Atsauksmes par HC.LV koncertu Studentu klubā

23.11.2008 03:25:59 aizsāka deni2s
20 komentāri Komentēt var tikai reģistrētie lietotāji, komentārus redz visi lietotāji. reģistrēties vai ielogojies!
deni2s, 23.11.2008. 03:35:57
Komentāra reitings: 7.057

Kā patika? Liekas, ka nākamo HC.LV pasākumu es arī nelaidīšu garām ;)

P.S. Paldies, artemij! Paldies grupām, DJ un, protams, visiem apmeklētājiem, bez kuriem šis pasākums būtu nekas! :)

P.P.S. Bildes laipni aicināti publicēt hācītī izmantojot šo saiti:
http://www.hc.lv/bildes/pievienot/

rxx, 23.11.2008. 08:52:40
Komentāra reitings: 2.972

Es tās pirmās divas grupas tur noklausījos un notinos. Faktiski man visabāk patika tas muzons, ko tas diskžokejs spēja.

No tām divām grupām patīkami pārsteida Sidemind. Pirmkār turt jau bija kaut kādas muzikāli kausāmas detaļas (kaut arī šādu mūziku neklausos), otrkārt arī patika grupas ekspresija, kas bija patiesa un netraucēja mūzikai, tā ir jābūt. Malači, var just, ka tur ir stādāts un domāts. Domāju liels pluss ir tas čalis, kas viņus tur pieskata un pamāca. Nezinu, kas viņš ir, bet tā vajag, cilvēku, kas visu redz no malas.

Par pirmo grupu runājot, vakar izdomāju, ka neko neteikšu, jo likās, ka čaļi tikko sākuši spēlēt un tos, kas kaut ko sāk, es principā atbalstu.. BET jūs tiešām spēlējat no tā 2006. gada? Nu jā.. Laikam es jau palieku vecs, bet es tomēr sagaidu ko vairāk par vienu safūzētu kvadrātu dažiem ne pārāk izdevušamies soliņiem. Bet nu katrs jau dara kā grib. Anyway - lai veicas!

theivis, 23.11.2008. 09:18:51
Komentāra reitings: 1.954

Vokāls uzstājās pirmo reizi tā ka uz viņu neattiecās gadskaitlis 2006. ;)

kampy, 23.11.2008. 11:07:18
Komentāra reitings: -1.5

trīs draudzenes ar sazvērestības plānu mani apveda ap stūri tā ka maz neliekas.. tas labam vakara iesākumam. pirmo reizi man tika uzdāvināts lats no sveša cilvēka. LATS! kurš dāvina latu??? tālāk, paarmetot paar pleciem skakri, devos centra virzienā.. pats pasākums, kā jau tas parasti ir, sanāk kā noslēgums tusiņam, kas ir bijis pirms tam un paarspēj pašu vakaru koncertu. zjēl, ka nebija pats organizators, bet vismaz pirmo reizi neinternetvidē manīju rxx. prieks arī par paarējiem hācīšiem, kuri ieradās. pēc tam aizķēros dzīvoklī ar šinšilu. neko patīkamāku nekad savu mūzju nebiju spaidījusi.. un man liekas, ka deniss mani tomēr nemīl :(

deni2s, 23.11.2008. 11:33:01
Komentāra reitings: 1.995

kampy, ja liekas, ta var sasisties ;) Par to krekliņu es nebiju nopietni domājis. Prieks bija tevi redzēt pasākumā, patiešām :)

Jāpiekrīt par DJ, ka viņš savu darbu darīja ļoti labi, tā ka reizēm pat bija grūti atšķirt, vai cilvēki nāca baudīt grupas vai izdejoties :) Pilna zāle un dejas līdz pat 5 rītā - tas bija forši :) Patīkami redzēt tik daudz priecīgus cilvēkus :)

aa.p., 23.11.2008. 13:31:27
Komentāra reitings: 7.333

vajag biežāk tādas ballītes :))

save_ass, 23.11.2008. 15:34:56
Komentāra reitings: 4.677

ribas sāp, kreisā auss arī. nolauzu gabalu zobam... patika
Thursday 12th patīkami pārsteidza.


Kas bija trešā grupa, kas spēlēja? Paķēra mani baigi!!

deni2s, 23.11.2008. 16:10:30
Komentāra reitings: 1.937

Secība:
1. katra.
2. Sidemind
3. Solaris http://www.hc.lv/muzika/mp3/solaris/
4. Thursday 12th
5. In the Box http://www.hc.lv/muzika/mp3/in-the-box/

save_ass, 23.11.2008. 17:02:54
Komentāra reitings: 2.043

Paldies, deni2s!

schwamme, 23.11.2008. 17:10:44
Komentāra reitings: 3.212

pasākums izdevies.
pirmā grupa šķita klausāma instrumentāli, taču nepameta iespaids, ka bez vokāla būtu skanējis daudz labāk. Sidemind arī bija diezgan klausāmi. bet, manuprāt, vakara izcilāko performanci sniedza Solaris. visas uzstāšanās laikā nepameta sajūta, ka atrodies tādā kā nedaudz psihedēliskā lidojumā. arī Thursday 12th diezgan pozitīvi pārsteidza. ja pēc viņu uzstāšanās oktobra beigās Melnajā Piektidenā nepaliku īpaši sajūsmināta, tad pēc vakardienas koncerta iespaids mainījās uz labo pusi. noguruma dēļ, no In The Box noklausījos tikai divas dziesmas.
kopumā viss tiešām bija izdevies, un jāuzteic DJ, kurš bija uzdevumu augstumos.
(ļoti pietrūka Patriota uzstāšanās)

jānis, 24.11.2008. 07:43:08
Komentāra reitings: 9.369

Milzīgs paldies katra., Sidemind, Solaris, Thursday 12th bez Jums jau šis koncerts nebūtu tik izdevies, īpašs paldies šoreiz In the Box dalībniekiem, kuri piekrita spēlēt pēdējā mirklī, kad cita grupa netika! Paldies Elīnai, Anitai, Mārtiņam, Denisam, Kaminskim, Kristīnei.
Līdz nākamajam koncim!

hepatits, 24.11.2008. 12:14:16
Komentāra reitings: 6.848

katra:
njaa.. daljeeji pievienojos rxx komenteetajam un nomierinaaja arii theivis.

