Fonofests 2008 - bildes un atsauksmes

28.06.2008 23:54:26 aizsāka deni2s
81 komentārs Komentēt var tikai reģistrētie lietotāji, komentārus redz visi lietotāji. reģistrēties vai ielogojies!
deni2s, 28.06.2008. 23:59:13
Komentāra reitings: 11.97

No organizatoriskās puses viss bija labākajā kārtībā. Baigi patikās apsargu/policijas teicamā darbība. Hedlaineri kkā tautu nepavilka, nebūtu bundzinieks sācis sist ritmu, nekāds "we want more" tur nesanāktu. Tas tā, īsumā.

Bildes būs, bet ja kāds vēlas publicēt HC.LV savas bildes, tad, lūdzu, pa skype: deni2s79 vai uz hc.lv info e-pastu. (Bildes, kurās redzams alkohols vai cigaretes HC.LV portālā netiek publicētas).

dzēsts lietotājs, 29.06.2008. 07:28:52
Komentāra reitings: 5.416

pirmkārt saku LIELU paldies HC busiņam, par labo aizbraukšanu (un vēlpietam par brīvu)!
tad vēl mūsu klientu skaitā manīju HC cilvēkus (mēs paardevām tomātus, gurķus, banānus utt:D) mums ļoooti vajadzēja naudu:)


oj..apsardze tiešām teicami darbojās - nogrābstīja un izspaidīja lielu daļu garāmejošo meiteņu:D nee, tiešām, vīreļi pie ieejas bija drausmīgi.
un vēl man tika nozats paartikas maiss, tādēļ pusbadā dzīvoju visas dienas:s arī blakus teltis tika apzagtas - nekas nav mainījies.

nu visā visumā bija labi, bet manuprāt sliktāk ka pagājušajā gadā. Silu, Daksi un vēl dažus, kurus gribēju dzirdēt - dzirdēju, arī Edža un niknie bija forši un jā, arī transleiteris patika:D BET tomēr, kaut kā pietrūka:/

dzēsts lietotājs, 29.06.2008. 08:42:42
Komentāra reitings: 5.983

tiešām labi bij noorganizēts! apsardze bij normāla, vienu folleri pat ienesu iekšā, ha! bij gadijums, ka viens no apsargiem man baigi piesējās par fotoaparātu, tb lai apskaidroju cik, kas kā maksajet.
paldies hc.lv un denisam, par brīvbiļeti. kā arī paldies mārtiņam par alu!
par to vai nākošgad braukšu, vel nezinu. nelabas atmiņas sakarā ar nolādēto ceļu policiju. man ir depresija!

deni2s, 29.06.2008. 10:35:42
Komentāra reitings: 10.417

Prasījās mazliet vairāk bezmaksas aktivitātes, līdzīgi kā Tabūnā, kur krišņas vien organizēja visādus filmu seansus, apkrāsošanās un ko tik vēl ne. Bij arī kkādas izstādes, izrādes un citas performances. Jo skeitoja cilvēki 10, tad vēl futbolu un strītbolu spēlēja mazliet, bet pārējiem nācās izklaidēt sevi pašiem vai par maksu. Nu tas tā - vienmēr jau var būt labāk :)

estere=d, 29.06.2008. 11:02:38
Komentāra reitings: -10.563

Apsargs pie ieejas. vāks.- cilvēks, kurš šajaš naktīs man pievērsa visslielāko uzmanību ;D
somiņa ir dupsis.
un zīmogs uz rokas, kkur krūšu apvidū ;D ;P
hmn`
traki bij, kad apskaņotāji bij piemirsuši edžu un niknos ;D pašiem kkā bij` jātiek galā.
beigās viss bij OU.KEJ.
intresanti..

kazhy, 29.06.2008. 11:26:32
Komentāra reitings: 2.214

Bija labi. Organizācija bija ļoti laba, salīdzinot ar neseno sutas balsi. Kaut vai tikai tāpēc, ka grupas uzstājās laikā un pie skatuvēm lielā skaitā nemētājās kaujā kritušie.

dikti patika Lejšteini otrās dienas sākumā. Bet izslavētie 'hedlaineri' pa lielai daļai palika nedzirdēti. Laikam tuvāki tomēr bija pašmāju censoņi uz mazās skatuves.

lieliskais kārlis, 29.06.2008. 11:50:12
Komentāra reitings: 10.733

Jā, arī no manas puses varu uzteikt organizatoriskā puse un prieks, ka festivāls aug un attīstās, tāpēc nākamgad jau ceru uz kko lielu tieši skatuves māklsinieku ziņā.
No headlaineriem dzirdēju tikai Deadlock, un vsp dzirdēju pamaz grupas, bet vislabāk patikās thursday 12 un Intricate, kuri tik tiešām, kā saka "rāva nost jumtu". Kā par brīnumu nebija īpaši daudz incidentu un patika, ka pa telšu pilsē'tiņu dežūrēja policisti, un pats labākais, ka bija draudzīgi, nevis kā parasti - īgņas.
Tik tiešām pozitīvs pasākums un paldies HC.lv par brīvbiļeti un busiņu. Ceru, ka uz vēl kādu pasākumu izdosies ko tāud noorganizēt, jo par jautrību nevarēja sūdzēties.

