Latvijas studenti sāk studēt online Myngle Svešvalodu akadēmijā

Andris Zeļenkovs, 24.09.2009., 01:22

Globālais valodu tirgus Myngle ir radījis iespēju Latvijas studentiem un citiem interesentiem mācīties valodas online Svešvalodu akadēmijā.

Tā ir iespēja apgūt svešvalodas virtuālajā vidē, atrodoties jebkurā pasaules malā un nepastarpināti no pasniedzēja, kuram izvēlētā valoda ir dzimtā. Myngle darbojas visā pasaulē, vienojot studentus un pasniedzējus no vairāk kā 160 valstīm. Myngle ienākšanu Latvijā nodrošina biznesa izaugsmes un starptautiskās paplašināšanās kompānija Result kopā ar interneta mārketinga kompāniju Progression.

Svešvalodu akadēmija rada unikālu iespēju mācīties valodas virtuālajā vidē, nemainot atrašanās vietu, ja vien tajā ir pieejams interneta pieslēgums un dators. Apmācības tiek nodrošinātas, izmantojot Myngle platformu un Skype sarunas un sarakstes iespējas.

Ikviens var izvēlēties sev nepieciešamo apmācību veidu, pasniedzēju un laiku. Jauniem lietotājiem daudzi pasniedzēji piedāvā iepazīšanās nodarbības. Ja nav vēlēšanās mācīties vienatnē, ir iespēja apgūt svešvalodas kopā ar studiju biedriem, draugiem, radiem vai paziņām Myngle grupu nodarbībās, jo plaši pielietota prakse ir valodas apmācība vairākiem cilvēkiem kopā, veidojot savu virtuālo klasi.

Myngle sistēmā visā pasaulē ir reģistrējušies vairāk kā 69 000 lietotāju, bet vairāk kā 270 pasniedzēji jau ir apstiprināti kā sertificētie Myngle pasniedzēji, kuru apmācību kvalitāte ir atzīta par ļoti augstu.

"Myngle Svešvalodu akadēmijas online apmācība ir ne tikai modernākais un ērtākais, bet arī efektīvākais valodu apguves veids. Myngle nodrošinātās tehnoloģijas – prezentēšanas, sarunas un rakstīšanas iespējas ļauj mācīties un izkopt valodas prasmes katram ērtākajā laikā, apjomā un vietā – augstskolā, mājās, lidostā, viesnīcā, parkā, jebkur – ar to pasniedzēju, kuru izvēlas pats lietotājs," skaidro interneta mārketinga kompānijas Progression direktors Andrejs Sergejevs.

Myngle Svešvalodu akadēmija nodrošina vairāk nekā 50 valodu apmācību. Pašreiz visā pasaulē populārākās ir angļu, spāņu, franču, itāļu, ķīniešu, vācu un arābu valodu apmācības. Svešvalodu akadēmijas organizatori, ņemot vērā Myngle pieredzi visā pasaulē, prognozē, ka Svešvalodu akadēmiju visvairāk novērtēs un izmantos tie cilvēki, kuri izprot svešvalodu zināšanu nozīmi mūsdienās, kā arī tie, kuri plāno ilgstoši uzturēties ārzemēs – studēt, ceļot vai strādāt. Apmācība Latvijā ir organizēta, izmantojot mājaslapu www.myngle.lv, kas pieejama latviešu un krievu valodās.

Ņemot vērā patreizējo situāciju valstī, apmācības Myngle Svešvalodu akadēmijā ir iespēja ar ierobežotiem finanšu resursiem uzlabot valodu prasmes, tādā veidā ceļot savu konkurētspēju darba tirgū.


1 komentārs Komentēšana pieejama visiem.
swans (swans@inbox.lv), 31.12.2009. 20:20:33 (ip:83.99.165.189)
Komentāra reitings: 0

Svešvalodu sarunvalodas īsais kurss. Attīstības Akadēmijas Svešvalodu Institūta izstrādātā valodu apguves programma sastāv tikai no 25 nodarbībām.
Ar speciālo programmu iespējams apgūt vienlaikus pēc Jūsu izvēles - angļu, vācu, krievu, spāņu, zviedru, itāļu, franču, portugāļu, somu, igauņu, lietuviešu un poļu valodas. Es pats esmu apguvis spāņu un zviedru valodas, bet par kursu sīkāk -

http://orator.tobebest.com/?5501

Komentāra pievienošana

Ar * atzīmētie lauciņi ir jāaizpilda obligāti.

atpakaļ uz ziņu sarakstu

Reklāma
Datuve.lv tehnoloģiju jaunumu portāls
Padalies priekā
속에서 무엇인가 터지는듯한 느낌을 받았다.여자에게서 고딩 야동 풍기는 향수의 향이 My web page; 서양 야동 (Elinor (https://0rz.tw/create?url=https%3A%2F%2Fgitlab.catedras.linti.unlp.edu.ar%2Fjansen92jochumsen))

Kandace

The knowledge is incredibly important. Here is my blog ... %anchor_text (https://www.paradisepackersmovers.com/packers-and-movers-in-faridabad/)

Houston

Many thanks very helpful. Will certainly share website with my buddies. Stop by my web page :: thai massage chicago (https://www.google.gr/url?q=https://thailotusbodywork.com/)

Renateienāktreģistrēties