Pieteikšanās pasākumiem

25.06.2008 14:34:27 aizsāka kas_te
30 komentāri Komentēt var tikai reģistrētie lietotāji, komentārus redz visi lietotāji. reģistrēties vai ielogojies!
kas_te, 25.06.2008. 14:34:59
Komentāra reitings: 0.929

Mūziķi: Vai jums ir problēmas ar pieteikšanos uz HC.LV ievietotajiem pasākumiem? Respektīvi, vai ir tā, ka Jūs apskatāt pasākumu, vēlaties tur uzspēlēt, bet nezināt kā?

(Šī rīta saruna ar kādu mūziķi un festa organizatoru lika man padomāt par to, ka tāda problēma ir. Ja tāda problēma ir, viņa tiks atrisināta. Vai ir?)

dzēsts lietotājs, 25.06.2008. 14:54:11
Komentāra reitings: -3.611

nav vērts runāt un domāt par to.. šaubos vai runāšana ko līdzēs . tpt problēmas ir un būs un ceļus nevienam neapmaksās - neskatoties vai pasākums ir izdevies vai nē . vieglāk tak kabatā iebāzt ... sad but truth.

kas_te, 25.06.2008. 14:56:26
Komentāra reitings: 5.287

Citi pat līdz tai "ceļu neapmaksāšanai" netiek, jo nezin, kam kā kur sūtīt pieteikumu, tas bija domāts no tāda viedokļa.

dzēsts lietotājs, 25.06.2008. 15:00:27
Komentāra reitings: 6.661

nu tie kuri netiek līdz turienei - paši vainīgi jo informācijas pietiek un pietiek smadzeņu parakāties myspace vai draudzenēm el vē ..
lai gan bez tā otrā var arī tīri labi iztikt ka saku jums ;)

sieviešu izlase, 25.06.2008. 15:13:37
Komentāra reitings: 3.083

Kā būtu, ja par problēmu pārvērstu faktu, ka organizators "X" grupu "Y" nav uzskatījis par uzaicināšanas uzstāties festivālā/pasākumā "Z" vērtu? Un meklētu šīs problēmas cēloņus, nevis par problemātisku uzskatīt nespēju vai neprasmi uzplīties pašam/-iem?

kas_te, 25.06.2008. 16:18:24
Komentāra reitings: 3.959

Kādēļ neko nedarīt, ja var darīt? Cīnīties var gan ar cēloņiem, gan sekām.

neviens, 25.06.2008. 17:11:58
Komentāra reitings: -6.488

nevar- ir stagnācija un rokas nolaizjās, ja jau nekas nemainās, tad kādēlj piepūlēties?

kas_te, 25.06.2008. 17:56:32
Komentāra reitings: 3.913

Lai mainītos!

save_ass, 25.06.2008. 18:33:04
Komentāra reitings: -2.984

Es gribu MTV gada balvā uzstāties!! A man atsaka!!

P. S.
Grupas sastāvs vēl nav īsti nokomplektējies, bet instrumentiem pagaidām visiem ir jau.

dzēsts lietotājs, 25.06.2008. 18:49:47
Komentāra reitings: 8.208

vispār bij pāris reizes jāizlasa, lai saprastu, par kādu iespēju tu runā. Latvijā jau ir tāda situācija, ka grupa ,piemeram, x grib speļēt pasākumā y (kontaktus taču atrast var verī īzi IR TAČU INTERNETS) un kur rodas tās "tiesības" grupai x prasīt ceļa naudu vai ko citu ja pati prasās spēlēt .. parasti ir otrādi vai arī frendšips un pa velti viss notiek tas pa tām ceļa naudu izmaksām/neizmaksām kur nu vēl paārejo, bet par tevis aizsākto tēmu tā arī neko nesapratu, ko tu vēlies pateikt.

lieliskais kārlis, 25.06.2008. 21:54:33
Komentāra reitings: 6.733

Es par kko tādu dzirdu pirmo reizi, aktuālā problēmā, cik noprotu, tad ir tas ceļš, jo ne tikai endo par to raud, jo, nu, es nezinu vai es gribētu testies uz Sutas Balsi, kas atrodas turpat pie Krievijas robežas. Par to ceļu tiešām organizatoriem vajadzētu piedomāt.

neviens, 25.06.2008. 21:57:17
Komentāra reitings: -14.092

besī, ka sa**s savu transportu un nevienam nekāda daļa par to, a pashiem sirdsdēsti ilgi pēc tam:( sāp sirds par vienaldzību, bet tā jau mūsdienu sabiedrības viena no spilgtākajām īpašībām.

dzēsts lietotājs, 26.06.2008. 06:44:17
Komentāra reitings: -9.239

ceļa nauda ir normāla padarīšana, ja vien grupa nav jauna, vai attiecīgais festivāls nav jauno grupu konkurss, kā piemēram "Blieziens" vai "Tu esi Pamanīts", kurā vismaz ir iespēja kaut ko iegūt.