cukurs, 29.06.2008. 12:15:14
Komentāra reitings: 0.218

man arī patika. ^^

olgucz, 29.06.2008. 12:23:23
Komentāra reitings: 2.53

glauni. bija 10ls vērts. GANDRĪZ. sestdienas rītā līdz pusdeviņiem bija slēgta teritorija, kur slēpās toi-toi`ji, bet nekas - krūmu netrūka. un svētdienas rītā arī varēja ielaist iekšā, lai varētu atsaukties dabas saucienam..
bet apkārtne gan bija tīra, pateicoties tiem gārbidžmeniem ar lielajiem, melnajiem maisiem. tiem vislielākais paldies!

apsargi bija pervuļi. mums prasīja, vai neesot līdzi gumijas `steki` un 'tas, kas vibrē.. nu - telefōns'.. jak.
pilngadības aproces glaimo, bet pusei nepilngadīgo tās tāpat bija, un tieši mazākie 'peldēja' visdziļāk..

zagļi man gāja garām. laikam tāpēc, ka sutā jau visu aiznesa.. XD

grupas godam, bet gribējās kaut ko vairāk..

mans trešais fonō un ceru, ka būs arī ceturtais. ^^;

māte-daba, 29.06.2008. 12:40:26
Komentāra reitings: 9.515

tiešām labs pasākums.
visu cieņu.
nākamgad noteikti braukšu!!

sancis, 29.06.2008. 12:41:00
Komentāra reitings: -3.822

Viss tik tiešām bija lieliski vismaz man šis FF bija daudz labāks nekā pagājšgad.
Jautība sita augstu vīlni un uzdzīve telšu pilsētelē ar bija varena. :D
Plus vēl tam visam iepazīti daudz jauni cilvēki, iegūtas daudz jaunas paziņas. :)
Bij labi bij labi.
jāa un liels liels pld HC.lv busam. Nu kur vēl labāku autobusu iedomāties, aizved lidz festivālam un atpakaļ pilnīgi pie mājas durvīm pieved. :) jā un par jautrību autobusā ar nevarēja sūdzēties. :D:D

christin, 29.06.2008. 13:05:40
Komentāra reitings: 0.933

FF aug un attiistaas, lai gan manupraat, no organizatoriskaa viedokla tas vienmeer ir bijis paraaks par pareejiem. Bet nu shogad tiku patiikami parsteigta, viss bija ljoti pardomaats, un veel labakaa liimenii nekaa ieprieksheejos gadus..nja apsargi bij jestri apgrapstija visu ko bija iespeejams un arii zimodzinjus centas saspiest visasi espeejamas vietaas, bet nu vinjiem ar jaizklaideejas.. grupas bija labas un lielaakoties laiks tika pavadiits pie mazaas skatuves, jo tie saveejie tomeer tikamaaki, bet num deadlock bij ljoti labi.. tik publika gan shkita shogad bik pasiivaakaa... bet nu kopumaa viss bij ljoti jauki..Paldies, par shiim dienaam un gaidam nakamo FF, veiksmi turpmaak!!;)

deni2s, 29.06.2008. 13:17:55
Komentāra reitings: 4.974

Hm, lasu te, kā apsargi apgrābstījuši meitenes, bet mani kkā apsardzenes neapgrābstīja un izturējās ļoti auksti. Esmu vīlies :D Pat grieza muguras, kad bildēju, tas gan bij jautri :D

Cik sapratu, tad lielākajai daļai mazā skatuve patikās daudz labāk par lielo, arī man un daudzām grupām. Kkā mājīgāk un tā. Lielai skatuvei sēta priekšā, kas psiholoģiski nomāca mazliet, bija visu laiku sajūta, ka skatuve vēl nav atvērta. Manis pēc labāk būtu bijušas 2-3 mazās skatuves lielās skatuves vietā.

cekule, 29.06.2008. 13:18:48
Komentāra reitings: 0.4

vieniigais ko es nesaprotu ir tas, ka parasti daudz pec festiem sudzas ka zog..
es kā būdams normāls cilvēks nesaprotu, kā tas ir zagt.
Lv esu bijis ap 50 festiem, nereizi neesu apzagts, bet ja būtu, es toch nezinu ko ar tadu cilvēku izdarītu...
bet cerams ka garnadzi rimsies!

christin, 29.06.2008. 13:19:59
Komentāra reitings: 3.739

nja mazaa skatuve tik tieshaam bij daudz omuliigaaka;)

mashele, 29.06.2008. 15:32:28
Komentāra reitings: 2.302

man patika viss kopumā.
neskaitot to ka apkārt skraidīja urlas un menti no paša rīta neļāva aiziet uz wc :D

warning_flammable, 29.06.2008. 15:45:36
Komentāra reitings: 4.726

Pievienojos pārējiem- tiešām foršs un izdevies pasākums, mans pirmais FF, bet noteikti ne pēdējais.
Par zagšanu- jā, mani arī apzaga, bet visiem tiem, kam ''gari nagi'', vajadzēja redzēt priekšnesumu netālu no manas telts- tur vienu džeku nepajokam pārmācīja.
Un tirdziņš 7dienas rītā- 1 alus pret 3 cigaretēm, 1 nerakstošs marķieris pret 2 košļenēm- lielisks noslēgums. ;D

deni2s, 29.06.2008. 16:01:49
Komentāra reitings: 9.267

Patiesībā riktīgi pieriebās tie cīgu ubagotāji, īpaši otrajā dienā.

