Atsauksmes par "Freeze"

08.02.2009 09:26:04 aizsāka kampy
16 komentāri Komentēt var tikai reģistrētie lietotāji, komentārus redz visi lietotāji. reģistrēties vai ielogojies!
jānis, 08.02.2009. 09:26:20
Komentāra reitings: 9.404

http://foto.inbox.lv/janis-altmanis3/Freeze_fest_2009

kampy, 08.02.2009. 09:27:33
Komentāra reitings: 10.979

Kā jau tas bieži gadās- došanās uz kādu pasākumu- pārspēj pašu tā saturu, tāpēc liels paldies visiem, kuri uzturēja busiņā līksmu garu! Kā arī atvainojos visiem, kuriem mana runāšana uzdzina zosādu. Īpašs paldies Denisam par turpceļa noorganizēšanu kā arī par pievilcīgo busiņa un festivāla ieejas "cenu". (varbūt piedošu tās divas bundžas) Vislielākais fui pasākuma organizētājiem par "daudzveidīgo" piedāvājumu bufetē- dzirdot informāciju, ka iekšā neko ienest nevarēs, paliku ar tukšu vēderu visu nakti, kā arī tēja kūpēja vien manos sapņos. Blicēm visu cieņu- šoreiz patika pat tās, kuras citās reizēs liktos pē. Tualete viena uz visu meiteņu baru, kuru brīžiem aizņēma arī stiprā dzimuma pārstāvji, bet rinda uz labierīcībām ir viena no laba festa pazīmēm.
PS: liels paldies Līgai par naktsmājām un Armandam par durvju atvēršanu (palikām gandrīz uz ielas)
PS2: es ceru, ka žubīte vai kā tas čalīts tika nodēvēts, nepalika kaut kur uz ielas, bet tika mājās.

deni2s, 08.02.2009. 12:17:00
Komentāra reitings: 9.593

Kādam palika sarkanajā HC.LV busā cepure. Pieteikties pie manis :)

Es no savas puses gribēju pateikties busā braucējiem - jūs bijāt forši :) Vispār fests attaisnoja savu nosaukumu :D Derētu gan nākamreiz bāra piedāvājumā arī kaut ko karstu uzēst/uzdzert.

deni2s, 08.02.2009. 17:56:31
Komentāra reitings: 18.429

Runājot par tualetēm... (vismaz vīriešu, jo otrajās negāju). Es saprotu, ka pasākuma organizatoriem ar to nav nekāda sakara, bet akmentiņš Blomes kultūras nama dārziņā... Es saprotu, ka Blome nav Rīga, bet... Es pirms gada biju uz ekskursiju Gulbenē, kur mums bija parādītas viduslaikos būvētās Baltās pils drupas. Reāli no pils bija palikuši tikai pamati, un tikko bija atrakti pagrabi zem tiem. Un tur bija arī tualetes atraktas. Un ziniet, tās bija daudz labākas par tām, kas bija Blomes kultūras namā.

iewa.sssss, 08.02.2009. 19:23:23
Komentāra reitings: 5.707

kartejo reizi sanak vilties par publiku..es saprotu nogurushi, bet ka kadreiz bija...grupa nospele..cilveki pateiciba aplaude, sajusmigi kliedz ka grib dzirdet vel..bet te bija grupam no skatuves jakliedz"nakat tuvak"un bez maz vai "palieciet vel mus paklausities", kas notiek?vai patiesham sak palik mazsvarigas tas grupas, kas brauc un galvenais ir aizbraukt pieliet muli kkur arpus Rigas?un pec tam vel brinas ka pie mums reti brauc labas grupas...ja tada publika tad es vispar brinos ka pashmaju grupas vel spele..

baterija, 08.02.2009. 19:48:07
Komentāra reitings: 5.591

neesmu pārliecināta, ka vaina ir publikā. kkas nav riktīgi ar grupu, ja cilvēki labāk izvēlas dzert alu kkādā smirdīgā pagrabā

iewa.sssss, 08.02.2009. 20:22:15
Komentāra reitings: 5.948

nu es uzskatu ka tur bija gana labas grupas..bet tas jau tikai mans viedoklis..:)

rxx, 08.02.2009. 20:25:50
Komentāra reitings: 3.281

Tātad tautai mūzika nav vajadzīga, tādi laiki.

