Filmas nosaukums

01.11.2009 07:51:20 aizsāka darmans
16 komentāri Komentēt var tikai reģistrētie lietotāji, komentārus redz visi lietotāji. reģistrēties vai ielogojies!
darmans, 01.11.2009. 07:53:17
Komentāra reitings: 16.101

Palīdziet ar filmas nosaukumu, īsāk sakot filma sākās ar to, ka džekiņš pabeidzis universitāti sadedzina naudu, dokumentus, paņem somu un dodas vnk ceļojumā, lai izprastu dzīvi u.t.t. beigās viņš nomirst pamestā busiņā mežā. Kāds bija šīs filmas nosaukums?

endo, 01.11.2009. 08:22:44
Komentāra reitings: 18.985

INTO THE WILD!!!
http://www.youtube.com/watch?v=2LAuzT_x8Ek
es gan grāmatu vispirms iesaku izlasīt ;)

darmans, 01.11.2009. 08:30:26
Komentāra reitings: 11.708

Liels paldies! :)

delīrijs, 01.11.2009. 12:42:14
Komentāra reitings: 7.223

grāmata the best- gadījās pat lat val. izlasīt..

deni2s, 01.11.2009. 18:19:06
Komentāra reitings: 2.894

Es ar lasīju, tikai tulkojums gan bija drausmīgs.

skabarga, 01.11.2009. 20:11:41
Komentāra reitings: 1.486

Filma laba.
Grāmata, kur? Grāmatnīcās ir?

endo, 02.11.2009. 05:59:21
Komentāra reitings: 7.345

Skabarg ja vēlies varu iedot izlasīt oriģinālvalodā ;)
A nē nedošu ,bet mainīšu pret kautko tik pat labu :D

kampy, 02.11.2009. 10:53:26
Komentāra reitings: 7.366

atceros ļoti miglaini. fīča bij tāda, ka kaut kādi tautieši turēja pagrabā iesprostotu, vot neatceros puiku vai meiteni. nu viņi bija divi, brālis un māsa, ja nemaldos vai pat ne dvīņi. ne gluži šausmene, bet trilleris gan maktens. bij kaut kāda psiholoģe vai kas tml, kas runāja ar vienu no tiem dvīņiem un devās meklēt to otru. pašu ar laikam iesprostoja, bet viņa tur cīnījās, izbēģa un uzvarēja ļaunos spundētajus . atceros beigas, ka viņi atrada to iesprostoto dvīni un viņš brīnījās par sauli un, ka ir pasaule ārpus tās istabas, kur viņš laikam visu mūžu bij noturēts. vai arī viņi abi āāāāa atcerējos, tas, kurš bij brīvībā, ar bij tur turēts un laikam izbēdzis un, ja nemaldos, nerunāja pēc tam. no šausmām mēms. bet tur bij vīzijas vai zīmējumi vai kas tml. pēc kā varēja nojaust kur atrodas tas otrs.un nez kāpēc liekas, ka viņiem (vai vienam no viņiem) bij zobu breketes vai kaut kādi dzelži nedabīgi kroplīgi uz mutes, vai ar pie kājām, (atceros tik, ka bij dzelži) bet to varbūt es jaucu no kādas citas filmas..
PS: tā ir 80 gadu beigas, vai 90mito gadu filma, jo biju diezgan sīka, kad skatījos

bremze, 02.11.2009. 18:48:49
Komentāra reitings: 1.483

LU centrālajā bibliotēkā ir : Džons Kraka "Pirmatnībā : stāsts par ideālistu, kurš uzdrīkstas iemiesot dzīvē savas ilgas"

chpok, 04.11.2009. 23:16:15
Komentāra reitings: 1.483

okey, mēģināšu uzdot līdzīgus 2 jautājumus. jau sen gribēju atrast tās divas filmas.

Abas divas skatījos agrajā bērnībā, tāpēc varu maldīties sīkumos.

1) zēns ar ģimeni atbrauc uz kaut-kādu pilsētiņu kalnos. puisis satiek meiteni un kādā brīdī tie pavada laiku alā. Pie tās meitenes mājās bija smuks paklājs un klavieres, uz kurām meitene spēlēja. kad ģimene brauc prom ar mašīnu, līst lietus un zēns raud(vai salīdzina lietus pilienus uz mašīnas stikla ar asarām).

