz,ka spēj' tik izstaigāt un apskatīt. Cenas arī ok. Tauta pozitīva, mūziķi t.s pa gaumei. Var justies gaidīts. Papildus plusiņi i love you, space dog un mammas dabas teltīm- ja uz lielajām skatuvēm kādu mirkli nebija kas sirdij' tuvs, tad noteikti varēja doties turp!
Dejas līdz rītam noved pie enerģijas izsīkuma un tulznām šodien, bet tas pilnīgi noteikti bija tā vērts, lai brauktu atkal!
p.s pati telšu pilsētā nedzīvoju, nomazgāties devos citur, so Q tiem,kas dušojās tur- kā patikās? pēcāk jutāties tīri? Ideja jau riktīgi pa pirmo, gribas zināt kā ar izpildījumu veicies.

lieliskais kārlis, 20.07.2009. 00:36:59
Komentāra reitings: 14.15

Pagaidām mans vasaras pasākums nr. 1. Mūzika, cilvēki, atmosfēra un viss, viss, viss, šajā festivālā atbilst tā nosaukumam - Pozitīvi!

Galīgi nenožēloju un ar nepacietību gaidu nākamā gada setlistu, kaut gan pagaidām liekas, ka jānopērk laikus biļete un jābrauc tik un tā.


Super!

rxx_, 20.07.2009. 13:50:37
Komentāra reitings: 10.861

Kā vienmēr - forši.. :) Vai ievērojāt, ka vien no apsargiem, kas sargāja lielos vārtus pie ielas, bija nenormāli līdzīgs Matt Lucas no Ķertajiem britiem / Little Britain? :D

Šogad milzīgs pluss bija plašais ēdienu piedāvājums pārtikas zonā, kas nodrošināja veselīgu konkurenci un līdz ar to arī ļoti saprātīgas cenas. Par tādu naudu principā var arī savu pārtiku neņemt līdzi, tas forši. Par telšu pilsētiņu neko nezinu, nolēmām nemaksāt 9Ls un palikt iekš auto, kas beigu beigās izrādījās pilnīgi pareizi darīts. :) Vienīgais mīnuss - jau 9 no rīta kaut kur kaimiņos sākās auto-disko, kas nu tā - ne visai, bet no komentāriem sapratu, ka arī telšu pilsētiņā esot gājusi vaļā baigā bļaustīšanās. :D

Par mūziku.. Ļoti patika Reigani un šī bija pirmā reize, kad es viņus redzēju dzīvajā, bija tiešām forši. :) Vēl man baigi patika Acid Rain, tie ir čaļi uz goda, nopirku arī viņu disku, toč lai viņiem viss izdodas. Vēl forši bija tie Happy Endings, The Whip arī dzirdēju vienu gabalu, likās interesanti. Nu jā, un Mobijs bija foršs.. :)

Gan jau vēl kaut kas labs bija, bet vispār šogad kaut kā daudz ko neredzēju, nu bet forši bija tāpat. :)

Ne pārāk patika - Prāta Vētra, pārāk daudz to jauno gabalu, kuri mani īsti neuzrunā. Bet dīvaini, cilvēki tiem mauj līdzi vairāk kā Lec un Kaķēnam, laikam es kļūstu vecs... Nu jā, man būtu gribējies ko vairāk, tieši no Veronikas un Viss ir tieši tā kā tu vēlies albumiem, cerēju, ka tā būs, jo šis ir grupas jubilejas gads un vienīgais koncerts varēja būt sava veida retrospekcija, bet nu nekā. Citādi jau nebija nekādas vainas.

Ne pārāk patika arī tā visu slavētā Ebonija. Pirmkārt, cilvēks nezina, ka neatrodas Rīgā, otrkārt, nu nez, tā vairāk tāda ākstīšānās un bļaustīšanās, nevis mūzika bija, kas tur notikās.

Bet kopumā - tiešām forši, kā visus gadus. :) Pilnīgi noteikti došos arī nākošgad un biļeti pirkšu jau rudenī vai ziemā - līdzko parādīsies tirdzniecībā.

P.S. Ja nu lasa, tad milzīgs paldies cilvēkam, kurš atrada auto atslēgas un aiznesa līdz info teltij! Citādāk es būtu tur arī palicis. :D

rxx_, 20.07.2009. 13:56:37
Komentāra reitings: 13.03

Nu jā, vēl baigi forši bija Instrumenti, stilīgi. :)

Vienīgi tas tīģera otrādi uzvilktais kostīms pēc Reiganu aktivitātēm nelikās tik smieklīgs. :) Un arī pirms šova pa skatuvi staigājošais Ingars Viļums vēl nedaudz pavēra noslēpumainības plīvuru, zem kura mājo šis ansamblis.

tobis, 20.07.2009. 14:03:09
Komentāra reitings: 9.174

Super, super, super, jā. :) Šausmīgs prieks, ka LV kaut kas daudz maz baudāms notiek. Nespēju beigt smieties par Reiganiem, kurus, kā jau daudzi citi, nebiju redzējusi dzīvajā nekad. Un PV ir PV, vienmēr vairāk prieks par to, kā tiek "paķerts" pūlis, nekā pati viņu mūzika. Pluss arī I love you teltij un tur notiekošajam.