Ja vari atļauties smēķēt, tad nodrošinies ar sev nepieciešamo!

dzēsts lietotājs, 29.06.2008. 16:23:34
Komentāra reitings: 5.475

nūūūū, runājot par zagšanu, mani apzaga tikai nolādētā ceļu policija.. a es gan nozagu rīkotājiem pāris watus elektrības lādējot fotoaparāta aķi :)
p.s. vot šmigas kļeņčītāji tiešām mēdz izvest no pacietības, un ne jau tāpēc ka man žēl, vnk noriebjas, ka ik pēc minūtes kāds kko kļeņčī!!! ejat strādāt, vai zogat hipermārketos, tikai dieva dēļ liekat man mieru!!!

deni2s, 29.06.2008. 16:28:35
Komentāra reitings: 16.867

Vēl daži ieteikumi organizatoriem.

No nepilngadīgo aprocēm, manuprāt, tikai sliktāk bija, jo tad nepilngadīgie dzēra telšu pilsētiņā, kur viņi sadzērās stipri vairāk, kā to būtu izdarījuši festa teritorijā, kur tomēr par alu jāmaksā un arī jākustina sava pakaļa no vienas vietas uz otru.

Telšu pilsētiņu varēja mazliet saplānot ar ierobežojošām lentām, tā lai teltis saliek smuki rindā ar normālām ejām starp tām, lai cilvēki mazāk kāptu virsū citām teltīm. Vispār telšu pilsētiņa bija tāda aizmirstā "zona", kur pietrūka vismaz tualetes. Būtu forši arī pāris ugunskura vietas ar malku, kur pasildīties.

Pietrūka mazliet apsargājamas autostāvvietas. Nu vismaz, lai pieskata, lai uz auto nečurā un tādā garā, vairāk jau neko nevar prasīt.

xnemiersx, 29.06.2008. 17:17:11
Komentāra reitings: 1.113

Deadlock bija vienkārši fantastiski. Bija dzirdēti dzīvajā agrāk, bez meitenes vēl, un ļoti patika, bet šoreiz bija pati pilnība :) Vēl ļoti patka Trendkill Method, Preternatural ar bija ok. Pārējie tā, so-so, ieskaitot visus pārējos ārzemniekus.
Organizatoriem respekt, manuprāt ļoti kārtīgi un zolīdi viss. Vienīgi biju vīlies ēdamā izvēlē, vieni vienīgi gaļas izstrādājumi:P Ar to biju rēķinājies un piekrāmēju pilnu bagāžnieku ar savu paiku, taču kāds vegan-friendly virtuves stūrītis būtu noderējis.

cukurs, 29.06.2008. 17:17:38
Komentāra reitings: -13.752

nu nē,mēs tpt piedzertos,arī tad,ja iekšā būtu! :P

jā,par tām ejām piekrītu. pa nakti varēja aizķerties,bez tam savējo bija grūti atrast..

cik labi,ka mums neko nenozaga. tikai telti izārdīja.

gilbis, 29.06.2008. 17:30:23
Komentāra reitings: 2.851

man paspēja nozagt pleyeri, aizpogājamu kreklu un vienu volcom kreklu, kurš noteikti bija īsts zelts tam pokemonam kurš to nozaga, jo bija tāds "īmo" stilā.

blūmīzers, 29.06.2008. 17:31:41
Komentāra reitings: 1.072

vajadzēja ugunskuru! jā!

un zaglis. pieķēru notikuma vietā. kad prasiju ko dari manā teltī, sekoja atbilde, tēlotā pālī "Kur ir Jānis? " . smieklīgi un pretīgi.

apsargi. man viens pazīstams ienesa iekšā divas pudeles šnabja, somu pārbaudīja, bet atrada tikai sulu :D

gilbis, 29.06.2008. 17:32:03
Komentāra reitings: 1.563

nu jā, un festivāla noslēdzēji Soundarcade un Tesa kā jau gaidīju manā skatījumā bija visskvalitatīvākās grupas.

dzēsts lietotājs, 29.06.2008. 17:50:36
Komentāra reitings: 0.949

shii gada fonofests bij necereti labs
vismaz man baigi patika

LIELS PALDIES Denisam par aprociiti
no visaam dzirdetajaam grupaam visvairak patik mea culpa un intricate
aa un veel all day long
pie taas mazaas skatuves man liekas ka bij forshaak pat kaa pie lielaas

nu bij labi

kurpe, 29.06.2008. 17:58:33
Komentāra reitings: -1.319

arī mans pirmais bet noteikti ne pēdējais Fonō Fests.
atmosfēra laikam man persōnīgi bija tiešām īstā
jo es tur jutos traki labi.
patika.patika.patika.
par tām tualetēm gan jā-
varēja būt arī ārpusē telšu teritōrijā.
un sporta spēles-kkā pietrūka tur organizētības.
bet nu pārējais galīgi forši.