Sidemind:
dereeja! :]
paldies!

tipa [sastaavs pieplusots - Lassie the Cat- un miinusots] Solaris:
ooo jaa!
juus redzeejaat pashi savas sejas???!
taada patiesiibas izteiksme. klausiitaaju/skatiitaaju sejaam nebija izteiksmes - TAA BIJA PATIESIIBA!!!
taa nebija nekaada kaarteejaa datuma [01.01., 14.02., 01.04., 01.05., 23.06., 11.11., 18.11., 24.12., 31.12. un veel nezkaadi cipari] noskanju sagaidiishanas vai balliites efekta izpausme.
kaut kas notikaas vienaa no daudziem, daudziem eeku pagrabiem, kur liecinieki bija tik uz 200 jaunu letinju(?)!!! haha'!
lielumlielais paldies!!!

gandriiz Thursday 12th:
taa jau bija atslodze. :]
un publika - smukie puishi dancaataaji! mm..
moments:
vissmukaakais, buudiigaakais, nevaldaamaakais, gandriiz garaakais.. nu iespaidiigaakais puika dancaataajs izbauda deju zaalee to ko vinjam sniedz maakslinieki un izveersh to savaa attieksmee cik nu speedams un te peekshnji [peec kaadaam 2-3 dziesmaam] visu dancaataaju viduu ietek maza, maza meicha! piebiksta jau mineetaajam maakslas baudiitaajam pie pleca un ar to pashu raadiitaajpirkstu noraada uz savu rokas pulksteni. CHALIM PALIEK BEEDIIGA SEJA un VINJSH TIEK NOVESTS NOST NO DEJU PLACHA!!! :D zaudeejums gan tas bija dancaataajiem, bet nu paarsteidzoshi komiskaa izpildiijumaa.
paldies!

In the Box:
peec ieprieksheejas pieredzes veerteejot, nepalikos.

apsargi centaas ierobezjot pret griidu shkjiistoshaas stikla taras daudzumu - NESANAACA! :D

veels [22iem - 5iem, njemot veeraa 6dienas kaa 1dienas faktoru], bet feins pasaakums.
kur biji jaaniit? buchu gribeeju iedot un, par spiiti tam, ka tu droshi vien biji jau paarrijies, kuukas gabalu biju kabataa liidz panjeemis..

jānis, 24.11.2008. 12:21:53
Komentāra reitings: 3.251

Uldi pataupi to kūkas gabalu kabatā, gan saskriesimies. ;)

vainawienalga, 24.11.2008. 12:37:52
Komentāra reitings: 5.347

http://foto.inbox.lv/dace-amolina9/22-11-2008_hc_lv_koncerts

deni2s, 25.11.2008. 11:03:17
Komentāra reitings: 3.894

Ir ieplānots jau nākamais HC.LV koncerts:
http://www.hc.lv/afisa/koncerti/3340/

bieva, 17.12.2008. 19:19:13
Komentāra reitings: 1.837

labprāt apmeklētu hc.lv koncertus ja gadi atļautu

save_ass, 17.12.2008. 19:38:24
Komentāra reitings: -4.761

kamon, aizņemies studenta apliecību ar daudzmaz neskaidru bildi no kāda!

hepatits, 18.12.2008. 08:35:32
Komentāra reitings: 0.945

kamon, ko tas var noziimeet, ja gadi neatljauj?
kaapeec ir taads likums ieviests?
kaapeec alkohola tirdznieciiba nav atljauta nepilngadiigiem?
kaapeec ir smeekjeeshanas aizliegumi?
kas ir nepilngadiigais?
vai vajag ieveerot shiis ieprieksheejo paaudzju izstraadaataas noraades [cik seni ir diez dazjaadie "aizliegumi"]?

save_ass, 18.12.2008. 13:03:47
Komentāra reitings: 3.094

nu iešana uz konci jau neietver sevī uzreiz alkohola lietošanu un smēķēšanu, un uz Taviem jautājumiem, hepatīts, pamatoti uzskatu, ka zinu atbildes daudz labāk, kā Tu.

bet par pēdējo hc.lv konci zinu, ka daudzi palika vīlušies, ka tas tik pilngadīgajiem bija lemts... tā kā sniedzu tik variantu, kā pats rīkotos šādā situācijā

bieva, 18.12.2008. 14:51:49
Komentāra reitings: 1.952

nu ko man dos tas ja no dobeles aizkratisos uz piemēram studentu klubu, un mani nelaidīs iekšā gadu dēļ.


Reklāma
Padalies priekā
Balancing CPU Load with the Best Optimizers: A How-To Guide cpu software <a href=cpu-optimization-app.com>cpu-optimization-app.com</a> .

cpu_optimizer_hgPn

Hi, We are a provider of premium databases for companies. I want to know if you need any sort of data for your business? Please respond to this email and let us know what you are looking for. Regards Jannes

Emmanuel

Aloha, makemake wau eʻike i kāu kumukūʻai.

RobertSax


ienāktreģistrēties