Mīnusi:
Em, Dohertijs likās atkal ieņēmis, bet nu, man viņš nekad nav īpaši paticis.
Un The Tiger Lillies vairs nebija The Tiger Lillies uz tādas skatuves un pie tādas apskaņošanas. Zuda tā viņu foršā atmosfēra.

opelis, 20.07.2009. 14:42:49
Komentāra reitings: 5.236

Līva 'I love you' terasē bija super! Arī Grēviņš, Two door cinema club, Instrumenti un vē, vēl...

Nākošgad - pilnīgi noteikti!

deni2s, 20.07.2009. 16:21:43
Komentāra reitings: 4.71

rxx, Ingaru es pēc baltā basa atpazinu ;)

Vispārīgi tā plašāk uz notiekošo skatoties, festivāls sāka vairāk atgādināt ākstu izrādi, ar visiem tiem Reiganiem, kas bija varbūt foršs pārsteigums zinātājiem (un lieliski iederētos kādā PV koncertā), bet cilvēks no malas nesaprastu, kādā sakarā viņi tiek pasniegti kā tādas naglas. Tieši tas pats ar Instrumentiem - kvalitatīva mūzika, kāda Latvijā līdz šim varbūt nav bijusi pārāk zināma, labs šovs... taču pēc Reiganiem likās mazliet pēc neizdevušās Reiganu replikas un vietām pēc slikta teātra. Par The Tiger Lillies neizteikšos, un Ebony Bones - jāpiekrīt Reinim, nekas tur tāds muzikālā ziņā nebija, tikai šovs. Bet otrās dienas tematikā (ritmiska deju mūzika sākot ar Instrumentiem un nobeidzot ar The Whips, Mobiju un Grēviņu) varbūt arī iederējās.

Bet tas laikam arī negatīvākais, ko varu pateikt par šo festu, un tas viss ir pupu mizas, jo braucu uz festu ne jau grupu dēļ, bet labās atmosfēras un atpūtas dēļ, ko arī dabūju par visiem 110% :)

tobis, 20.07.2009. 17:40:03
Komentāra reitings: 9.275

Man atkal Positivus ir tas, kur braucu grupu dēļ, nevis atmosfēras dēļ. Positivus vispār ir vienīgais, kur ir vērts braukt grupu dēļ. Bet tā esmu tikai es ar savu skeptisko skatījumu uz latviešu "kvalitatīvo" undergroundu, kas ir pārējos festos. Iedzert alu pļavā ar draugiem es varu jebkur un jebkurā laikā...

Atmosfēra bija burvīga, jo cilvēki bija forši. Neredzēju nevienu apdzērušos bērniņu baru.

rxx_, 20.07.2009. 17:47:55
Komentāra reitings: 9.793

Denis, bet Reiganus toč zina 80% festivāla publikas, arī lielākā daļa tavas paaudzes igauņu.. :D Man te dažas izgājušas vasaras bija iespēja pastrādāt pāris pasākumos ar igauņu cilvēkiem un katru gadu man daži no viņiem pajautāja, kas tie tādi Reigani ir.. :) Kaut arī kopš Reiganu pirmā albuma "Tās figūriņas ir tās aitas un tās govis ir no Reigana vaska", kurā tad bija arī Igaunijā zināmais "Esti pois", izdošanas ir pagājuši nu jau 11 gadi.. Bāc, kā tas laiks skrien...

Bet par grupām - nu protams, ka overall viss ir labi, galu galā bija tik daudz laba un pārējo jau neviens neliek apmeklēt.. :)

dzēsts lietotājs, 20.07.2009. 20:00:36
Komentāra reitings: 7.719

jā, bija daudz vecākā gada gājuma cilvēki.tādus jaunos, un vēlpietam paardzērušos, bērnus praktiski vispār nemanīju.

un vēl, kas likās dīvaini, bija tas, ka neprasīja cigaretes, kā tas parasti notiek visos festos - smēķē tu, vai nee. to pamanīju tikai svētdienas agrā rītā, kad man kāds puisis lūdza cigareti.