galtrhan, 08.02.2009. 20:45:22
Komentāra reitings: 9.944

Pēc festa tika atrasts fotoaparāts. Ja ir vēlēšanās to atgūt rakstiet uz kaspars@freezefest.lv.

dzēsts lietotājs, 08.02.2009. 20:57:33
Komentāra reitings: 3.468

Personīgi diemžēl (?) neizdevās apmeklēt šo pasākumu, izvēloties par labu piektdienas vakara Nadja koncertam E. Smiļģa teātra muzejā Āgenskalnā.

Bet gana saturīgas septiņas piezīmes par šo notikumu: http://klab.lv/users/inese_tk/352852.html

deni2s, 08.02.2009. 21:36:01
Komentāra reitings: 1.589

Tās septiņas piezīmes ir lieliski aprakstītas, bet no savas puses piebildīšu, ka visā var un vajag atrast arī pozitīvo. Kamīns pie bāra bija vienkārši supermegaforša vieta, kur varēja gan pasildīties, gan parunāties ar jaukiem cilvēkiem. Disko zālei ar nebij ne vainas. Vispār pasākuma gaitā iepazinos mazliet ar dažiem nezināmiem cilvēkiem, un arī iepazinu mazliet vairāk jau zināmos :) Un tāpēc pēc pasākuma jūtos ļoti apmierināts :)

pepers, 08.02.2009. 22:06:34
Komentāra reitings: 8.516

http://picasaweb.google.lv/priedza/FreezeFest2009#

omiku, 09.02.2009. 10:55:43
Komentāra reitings: 10.072

Nu par to aplaudeesanu, un sajuusmas kliedziniem, tas jau patiesaam ir vairaak grupas zinaa, vai vini speej panemt publiku, vai nee!
Par to cepure nost Enhet prieksaa, vini patiesaam zinaaja kaa pakert publiku!
Calisto, ar nopelniijusi savas zvaigzniites, soreiz varbuut ne tik loti ar savu muuzikaalo sniegumu, bet tiesi puisu draudziigumu, prieks, ka vinus intereseeja, ne tikai tas kaa vini nospeelee, bet arii paareejaas grupas, kas piedaliijaas un apmekleetaaju viedoklis!
Es ar piebiedrojos paldies teiceejiem, par busina, pa tiesaam lielisko atmosfeeru, kas pasaakumam piemeta veel pa paaris zvaigzniiteem.
Un protams paldies Denisam, kas uz briidi, laava man skatuvi ieraudziit no augstaaka skatu punkta! :D

dzēsts lietotājs, 09.02.2009. 14:19:47
Komentāra reitings: 9.476

Es daudz neteikšu - es jūs mīlu HC.lv sarkanais autobuss!!! :*

Un grupas arī mīlu. Kā dēļ braucu, to arī dzirdēju un esmu laimīga jes jes jes.

omiku, 09.02.2009. 16:52:53
Komentāra reitings: 5.894

jaa, jaa, sarkanais busins vislabaakais! :)

ieveens, 09.02.2009. 19:43:42
Komentāra reitings: -1.19

runājot par publiku- centos būt abās zālēs visu laiku, un ar visu atdevi atbalstīju grupas, bet tas tā stūlbi jo tiešām maz cilvēku izrādija interesi. kas notiek ar tādiem pasākumiem !? :O


Reklāma
Padalies priekā
Прывітанне, я хацеў даведацца Ваш прайс.

RobertSax

Kaixo, zure prezioa jakin nahi nuen.

Robertunsab

Лето в Мурманске: туры и экскурсии для любителей северной природы мурманск экскурсии летом <a href=murmansk-ecskursii-letom.ru>murmansk-ecskursii-letom.ru</a> .

murmansk_tury_bxoa


ienāktreģistrēties