Filma "Solījums visam mūžam" (A Vow to Cherish)

19.10.2010 00:45:04 aizsāka jitsy
15 komentāri Komentēt var tikai reģistrētie lietotāji, komentārus redz visi lietotāji. reģistrēties vai ielogojies!
jitsy, 19.10.2010. 00:59:47
Komentāra reitings: 0

Heijā-rūdi :) Kas lasīja forumā-pagāšreiz rīkotais filmu vakars ar filmu "Fireproof" bija ļoti priecīgi izdevies, cilvēku daudz, smaidu daudz, sarunu daudz, stāsts patiešām aizkustināja un lika paraudzīties uz pasauli citām acīm visus, dažāda vecuma cilvēku, prasīja, kad vēl taisīsim, tāpēc liekam jaunu bildi iekšā!! Izdomājām, ka tiešām jātaisa vēl viens filmu vakars, ja jau tā patīk! Tātad aicinu uz vakaru ar filmu "Solījums visam mūžam" (A Vow to Cherish)! :)
Nu pavisam īss filmas aprakstiņš: Braitonu ģimenes dzīve ir gluži ikdienišķa līdz brīdim, kad Elēnai atklāj smagu slimību. Elēnas bezpalīdzība liek visai ģimenei tverties pie mīlestības un ticības spēka, lai turpinātu dzīvot savu dzīvi neatsakoties no dotajiem solījumiem. Džonam vientulība liek tiekties pēc jaunām attiecībām, bērniem-atteikties no mācībām vai mājām. Taču Braitonu ģimenes attieksme vienam pret otru, pārvarot smago pārbaudījumu, atstāj iespaidu uz Džona brāli Filu-viņš pārvērtē savu viendienīša dzīvesveidu.

un treilerīts te: http://www.youtube.com/watch?v=uh_Zh_5IDfM

Filma ir 27. oktobrī, plkst. 18:30 „Europa City Hotel” 6. Stāvā (Brīvības ielā 199C).

+ Būs popkorns;
+ ieeja par ziedojumiem
Būsi ļoti mīļi sagaidīts! :))
Rīko: Es un mani foršie draugi no draudzes Kristus pasaulei www.kristuspasaulei.lv
Pasākuma profils draugiem.lv: http://www.draugiem.lv/avowtocherish
P.S. Droši var nākt-neviens nekodīs, atstāt zāli, ja filma nepatīk, var droši jebkurā brīdī, neuzbāzīsies, popkorna graušana un bēršana arī nemaz netraucēja (baigi garšīgs vispār bija, labs cukurs..) :p :)

kampy, 19.10.2010. 05:56:03
Komentāra reitings: 0.625

o! es centīšos šoreiz tikt :)

halcyon, 19.10.2010. 08:18:57
Komentāra reitings: 0

kampy paliks par rātnu kristieti?

dzēsts lietotājs, 19.10.2010. 19:56:41
Komentāra reitings: 0

[oftopiks?]

nu ja kampy paliks par raatnu kristieti - laikam mosh atmest smeekjeeshanu ?
-lol'n'rolf

jitsy, 24.10.2010. 21:23:00
Komentāra reitings: 0

forši, kampy :)
un, mish, smēķēšanu pavisam nopietni ir iespējams atmest ;)

dzēsts lietotājs, 24.10.2010. 21:56:49
Komentāra reitings: 0

atmest jau var, bet vai vajaga ?

jitsy, 25.10.2010. 18:22:24
Komentāra reitings: 0

nuuu,es vienu dienu braucu mikriņā un viens vīrietis skaļi runā pa telefonu un stāsta kādam no anonimo grupas laikam,kurš mēgina atmest: pēc 7 gadiem visi audi atjaunojas, jā, bet nu zobi gan paliek dzelteni...Un ja neatmet? Ja aiziet tā ļoti tālu līdz veselības problēmām lielām(labāk neuzskaitīšu, sākot no impotences un kā tik vēl ne...)? Tā ir indes deva katru dienu. Man ir draudzene,kura tikai dažus gadus smēķē, likās, ka tā nedaudz,bet tagad jau pāris gadus un atmest jau vairs nevar savā spēkā...
P.S..Vajag arī tāpēc, ka tu piedzimi,tiki radīts bez cigaretes zobos nevis komplektā ar to :D

jitsy, 25.10.2010. 18:25:03
Komentāra reitings: 0

Tāpat kā cilvēki saka: Bez alkohola nav jautrības vai cigaretēm...Bet comon-tad mums nav humora izjūtas, spējas priecāties, baudīt šo dzīvi bez indēm kas nonāk mūsos? Be free :)

dzēsts lietotājs, 25.10.2010. 18:51:48
Komentāra reitings: 0

jitsy - nejau es par cigaretēm runāju..paprasi kampy, par k.ādu smēķēšanu es runāju :D

P.S. ja kas - es tiešām tiku ieņemts vecāku alkahola reibumā, kad viņiem bija smēķi zobos ;) ;D

aicis, 30.10.2010. 11:05:24
Komentāra reitings: 0

atsauksmes? Ieva pastāsti.

kampy, 30.10.2010. 18:42:01
Komentāra reitings: 1.387

1kārt, es diemžēl netiku darba apstākļu dēļ.
2kārt, es iesaku, vai nevar to kino labāk 6dienās pa dienu kādreiz? tad visiem ir brīvāks, manuprāt.
3kārt, es principā nesmēķēju. ne veselības dēļ, bet dēļ gribas sev pierādīt- ko es varu.
4kārt iesaku filmu, ko rādīt, lai visi svētie stāv man klāt, ja es neaizietu, kad jūs šo filmu rādītu:
http://www.youtube.com/watch?v=NDp-F3Y97ZQ
un tur ir stāsts par cīņu- cīņu par mūžīgo dzīvību, tur var tīri labi savilkt sakarības ar kristietību ;)

ed, 30.10.2010. 20:37:53
Komentāra reitings: 0

nu tajā filmā ir bibliskais simbolisms, bet tur tik vairāk pēc mitoloģijas (gan jau pilnībā ar'), nevis no tā skatu punktā, kādā, cik noprotu, šo reliģiju bija domāts lūkot iepriekšējajās filmās. :)

bet tā interesanta filma.

halcyon, 01.11.2010. 10:24:55
Komentāra reitings: 0

Nākamreiz kādu film par budismu vai kaut ko tādu varētu...Septiņi gadi tibetā, ko sakat?

aicis, 01.11.2010. 22:40:00
Komentāra reitings: 0

http://www.imdb.com/title/tt1037705/ šī arī varētu būt tāda tīri skatāma filmiņa. Man jau patīk kā tā ideja pasniegta tur, par tām manipulācijām, par to grāmatiņu kā ieroci... kā ir mūsdienās? kā tad ir tai reālajā dzīvē ar to grāmatiņu, ko visi mēs saucam par bībeli? hm.

dzēsts lietotājs, 02.11.2010. 00:14:00
Komentāra reitings: 0

heh..nesen noskatijos filmu par mīlestību - saucas LO

iesaku jums apskatīt tajs jūsu pasiģelkās !


Reklāma
Padalies priekā
Kaixo, zure prezioa jakin nahi nuen.

RobertSax

Szia, meg akartam tudni az árát.

Robertunsab

Hi, roeddwn i eisiau gwybod eich pris.

RobertSax


ienāktreģistrēties