Vai vēlies piedalīties?

Rūta Vimba, MYSTYLe art, 19.02.2008., 17:47

"Dzimum-diena" – vai mēs svinam Sieviešu dienu? Vai mums ir Vīriešu diena?

Esi aicināts piedalītie foto-ielu interviju akcijā, lai noskaidrotu, ko sabiedrībai nozīmē šis Padomju mantojums un galu galā – kāds iemesls vajadzīgs, lai Latvijā svinētu svētkus dzimumam?

Ir mums tāds padomju mantojums kā 23.februāris (Tēvijas sargu diena, jeb tautā saukta arī par vīriešdienu) un tad vēl 8.marts (pilnīgi oficiāli Sieviešu diena)!
Ja vēl Sieviešu dienā var redzēt vīriešus ar tulpēm rokās, tad Vīriešu dienā sieviešu rindas pie puķu kioskiem nav redzētas. Un tad vēl - Sievietēm jau ir arī tā Mātes diena. Vārdu sakot - nekāda sociālā taisnīguma.

Akcijas ideja - šajos datumos iziet ielās, lai fotografētu cilvēkus un uzdotu viņiem jautājumus par svētku svinēšanas paradumiem, lai noskaidrotu, cik liela nozīme ir padomju tradīcijām, vai Rietumu svētkiem un kāda ir sabiedrības attieksme pret svētkiem, kas veltīti īpaši vīriešiem, vai sievietēm, mātēm, vai kareivjiem.

Akcijas rezultāti tiks apkopoti un publicēti Internetā.


23.februārī - fotografēt un intervēt vīriešus,
8.martā - fotografēt un intervēt sievietes.
  1. fotografēt cilvēkus (portrets, pilns augums utml.) - ielās, darbā, kafejnīcās, studijās, sabiedriskajā transportā…
  2. uzdot jautājumus:
  •  “Vai Jūs zināt, kas šodien par svētkiem?”
  • “Ka Jūs atzīmējat šo dienu?”
  • “Kādus svētkus, bez oficiālajām brīvdienām, jūs vēl svinat? Ko Jums tie nozīmē?”
  • “Vai Jūs zināt, kad ir šādi svētki ir arī pretējam dzimumam? Ko Jūs plānojat darīt Vīriešu / Sieviešu dienā, lai viņus / viņas iepriecinātu?”
Norises vieta - visa plašā Latvija!

Darbus sūti uz e-pastu ruuta.vimba@mystyleart.lv ar norādi “dzimum-diena” nosaukumā, neaizmirstot pieminēt vēstulē arī savu vārdu, uzvārdu, e-pastu, telefonu un rajonu.

Ja ir jautājumi, droši raksti uz ruuta.vimba@mystyleart.lv, vai zvani - +37126626925!

0 komentāri Komentēšana pieejama visiem.
Komentāra pievienošana

Ar * atzīmētie lauciņi ir jāaizpilda obligāti.

atpakaļ uz ziņu sarakstu

Reklāma
Prāta darbnīca - ļauj prātam darboties!
Padalies priekā
The applicant ought to use both an Ink-Jet or Laser printer to print the finished Visa Utility types once submitted online. Here is my web-site visa application fee for canada (%anchor_text (https://speakerdeck.com/bivefivi))

Mollie

1. Passport with at the very least 18 months interval of validity. Applicant fills the applying on-line as per the varieties standardized by the Ministry. Have a look at my site :: travelocity car rental [%anchor_text (https://www.longisland.com/profile/huyigipa)]

Trudi

Rattling superb information can be found on web site. Feel free to visit my homepage :: %anchor_text (https://bogazicitente.com/22livefirerifle721421)

Adellienāktreģistrēties