deni2s, 29.06.2008. 18:23:58
Komentāra reitings: 11.288

Bildes apskatāmas jau te:
http://www.hc.lv/bildes/

dzēsts lietotājs, 29.06.2008. 18:49:51
Komentāra reitings: 6.776

sheit arii bildes ir:
http://www.easyget.lv/muzika/read/7835/

dzēsts lietotājs, 29.06.2008. 19:28:08
Komentāra reitings: 5.072

Ļoti kulturāls festivāls. Parādījām hc.lv jauniešu kultūras portāla kultūru. Laikam atstajām labu iespaidu! :)

dzēsts lietotājs, 29.06.2008. 19:40:29
Komentāra reitings: -13.165

maacaties anglju valodu !!

karlis_i, 29.06.2008. 19:46:56
Komentāra reitings: 9.865

super! paldies organizatoriem un arī publikai- tāds kulturāls un pieklājīgs pasākums.
patīkami

dzēsts lietotājs, 29.06.2008. 21:14:23
Komentāra reitings: -10.332

kheh., varbūt es darīju bieži vien nepareizi, ka savā teltī atstāju maku, pasi, mob. tel. (kuram nosēda baterija ;D ), alkaholu un vēl šo-to. Bet pats smieklīgākais, ka mani apzaga :D Es par to smejos, jo nozaga manas svētdienas brokastis - 2 sieriņus ;D

chevete, 29.06.2008. 21:35:26
Komentāra reitings: 8.137

savā mūžā esmu nozagusi tikai desiņas aizpagāšgad zvērā, vēlāk izrādijās ka tās bija manējas (pietam vecas) ko kādam atdevu. tas nav nekāds gandarijums, un es nesaprotu ko zadzēji dara ar pasēm? ja viņi būtu tik gudri lai veiktu kautkādas mahinācijas, tad viņi pavisam noteikti neblandītos gopņiku gaitās pa festiem, bet fīrētu lielākas lietas.
līdz šim man nebija nekādas intreses par foni, drīzāk jau pat nemaz negribeju turp braukt, bet pēc šitik jaukām atsauksmēm nākamais būs jāietestē.

ā un forša vieta vel ir www.pazaudēts.lv (arī atrasts.lv , bet pazaudēts es reklamēju, jo man uzdāvināja reklāmuzlīmi) ja gadijies kautkur pazaudēt, vai ari kautkur atrast, tad ir bijusi pieredze, ka tur tas viss beigās satiekas.
(tas gan laikam nebūs attiecināms uz paiku'n'alcoholu)

rxx, 29.06.2008. 22:16:15
Komentāra reitings: 5.671

Nav tā, ka liela daļa no tām "nozagtajām" lietām ir pašu pākāsta? Man teiksim regulāri ir tāda sajūta, ka man kāds ir kaut ko nospēris, tikai pēc kāda pusgada tas viss atrodas dažādās interesantās vietās, kur ir ticis kaut kad nezkāpēc nogrūsts.

dzēsts lietotājs, 30.06.2008. 07:51:03
Komentāra reitings: -9.9

ai, nav svarīgi.. es tikai turpinu dzert, jo man turpinās depresija... bet nu, labi ka cēsis nav kkur galīgi tālu...

dzēsts lietotājs, 30.06.2008. 07:56:09
Komentāra reitings: 0.427

ar ugunskuriem gan bij baigi stulbi

kad naktii gribeejaam uztaisiit ugunskuru mums pienaaca klaat kkaads chalis kam tur saistiba ar orgiem,un teica ka nedrikstot taisit ugunskuru

dzēsts lietotājs, 30.06.2008. 09:09:17
Komentāra reitings: 1.219

šitais gan bija mans pirmais ff...un tiešām foršs.
un tagad jūtos nedaudz laimīga...jo netiku ne apzagta.ne apsargu apgrābstīta...ne visādi citādi traumēta.
nenormāli patika tesa un sound arcade...un diezgan smieklīgi bija tie čaļi...kas spēlēja kko līdzīgu ska un dziedāja ne latviešu valodā...
vienīgais.kas vienu brīdi reāli izbesīja...bija doma.ka pārāk daudzi sabraukuši.lai vnk nenormāli piedzertos...un tad pļēguroja teltīs...

kalvinators, 30.06.2008. 09:17:02
Komentāra reitings: -1.704

Nu man ļoti patika. Vislabāko iespaidu atstāja, protams, All day long (itsevišķi tas trompetists (vai ko viņš nu tur pūš), kurš bija diezgan atraktīvs :D) Voiceks Voiska arī galīgi nelika vilties! Ūūūn vēl, ja nemaldos, Gorilla habbit vai kura tur, kas atļāva uz skatuves ārdīties :D Karoč bija super!

Em bēēt es gribētu zināt vai vairāk bildes nebūs? Es domāju tieši HC.LV

blūmīzers, 30.06.2008. 09:46:05
Komentāra reitings: -7.253

jā, Sigals vienmēr ir atraktīvs :D

caps, 30.06.2008. 10:33:09
Komentāra reitings: 3.716

rxx, jā, tev ir absolūta taisnība. Protams, ne vienmēt, jo reizēm kāds ir tiešām, kurš kko nozog, bet pēc festivāla zemē tika atrasti desmitiem visādi guļammaisi un uzceltas teltis.
Visbiežāk gadās tā, ka cilvēks piedzeras un neatceas, kur īsti atradās uzceltā telts, tāpēc noraksta to uz zagšanu. :)
Protams, atrastās mantas atdodam un šogad šitā versija ir jau pierādījusies 2x, kad atgriežām mantas īpašniekam.