un Gandij, runājot par "uzplīšanos". uzplīšanās nav savas komandas pieteikšana kāpšanai uz skatuves.
uzplīšanās ir bēdīgi slavenais "Sidemind" izgājiens ar maksāšanu Kaplim par iespēju uzstāties "Zvērā".

manuprāt, grupai ar vismaz 2 gadu stāžu, stabilu sastāvu un regulāriem koncertiem ar ārzemju grupām ir diezgan liela necieņa parādīt pigu elementāras ceļa naudas vietā.

cik tad tiešām viens mūziķis var grūst iekšā tajā mēslā?

dzēsts lietotājs, 26.06.2008. 06:57:58
Komentāra reitings: 5.342

Nu jā aizmirsu pieminēt to nu ja blice ir ieņēmusi kādu labu zināmu vietu šajā mūzikas apritē Latvijā tad protams kāda ceļa nauda ir elementāra cieņa - jā.

rxx, 26.06.2008. 10:15:40
Komentāra reitings: 8.235

Nezinu, nevienā no šitajiem festiem neesmu, bijis, bet paskatoties uz tiem nenormāli garajiem grupu sarakstiem un atsauksmēm ķipa "redzēju laikam tikai Židrūnu, bet pasākums bija super", man kaut kā liekas, ka, pirmkārt, to grupu tur smagi pietiek arī par spīti visiem kašķiem, otrkārt, mūzika tur maz kuru interesē (skat atsauksmes un bildes). Tātad mēs secinām, ka grupām par ceļu var nemaksāt, jo liste tāpat būs pilna ar kaut ko, un tas nekas, ka tas ir tikai kaut kas, jo pasākums tautai tāpat liksies baigi foršs pat ja būs redzēta tikai viena grupa.

Ko darīt? Audzināt klausītāju, meklēt nopietnāku auditoriju.

neviens, 26.06.2008. 10:29:00
Komentāra reitings: -10.35

varbūt mainīt muzikas stilu un paardoties popsai- to late apologize..

dzēsts lietotājs, 26.06.2008. 10:35:10
Komentāra reitings: -11.605

jā,neviens, pārdodies Elli U.
lētai popsai, kuras vairāk,paldies dievam,nav.

dzēsts lietotājs, 26.06.2008. 11:44:17
Komentāra reitings: -5.203

rxx pēc tevis teiktā sanāk ka disene mežā būtu ok :D
bet nu galvenais jau kārtīgi aizliet mūli . bet vispār festi ir zaudējuši savu jēgu.atceroties tabūnu bija pavisam cits fīlings toreiz - iespējams ka kļūstu vecs or smth bet nav vairs tā kā bija agrāk. http://www.nekac.lv/web-data/pics/tab/Tab04/Tab04.galleries.htm

dzēsts lietotājs, 26.06.2008. 11:50:48
Komentāra reitings: 5.149

endo, heh tur mana fotogalerija ar ir. vispār neteiktu ka tur es mazākā komā planēju nekā sarkasmā. ar trobels vienu dziesmu uzdziedāju, kkādu hārdkoru bļāvu. bij jautri..

dzēsts lietotājs, 26.06.2008. 11:55:43
Komentāra reitings: 2.95

http://www.nekac.lv/web-data/pics/tab/Tab03/Krist_foto/100-0049_IMG.html opaaaa :D

neviens, 26.06.2008. 12:27:13
Komentāra reitings: -7.249

eu šitas labs!a ko denisam sagribējas būt vienigajam imperatoram?

minkucs, 26.06.2008. 13:30:39
Komentāra reitings: 2.999

satriecoši jaukas atmiņas!! :))

dzēsts lietotājs, 26.06.2008. 15:00:42
Komentāra reitings: 10.72

Vienmēr pastāv iespējama kavēties atmiņās un teikt, ka toreiz bija labāk un zāle bij' izteikti zaļāka. Vienīgi laiks (un sabiedrība) tomēr savā virzībā ir neapturama - diemžēl nekad vairs nebūs kā tajās dienās!

Cilvēkiem, kuri šeit izsaka vienkārši subjektīvas piezīmes neviens neliedz organizēt savus pasākumus, kuru ietvaros uz skatuves kāptu viņuprāt vēlamās grupas saskaņā ar teicamiem noteikumiem un visu pārējo. Vairumam vieglāk ir gudri d#%## un žēlot sevi nevis attiecīgi beidzot sākt rīkoties.

Mūsdienu pašmāju skatuvē visnotaļ viegli saskaitīt atsevišķās grupas, kuras kā augstāk minēts ir ieņēmušas stabilu vietu (nedomāju atbalsta statusu ārvalstu grupām neskaitāmos koncertos klubā Depo darba dienu vakaros) savā skatuves sfērā ar savu radošo kvalitāti vai orģinalitāti, kā arī protams spēju piesaistīt klausītāju ievērību ilgākā laika posmā.

Bet atgriežoties pie foruma tēmas, kuras mērķi visai grūti izprast: neuzskatu, ka minētā problēma varētu būt tik aktuāla uz doto brīdi! Vairums pasākumu, kuros pastāv iespēja grupām pieteikties, vadoties pēc savas iniciatīvas, savā informācija to arī norāda. Pretēji visbiežāk grupas izvēlas un uzaicina paši organizatori pēc saviem ieskatiem.