adellada, 22.07.2009. 00:14:47
Komentāra reitings: 14.019

Es arī saņēmos un aizbraucu uz Positivus. Un skumji tā, pagājušogad man šis pasākums, pat mūzikas ziņā, likās pozitīvāks, lai arī - visticamāk vaina meklējama manī, bet tomēr, šķiet, ka ja neba Prātnieki tur - mūzikas ziņā būtu tukšums šogad. Mobijs spēlēja jauki, bet tomēr, liekas, ka viņa uzstāšanās palika ar komatu, nevis treknu punktu. Pašas vainas dēļ izjuka arī pārsteigums par Reiganiem, toties, viltība un aprēķins ļāva uz viņu uzstāšanos piekļūt pirmajās rindās un justies kā bērnībā un pasakā vienlaikus - papīriņu lietus un tūkstošvienbalsīgs - es eju kost pacēla spārnos.
Lielākais mīnuss un lielākais Salacgrīvas jūras akmens organizatoru dārziņā no manas puses - Hospitāļu Ielas un Prāta Vētras vienlaicīgās uzstāšanās, tiesa - veiklība bija manā pusē, pievilt HI arī nebija vēlmes, un paspēju uz abiem +/-.
Sanāca arī beidzot pirmo reizi dzīvajā performancē vērot The Hobos, ar izmisīgu cerību dzirdēt I`m gonna be Christian, un asarām acīs ar pirmajiem tās akordiem arī sagaidīt.
Protams, atmosfēra festivālā - pozitīva. Apbrīnojami pat tā, ka festivāls jau savā nosaukumā iemieso un labprātīgi "iepotē" pozitīvismu visiem.
Kušs Tuss Mammas Dabas telts ir viena no patīkamākajām un kulturālākajām vietām festivālā. Šķiet, tur pavadīju vairāk laika kā pie galvenās skatuves. Skumji, ka šogad arī neiznāca izmantot kino telti, jo visa kā ir tik tik tik daudz, ka filmas var vērot arī lietainā laikā mājās.
Patiesībā jau varētu vienu pēc otras uzskaitīt patīkamās lietas un iespējas festivālā - šūpuļtīklus, dejošanu daudz un dažādās teltīs, ēdiena plašo izvēli, jūru ar milzu akmeņiem, saulaino laiku un smaidīgos cilvēkus.
Bet to visu jau zin tie, kas tur bij` un tie, kas nebija - gan jau, ja nebūs muļķadesas, uzzinās.
(bet zinko, tai telšu pilsētiņai par tiem 4,50ls jau nu gan varēja gaismiņ` ar kādu iedabūt iekšā)


stulbaa_musha, manuprāt, nekas dīvains, ka kādā festivālā ir arī kulturāli cilvēki, nevis tikai diedelnieki, jo manuprāt - tie, kuri spēj atļauties nopirkt festivāla biļeti, cigaretes atļauties jau nu var pavisam droši, tā pat arī ar alkoholu un maziņajiem alkohola bērniem.

deni2s, 22.07.2009. 02:09:32
Komentāra reitings: 10.69

Piekrītu alisei. Tas ka nestreļī cigaretes ir tikai normāli, nevis dīvaini. Dīvaini ir domāt, ka tas ir dīvaini. Un dzer jau parasti aiz garlaicības, kas šajā festā nebija novērojama ;)

krastolis, 22.07.2009. 10:40:54
Komentāra reitings: 5.771

biju tur pirmo reizi un jutos fantastiski!

chellsy, 22.07.2009. 16:48:54
Komentāra reitings: -0.43

Piekrītu, ka bija tiešām forši un nākošgad noteikti jābrauc atkal!
nebiju gaidījusi tik lielu chillin` :D
Priecēja arī Dohertijs kurš publiku aizrāva vien ar to, ka tur vispār atrodas un festivāla atklājēji igauņu puikas - Bedwetters bija traki labi kā vienmēr, nesprotu par ko Žilde tvnetā viņus tā nolika. Prāta vētra vispār bija kā vētra un gandrīz visa festa publika pēkšņi atradās pie vienas skatuves & tele 2 šūpuļtīkli bija parocīgi tādiem kā man kas bija atbraukuši tikai uz pirmo dienu.


Reklāma
Padalies priekā
Какие материалы используют для каркасных домов под ключ каркасные дома под ключ <a href=karkasnye-doma-pod-klyuch-01.ru>karkasnye-doma-pod-klyuch-01.ru</a> .

karkasnye_doma_hvKl

Отзывы о пансионатах для пожилых: что говорят реальные клиенты платные пансионаты для пожилых людей <a href=pansionaty-dlya-pozhilyh1.ru>pansionaty-dlya-pozhilyh1.ru</a> .

pansionat_tzol

<a href="/"https:krrakken.com>, кракен официальная ссылка</a>

Wilfordsopscopefer


ienāktreģistrēties