Kas attiecas uz makiem, pasēm un citām tādām lietām - drošības labad mums bija mantu glabātuve ar apsardzi un darbiniekiem, kura netika īsti daudz izmantota. Neko labāku mēs nevarējām darīt. :)

parastsmatiss, 30.06.2008. 10:38:17
Komentāra reitings: -9.525

aj viss ko atceros ir "Kas šitā pa ballīti"un mans pokemonu priekšnesums ko es rādiju lai cīgu nopelnītu :D

rolyix, 30.06.2008. 11:17:50
Komentāra reitings: 9.549

mani tas "Jāņa meklētājs" arī patraucēja.
kopumā pasākums ļoti patika.

http://www.fotoblog.lv/rep/6317 <-dažas bildes. :] ceru, ka patiks.

robiic666, 30.06.2008. 11:58:08
Komentāra reitings: 2.396

...kaadam nav kaada bile,kur taa meitene kas tika iekshaa pa briivu - nu kad vinja kruutis paraadija? :D

dzēsts lietotājs, 30.06.2008. 14:41:42
Komentāra reitings: 3.723

tiešām foršs pasākums.
tikai sportu nokavējām nodarbojoties ar personīgo higiēnu.

moneta, 30.06.2008. 14:49:11
Komentāra reitings: -0.514

kopumā pasākums patika.
šķiet šogad zagļi bija kļuvuši pavisam drosmīgi. pat kamēr teltī kāds gulēja, paguva nozagt guļammaisu.

ginta-metallity, 30.06.2008. 14:52:39
Komentāra reitings: -9.749

Man fonītis patikās...un vispār nemaz jau tik šausmīgi tie menti nebija/..:)

olgucz, 30.06.2008. 15:37:53
Komentāra reitings: -2.247

un apmeklētāji arī patika diktām.
- puisis ar vienradzi
- meitene ar zelta retrīveri
- ašais kečups jeb pokemōnu pavēlnieks
- puisis, kas sestdienas rītā gulēja netālu no lielās skatuves skaņuvīra, tad piecēlās, turpat nokārtojās un gāja meklēt vēl alu
- pārītis rītasvārkos

paldies jums, iepriekšminētie. likāt smaidīt. vēl tagad smaidu, jūs atceroties! ^^;

dzēsts lietotājs, 30.06.2008. 15:49:47
Komentāra reitings: 9.514

Arī es ierakstīšu kko šeit -nu man ar patika šis fonofests, šķiet pat labāk nekā iepriekšējais, bet vienu gan esu sapratis, ka varbūt vajag aizrauties ar to alko mazāk un izbaudīt festivāla burvību SAVĀDĀK neka pievienoties apreibušo patiešām "lopu" bariņam. No grupām man vislabāk patik Waterdown, Enhet, These Broken Remains (kurus netīšām uzgāju un biju ļoti priecīgs, ka tieši tad , kad viņi sāka spēlēt gadījos netālu). Baigi iepatikās Guerilla Habits kurus škiet dzīvajā dzirdēju pirmo reiz un iepatikās - bij baigi jautri :) Nu viens ir skaidrs - es nenožēloju, ka aizbraucu kaut arī pēc iepreikšējā fonofesta sev teicu, ka uz nākamo toč nebraukšu, bet saņēmos un aizbraucu :) ! ā + nākamgad ja notiks fonofests pēc festa varētu daļāt tukšus atkritumu maisus, lai cilvēkiem būtu ko darīt svētdienas rītā, jo mēs ar sandi izdomājam, ka varētu "nosist" laiku vācot tos atkritumus, tāpēc nācas paņemt jau kādu piesieto pie koka maisu - tad to arī pilnu piekrāmējām :)

kas_te, 30.06.2008. 15:52:48
Komentāra reitings: 3.403

Kā sauca to grupu, kura uzstājās uz mazās skatuves, kkur 6dien pa dienu. Grupā divi dalībnieki, vienam čalim nokrita vina zorro maska un tad viņš pagriezās, lai spēlētu ar muguru pret skatītājiem. Tādu pozitīvo tie čali iedeva.. :)
Bet kā viņus sauc?

skelme, 30.06.2008. 16:20:06
Komentāra reitings: 0.944

Tiešām bij izdevies viss labi :) Vienīgi tas, ka dažas grupas skaņojās baigi ilgi, bet vismaz uzstājās ļoti labi :)

Manu telti kāds jau gribēja apzagt, bet bij jau padomāts un bij uzlikta atslēdziņa tapēc nekā nesanāca :D

Un bij labas grupas, jā :)

kiwisound, 30.06.2008. 18:54:40
Komentāra reitings: -0.514

bija foršs un izdevies pasākums.
ne mani apzaga ne apgrābstīja, neko nezinu ;)
skaņošanās tiešām dažām ieilga, bet kopumā bija fooorši.
no rīta tavu telti sagrauj ar futbolbumbu un nedaudz atspārda bet tas ar bij labi.

caps, 30.06.2008. 19:35:48
Komentāra reitings: 7.297

kas_te, tā bija pasaules slavenākā grupa Leystein!