Runājot par minēto sava veida stagnāciju vasaras festivālos un citos pasākumos - personīgi neuzskatu, ka jādod skatuves iespēja ikvienam, kurš uzskata sevi par muzikāli radošu personu un ierakstījis pāris demo materiālus. Grupas koptēlu (un līdz ar to vietu "tirgū") rada grupas līdzšinējā darbība un attieksme pret notiekošo ilgākā laika periodā!

Uz doto brīdi personīgi neredzu (vai par laimi nepazīstu) nevienu cilvēku Latvijā, kurš acīmredzami censtos vai būtu radis iespēju TIK netaisnīgi "nopelnīt uz grupu rēķina". Varbūt tiešām Jums pienācis beidzot laiks sākt rīkoties savas idealizētās skatuves saglabāšanas labā!?

Nelielai atkāpei- intereses gadījumā labprāt šo diskusiju droši turpinātu arī ārpus virtuālās telpas. Nedaudz kaitina cilvēku sevis žēlošana, rīcības "spējas" un sava veida neiecietība.

neviens, 26.06.2008. 15:23:59
Komentāra reitings: -15.48

par pelnīshanu neiet runa- es peimeeram saprotu, ka esmu totaals amatieris ar drankjiigu aparatuuru, jo pagaidaam citu variantu nav- nav mūzika man maizes darbs, bet ēst gribās.

dzēsts lietotājs, 27.06.2008. 07:55:40
Komentāra reitings: -8.817

Sandi, tik tiešām,par pelnīšanu nav nekādas runas.
Un,diemžēl, es esmu ne tikai piedalījusies radošajos procesos,kas saistās ar dažādu pasākumu rīkošanu, bet arīdzan šo sistēmu joprojām studēju (darbu ar fondiem, darbu ar reklāmas un finansu piesaisti).

Man, drošvien, nav jāstāsta, cik daudz piepūles prasa labs festivāls, ne velti pārāk pieprasītus festivālus LV vnk kancelē pārāk lielā cilvēku pieplūduma un nespējas ar viņiem visiem tikt galā dēļ.

Un ar šo organizēšanas lietu arī jau labu laiku vairs nenodarbojos, jo arī iepriekš biju puskokā lēcējs, un tagad,atskatoties uz savām iepriekšējām darbībām sametas nedaudz neērti, jo ar laiku tomēr radusies sapratne kā visam jānotiek patiesībā.

Un neviens nedz nonicina Tavu darbu, nedz nav neiecietīgs.
Vienkārši pasvītro tos mīnusus, kurus nākotnē būtu vēlams labot, lai visi būtu vēl apmierinātāki.

"Labam organizatoram jāklausās kritikā, nevis apsveikumos."

dzēsts lietotājs, 27.06.2008. 09:21:28
Komentāra reitings: 6.777

Neuzskatu, ka manā iepriekšējā komentārā būtu likts uzsvars uz naudas jautājuma problēmu, bet gan vienkāršs pašreizējās situācijas raksturojums un pāris ieskicētas atbildes uz Jūsu izteikumiem (lasīt- "kritiku") šeit.

minkucs, 27.06.2008. 13:08:35
Komentāra reitings: -2.836

Kroplā Hiēna laikam studē arī to, kā sev taisīt PR. jo nav jau sliktas reklāmas.

dzēsts lietotājs, 27.06.2008. 13:47:59
Komentāra reitings: -8.733

laikam studēju kā sadzīvot ar maziem stulbiem bērneļiem.
jo sadzīvot jau nevar.

rxx, 27.06.2008. 21:31:16
Komentāra reitings: -6.696

Teikt ''nav jau sliktas reklāmas" var tikai cilvēks, kuram par SA nojēgas nav itin nemaz. Un vispār nevajag ienīst reklāmistus, mēs nesam naudiņu visiem. :D

empathy, 30.06.2008. 19:30:37
Komentāra reitings: 2.882

tākā man nav laika meklēt pa netu pasākumus, festu vecums ar pagājis, kad zināju pilnīgi visu, kas?, kur?, kad? notiekas.. Jā, tā ir problēma!
P.S. un vispār mani nedaudz aizkaitina fakts, ka nevar atsūtīt arī atteikumus.. ar to, ka daudz e-pastu un maz laika-nu c'mon, tas nav attaisnojums!.. tas nemaz nav tik sarežģīti uztaisīt viena veida textu un cpy-paste sasūtīt visiem..es takš neiešu atriebties, ka mani nepņēmu, būšu tikai pateicīga, ka kāds respektē manu laiku :)
peace


Reklāma
Prāta darbnīca - ļauj prātam darboties!
Padalies priekā
Theme site super 000*** ru.hc.lv

ZZuUsTbMnI

Theme site super 000*** hc.lv

rhfjGKKOJA

Theme site super 000*** lv.hc.lv

IcvANPaKri


ienāktreģistrēties