Meistars un Margarita. Lasu, esmu tikusi gandrīz līdz galam, bet nesaprotu, kad būs lielais wouw...

11.06.2008 12:54:08 aizsāka hiza
6 komentāri Komentēt var tikai reģistrētie lietotāji, komentārus redz visi lietotāji. reģistrēties vai ielogojies!
hiza, 11.06.2008. 12:55:00
Komentāra reitings: -1.722

Kurš ir lasījis, lūdzu apskaidrojiet mani, kas šajā darbā ir tik īpašs, ka grāmata tiek iekļauta Dienas izlasē un vispār apkārtējies slavē...
Var jau būt, var jau būt, ka uz izrādi bija jāiet... bet tomēr.

neviens, 11.06.2008. 13:27:22
Komentāra reitings: -8.752

panjem parfīmu labāk...

walx, 11.06.2008. 14:13:46
Komentāra reitings: 20.281

Ja tev lielais wow nav jau bijis tad nebuus ar, taa graamata pati par sevi ir viens milziigs wow, vienkaarshi geniaals gabals!!! Biju maskavaa uz Bulgakova muzeju un maaju, super, Meistaru un margaritu esmu lasiijis reizes piecas!!!

jana, 11.06.2008. 14:59:34
Komentāra reitings: 11.473

no pirmas reizes tochn nesapratisi, labi ja pieshaujes tam daljaam ar ponciju pilatu :). bet savadak,loti silti ieteiktu lasit krievu valoda (originala). es pieljauju, ka var labi un baudami partulkot gandriz jebkuru valodu, bet, krievu valoda nekad, un tas ir pavisam noteikti, nebus no "tulkojamam" valodam.

sinepe, 11.06.2008. 15:15:17
Komentāra reitings: 14.532

piekrītu par valodas netulkojamību, taču Meistarā un Margaritā tas nav svarīgākais. būtu labi palasīt Veco Derību, paskatīties uz Bulgakova laikmetu un, protams, apzināties to, ka šis darbs nav sižeta ziņā wow, bet gan sava diapazona un noslēpto ideju dēļ. man tā vismaz likās. darbu sapratu tikai pēc kāda laika.
uzmanīgi ar Volandisko misticismu - dienā, kas nodevu skolotājai eseju par MM (es vienīgā rakstīju par šo tēmu), viņa salauza roku :D

piparbodīte, 15.06.2008. 16:25:01
Komentāra reitings: 8.38

Man tā ir viena no mīļākajām grāmatām,sajūsmināja visi tie apraksti, valoda utt, izlasīju gandrīz vienā paņēmienā.Visspilgtākie momenti likās dzīres pie Volanda, ainas ar Ponciju Pilātu un aina, kas ir gandrīz pašās beigās, kur visi jāj atpakaļ, atgūst savu īsto izskatu utt.
Nez, ja cilvēks nav šāda veida literatūras piekritējs, viņam var arī šī grāmata nepatikt, pati zinu meiteni, kura nevarēja to izlasīt iz tāda, manuprāt, muļķīga iemesla, ka viņai tā šķita pārāk krieviska. Bet man šī grāmata patika, tai ir sava noskaņa, šarms. Un nav vienas konkrētas vietas, kad tā atklātos.


Reklāma
Datuve.lv tehnoloģiju jaunumu portāls
Padalies priekā
Прывітанне, я хацеў даведацца Ваш прайс.

RobertSax

Kaixo, zure prezioa jakin nahi nuen.

Robertunsab

Лето в Мурманске: туры и экскурсии для любителей северной природы мурманск экскурсии летом <a href=murmansk-ecskursii-letom.ru>murmansk-ecskursii-letom.ru</a> .

murmansk_tury_bxoa


ienāktreģistrēties