kas_te, 30.06.2008. 19:37:05
Komentāra reitings: -2.417

Es vnk neesmu no šīs pasaules.

miza, 30.06.2008. 19:37:51
Komentāra reitings: 2.314

vismaz mūs Gārbidžniekus arī kāds uzsaka :D pāldies! pavadijam visu svetdienas pecpusdienu vācot mūsu "kārtīgās" tautas atstāto cūkukūti. Bet īstenībā tā paveroju, ka sogad publika bija tāda ļoti savākta un kārtīga. arī aparaturu - projektoru un ekrānu, kur tika rādīts pagājušais festivāls - neviens necentās bojāt, tākā paldies arī jums, tie kārtīgie cilvēki. ;)
jāatzīst , piekritu par to problēmu ar telšu pilsetinas apsardzi un apgaismojuma trūkumu, bet festivāls katru gadu attistas un aug, taka domaju, ka si problema tiks atrisinata. tacu atkal no otras puses visiem apmekletajiem tika piedavata iespeja savas mantas noglabat ipasa mantu glabatuve ar apsargiem un festivala personalu pieskatisana, bet tā netika ipasi izmantota. tas tāds paradokss, mantas zūd, bet neviens jau vinas nesargā. :D labāk piedzeras un pēctam sūta savus vecākus meklēt somu :D (bija tāds gadījums)
starpgadījumi ari manuprat nav bijusi nekadi lielie. cik zinu tad viens skeitbordists salauzis kāju, vienai meitenei izrauta kājstarpē ērce, un vienai meitenei salauzts vai samezgits plecs (vina nevelejas braukt uz slimnicu un saposu plecu aizgaja uz skatuvi) :D
ja tā godigi, jutos piekususi :D bet ari lepna par to darbu, ko izdarijam! :) mes esam labakie :D :)

un tā grupa ar diviem caliem saucas Leystein. tāda čilauta grupa :D

see you next year! ;)

orgasmz, 30.06.2008. 22:40:15
Komentāra reitings: -7.244

sievietes policistes bij super. īpaši pie ieejas, kur mans krāniņš, olas un ānīts tika apgramstīti ar speeciigu roku. :D

femme_fatale, 01.07.2008. 01:17:31
Komentāra reitings: -3.391

Well done..

mumins, 01.07.2008. 07:16:28
Komentāra reitings: 2.437

pasākums izdevies. ;) mūzika gan nebija īsti manai gaumei, bet kaut ko priekš sevis arī atradu. patika kā nospēlēja Astro'n'out, Imants Daksis, Cocophonics un All Day Long. žēl, ka nebija kāda telts kā iepriekšējo gadu, kur skanēja melodiskāka mūzika, bet vismaz es neaizmirsīšu kā kādas 3h dejoju pie tehnō. ;D par garnadžiem, tik daudz apkārt dzirdēju to kas nu kuram nozagts, ka pati 2 reizes jau domāju, ka pati esmu apzagta, bet tomēr nē. hū. lai gan blakus esošās teltis apzaga, paķēra mp3, aliņus un guļammaisu. njā. apgaismojums naktī varēju būt labāks, gan telšu pilsētiņā, gan iekšā pie toaletēm un mistkastes maisu vairāk būt, jo svētdien skati bija "labie". līdz Cēsīm un atpakaļ labi stopējās, abas reizes atveda tieši uz FF teritoriju. bija jautri. nākamgad braukšu atkal. :)

dzēsts lietotājs, 01.07.2008. 08:13:43
Komentāra reitings: 8.305

vispār baigi smieklīgi bij, kad mazas meitenītes mani uzrunāja fonofestā pēc hc.lv nika - es biju uz zemes : "čāu gandij" ha.ha.!

blūmīzers, 01.07.2008. 08:14:39
Komentāra reitings: -5.967

apgaismojums.. manlieks citiem te tās vēlmes jau tādas pārak glaunas paliek :D

mumins, 01.07.2008. 09:15:23
Komentāra reitings: 2.783

khm, es nesūdzos. ātri arī gaišs palika. :p
ugunskuru vajadzēja - gan gaismai, gan siltumam.

mushroom_people, 01.07.2008. 11:40:57
Komentāra reitings: -1.523

Man patika. Paldies par Daksi un Deadlock. Priecē, ka mani neviens neapzaga un redzēt telšu pilsētiņu miglā arī bija brīnišķīgi ;)

dzēsts lietotājs, 01.07.2008. 12:19:48
Komentāra reitings: 7.866

vispār FF apkārtnē bija iespējams daudzus labus dabasskatus redzēt. 6dien 5os no rīta bija ideāli skaistas debesis,tā biezā migla arī bija laba.
mnūū.bet tas viss atkritumu kalns-skaists dabas skats. ;D

ginta-metallity, 01.07.2008. 12:52:31
Komentāra reitings: 0.064

No grupām patikās Enhet,thursday the 12th,All day long,Voiceks voiska,Lessie the cat,The blackout,tie ārzemju viesi,kā arī vēl pāris grupiņas...
skumji tikai,ka miskastes netālu ir,bet daudziem jau slinkums līdz viņām aizvilkties,piemēslo turpat...
Piekrītu arī muminam-ugunskuru tiešām vajadzēja,jo ja es nebūtu gājusi uz diskotēkas telti,būtu galīgi nosalusi...
Ja tā labi padomā,bija savi plusi,savi mīnusi pasākumam,bet kopumā sūdzēties nevaru.Nekas nav ideāls...:)