2) vēl mazāk momentu atceros:
viss grozās ap kaut-kādu maģisko dzērienu, kuru māk izgatavot kaut-kādi indiāņi un kurš tiek gatavots auglī kas ir līdzīgs ķirbim. jauns pāris ceļo (ar mašīnu?) meklējot to recepti un filmas beigās sieviete to dzērienu iedzer.

kampy, 21.10.2010. 09:18:18
Komentāra reitings: 0

filmas sižets apmēram: ir divi labākie draugi- meitene un čalis. nezinu kas tur pa vidu notikās, jo filma vienkārši fonā gāja, bet pieslēdzos, kad vienā brīdī tai čiksai uzradās pielūdzējs. viņš viņu bildina, viss tur notiek, šamie brauc ar lidmašīnu kaut kur prom, kamēr tajā pašā laikā... tas viņas best friend saprot, ka mīl viņu, bet nu jau par vēlu. neatceros precīzi kas tur bija, bet viņš laikam atpazina ko katrs viņas smaids nozīmē, tb, ko viņa tajā brīdī domā un ar šīs fiškas palīdzību, protams, arī atgūst viņu. visādi cenšos jau kopš vasaras uzmeklēt šo filmu (tad pa tv3 rādīja) bet nekā nesanāk. aktieri mazpazīstami, neko vairāk arī nezinu. enī aidias?

_intuiicij_, 21.10.2010. 12:29:16
Komentāra reitings: 0

Kampy, ja atrodi šo filmu, tad pasaki man arī, jo atceros par tiem smaidiem, bet tiešām neatceros, kas tā bija par filmu.

nuclear, 21.10.2010. 17:07:20
Komentāra reitings: 0

es nevaru atcerēties nosaukumu frilmai, dēļ kuras esmu racies pa interenetu stundām ilgi. Kad biju mazs noskatoties to filmu nespēju aizmigt un bij ļoti ļoti bailīgi gribētos to pašu redzēt tagat un paskatīties kas tad nu tur tās bailīgs bija. Tā kā filmu redzēju ļoti sen atcerps vien to, ka ģimene pārvācās uz kaut kādu nomaļu vietu tur nebija televizors un bēniņos bija noslēpimaina istaba, kur dzīvoja kaut kāds matains neradījums.Īsti pat neatceros ko tas matainais izdarīja atceros vien to ka tur bij baigā mistika un beigās to istabu uzlauza..
p.s to filmu rādija pa tv nezinu tik pa kuru kanāku apmēram pirms 13 gadiem. Tā bija vienīgā reize ka es viņu redzēju! Ceru ka zināsiet, taču ļoti šaubos ja pat google pa to klusē :)

Šizatroniķis, 25.08.2012. 13:59:36
Komentāra reitings: 0

Labdien!
Man reiz viens cilvēks stāstīja, ka esot redzējis "afigenno" (tjipa highly recommended) filmu, kuras pamatā ir reāli fakti par fruktu, kurš izgudroja auto logu tīrītājus, bet Ford viņam šo izgudrojumu nozaga, tad nu viņš tiesājās 20 gadus un beigās uzvarēja tiesas prāvā.
Varbūt kāds zina šīs filmas nosaukumu, gūgles tante neko jēdzīgu man nesaka, jo man ir par maz info par šo filmu.

deni2s, 26.08.2012. 16:36:48
Komentāra reitings: 0

Šī?
http://www.imdb.com/title/tt1054588/

Šizatroniķis, 11.09.2012. 10:48:13
Komentāra reitings: 0

Laikam, ka jā. Paldies. Reitings gan tāds pašvaks priekš drāmas, bet būs kaut kad jānoskatās.


Reklāma
Padalies priekā
Xin chào, tôi muốn biết giá của bạn.

Robertunsab

Анкеты девчат равным образом молодых людей он-лайн, в телеграм канале @wanowes

Antoniagloro

Анкеты женщин (а) также молодых людей онлайн, на телеграм канале @wanowes

AntoniaAnowl


ienāktreģistrēties