SIA „Liepājas Olimpiskais centrs” aicina darbā

SIA „Liepājas Olimpiskais centrs”, 30.01.2008., 07:43

SIA „Liepājas Olimpiskais centrs” aicina darbā Projektu Vadītāju darbam ar kultūras projektiem (1 vakance) un Projektu Vadītāju darbam ar sporta projektiem (1vakance).

Galvenie darba pienākumi:
• Plānot un organizēt telpu noslogojumu Liepājas Olimpiskā centra multifunkcionālajā sporta hallē;
• Veicināt un koordinēt sadarbību ar potenciālajiem sadarbības partneriem.

Prasības pretendentam:
• Vēlama atbilstoša augstākā izglītība;
• Labas latviešu, krievu un angļu valodas zināšanas;
• Labas iemaņas darbā ar datoru (MS Word, Exel, PowerPoint);
• Labas organizatora dotības un radoša pieeja darbam;
• Labas prezentācijas un komunikācijas prasmes;
• Spēja strādāt pastāvīgi un komandā, mērķtiecīgi organizēt savu darbu;
• Pieredze ar kultūras/sporta projektu realizāciju saistītā amatā tiks uzskatīta par priekšrocību.

Piedāvājam:
• Dinamisku un atbildīgu darbu ar daudzveidīgiem projektiem;
• Iespēju pilnveidot savas zināšanas un pieredzi;
• Iespēju realizēt savas organizatoriskās spējas;
• Ieguldītajam darba atbilstošu, konkurētspējīgu atalgojumu;
• Sociālās garantijas.

Gaidīsim Jūsu CV un pieteikuma vēstuli līdz š.g. 15. februārim (pasta zīmogs)
SIA „Liepājas Olimpiskais centrs” Peldu ielā 5 – 304, Liepājā, LV-3401
Fakss 634 83025, e-pasts: ggatis@e-liepaja.lv
Tālrunis uzziņām: 29184104

0 komentāri Komentēšana pieejama visiem.
Komentāra pievienošana

Ar * atzīmētie lauciņi ir jāaizpilda obligāti.

atpakaļ uz ziņu sarakstu

Reklāma
Prāta darbnīca - ļauj prātam darboties!
Padalies priekā
chpoknul.icu

Morris

Hello. And Bye.

XRumerTest

cp loli ==> eit.tw/04G9JV <== ==> url.epoch.tw/Z4RGq <==

BobbyBrock

ienāktreģistrēties