zvirbulis, 01.07.2008. 13:17:13
Komentāra reitings: 5.578

''Jaunākā alkohola upure bija 15 gadus veca meitene no Rīgas, kura pārdozēja alkoholu un tika stacionēta atindēšanai. Smagāko traumu guvusi meitene, kas izlēca no neatliekamās medicīniskās palīdzības automašīnas un pakļuva zem cita auto. Gūts atslēgas kaula lūzums. Meitene skaidrojusi, ka izlēkusi no mašīnas, jo nav gribējusi, lai par alkohola lietošanu uzzinātu vecāki.''
šito mums ziņas saka :D

dzēsts lietotājs, 01.07.2008. 14:09:57
Komentāra reitings: 5.877

Manuprāt minētais festivāls uz pārējo Latvijas teritorijā notiekošo vasaras pasākumu fona izceļas tieši ar savu salīdzinoši augsto un starptautisko organzācijas darba līmeni, kā arī protams plašo izklaides klāsta piedāvājumu daudzveidību saviem apmeklētājiem. Aizvadītais 2008.gada Fono Fest nebija izņēmums šajā jautājumā! Personīgi no grupām vēlos izcelt pašmāju thrash metal/ hardcore apvienību Collide un pasākuma otrās dienas "lietus ieskandinātāju" - dziesminieku Imantu Daksi.

Bieži pasākuma augstvērtību savās acīs nosaka ikviena cilvēka paša spēja baudīt (vai vēlēties baudīt) pasākumu "kā tādu" - organizatoriskajai pusei gluži nav jāuzņemas atbildību par apmeklētāju sabiedrisko vai jebkāda cita veida stāju.

Atkāpei (un pēdējās rindkopas "attaisnojumam") neliels ieskats no Cēsu rajona laikraksta Druva publikācijas, kura pēcāk pārbulicēta ziņu portālā TVNET:
http://www.tvnet.lv/zinas/latvija/children/article.php?id=551510

rxx, 01.07.2008. 14:11:38
Komentāra reitings: -8.309

Ko vispār var gribēt no avīzes, kas saucas "Druva"? Varēja vēl saukties "Sprigulis" vai "Skalturis".. :DDD

Bet nu raksts ir ok.

karlis_i, 01.07.2008. 14:34:04
Komentāra reitings: 6.947

ar to jau jārēķinās, ka cilvēki, kas joprojām dzīvo astoņdesmitajos, pēc festiem vienmēr ķērks "ārprāc šawzmas kādi tie jaunieši agdies agdies". Tikai par šaibenieku pasākumiem (BBP) tāds relatīvs klusums. Jo kāpēc gan ķērkt uz caciņām un saldajiem, ja ir melnie un šawzmīgie metālisti, khe :D
pēc pagājušā gada Dark Ligo vietējā radio runāja, ka festā bijuši vieni vienīgi apdzērušies un sanarkojušies nepilngadīgie :/
bet arī nepilngadīgajiem reizēm derētu padomāt, ka festos viņi ar savu apdzeršanos rada sliktu iespaidu arī par festu un alternatīvo kultūru kā tādu.

rxx, 01.07.2008. 15:00:40
Komentāra reitings: 8.475

Nezinu, nezinu, es it kā dzīvoju šodien, bet man arī savā ziņā liekas "agdies agdies".

"Festivāla divās dienās mediķi ambulatori palīdzību snieguši pieciem cilvēkiem, stacionēti vēl divi. (..) "Visi septiņi bērni un jaunieši bija alkohola reibumā, sākot no neliela reibuma līdz smagai intoksikācijai,""

Nu nez, man tas arī kaut kā neliekas baigi normāli, ja divus aizved uz slimnīcu, bet kaut kāda sīkā piemetas līdz ūkai. Un jā, kas ir "neliels reibums"? Nelielā reibumā neviens pie ātrajiem neskrien... Lai gan - viss ir relatīvs.

Organizatori gan it kā pie tā nav vainīgi, bet tikai it kā.

Vienīgais šosezon notikušais "šaibenieku pasākums" ir Sensation White, un kaut kāda statistika tur jau bija, pārējie - vēl priekšā.

karlis_i, 01.07.2008. 15:48:02
Komentāra reitings: 5.632

protams, dzer jau tauta vairāk, nekā vajadzētu, man vienīgi nepatīk, ka avīzēs un citur festivāls kā tāds- mūzika, sports utt- tiek novirzīts otrajā plānā. Puse raksta ir šausmināšanās par to, cik slikti ir jaunieši, un pēc tam tā, starp citu, uzraksta arī par grupām un pārējo. kamōn, ne jau festu rīkotāji tos jauniešus ir uzaudzinājuši, bet gan mammas un tēti. un ko var gribēt, ja tā audzināšana aprobežojas ar "savāc naudu un atšujies". tas, ka sīkie tā dzer, ir tikai sekas, bet Latvijā jau nav stilīgi meklēt arī cēloņus.

kalvinators, 01.07.2008. 15:56:21
Komentāra reitings: 1.349

rxx neviens jau nedomāja ka tas ir normāli, bet vnk tajos caciņu pasākumos taču vairāk tādi atgadījumi! Te ar alkoholu (nu protams arī NE TIKAI), bet tur vēl nāk klāt narkotikas (daudz vairāk), un ne jau vienam vien! Pats esmu dzirdējis par to pašu BBP kas tur notiek!
Un par SW, ne tikai tajā, ar van Dyke vai kā tur viņu raksta bija nu tādi stipri aizdomīgi tipi un arī nezcik bija par narkotiku glabāšanu paņemti!

k_o_d_e, 01.07.2008. 16:07:17
Komentāra reitings: -11.216

ejiet jus visi nah

rxx, 01.07.2008. 16:52:40
Komentāra reitings: 1.257

Protams, ka lielos pasākumos ir vairāk visādu pārkāpumu. Nu bet par "tiem pasākumiem" un to statistiku ir gan rakstīts lielajā presē un citos medijos, kamēr par šo tikai kaut kādā štruntīgā provinces avīzītē, kurai tāpat nav par ko rakstīt. Ko jūs te man tagad stāstat to, kā nav un taisāt problēmu no nekā?

A par to negatīvo temtiku runājot - varētu padomāt, ka vidējo "Druvas" lasītāju, kaut kādu pensu-lauksaimnieku, baigi interesē kaut kādas jauniešu grupiņas, kuru nosaukumus viņš tajā avīzītē izlasītu pirmo un arī pēdējo reizi mūžā. Alkohols turpetī ir kaut kas ļoti pazīstams, un ir vismaz kaut kas par ko var pašausmināties kopā ar citiem kraķiem. Avīze teču ir normāls bizness un tā raksta to, ko pieprasa vidējais lasītājs.

Bet par sekām un cēloņiem - japiekrīt.

liiga-liiga, 01.07.2008. 20:22:31
Komentāra reitings: 0.071

patika ļoti dikti daudz.

dzēsts lietotājs, 01.07.2008. 21:34:47
Komentāra reitings: -5.762

uģis mani pieskatīja un iedeva padzerties kaut ko negaršīgu, un es paklupu:(

blūmīzers, 01.07.2008. 22:05:07
Komentāra reitings: 2.907

šito problēmu var aprunāt un aprunāt, bet tā nekad nebeigsies

miza, 04.07.2008. 14:57:34
Komentāra reitings: 4.195

īstenībā ļoti nekorekti ir arī šī raksta komentāri - festivala medpunkta darbinieki esot pasuutijusi so meiteni - isteniba si meitene raudadama atnaca uz medpunktu un teica, ka vinai esot lauzts plecs, darbinieki piedavaja saukt atro palidzibu, bet si meitene nolamajas uz viniem un raudadama aizgaja talak! cilvēki dazreiz pasi nezin, ko runā, un tas ir kaitinoši. protams, ka si meitene negribēja, lai vinas vecāki uzzin, ka ir lietojusi alkaholu. tas īstenībā ir pat nedaudz nozelojami, ka cilveks nevar uznemties atbildibu par savam darbibam. vajag domat ko dara!

kurmix, 07.07.2008. 12:33:24
Komentāra reitings: 5.858

Ja kaut kas tiešām ir jāizceļ tad tas ir policijas un apsardzes darbs, jo šogad tiešām drošība bija lielāka. tad vē ļoti patīkami bija ieraudzīt, ka lielajai skatuvei bija normāla aparatūra, kuras jaudas tā pa īstam tika palaistas tikai pie headlaineriem. Arī skaņa uz mazās skatuves bija laba. Tas ko es ieteiktu izdarīt ir atdalīt abu dzimu tualetes, jo pilnīgi žēl to meiteņu, kurām jāiet uz tiem nomīztajiem podiem. Tad vēl ieteiktu nomainīt aproces, jo šitās bija dikti dikti neizturīgas tajās plastmasas vietās...man pašam tās aproces nokrita divas reizes un labi, ka es tajā brīdī atrados pasākuma teritorijā, jo savādāk man pateiktu ej bekot, bet šajā gadījumā uzspieda to briesmīgi lielo zīmogu un tiku pie jaunas aproces, bet savādāk varu iedomāties, ka kāds ar manu aproci tika par velti iekšā...bez tam būtu labi, ja uz vietas dotu arī biļeti, kas pēc visiem likumiem arī ir jādara, jo par katru pakalpojumu ir jāizsniedz čeks šajā gadījumā biļete...bet tas nu tā...labākās festivaļa grupas manās acīs bija Deadlock un Stem...

kas_te, 07.07.2008. 15:04:40
Komentāra reitings: 1.034

Interesanti, ka tie, kuri nelietoja alkoholu, nepazaudēja aproces :D

dzēsts lietotājs, 07.07.2008. 15:42:36
Komentāra reitings: 2.913

nepaguvu izjust atmosfēru jo lēdijas bija jātransportē mājās..īsākais festivāls manā dzīve ~ 5 h ... :/

deni2s, 08.07.2008. 16:52:26
Komentāra reitings: 1.436

http://klab.lv/users/gg/235850.html


Reklāma
Padalies priekā
European glory, and even after

BlackVuehuz

Howdy, howdy ,howdy!

Copperlot

Theme site super 000*** rus.hc.lv

QedjwnVhYY


ienāktreģistrēties