IZM aicina jaunatnes organizācijas un pašvaldības pieteikties finansējumam jauniešu aktivitātes veicināšanai

Laura Zaharova, 03.02.2015., 14:39

Izglītības un zinātnes ministrija (IZM) aicina jaunatnes organizācijas un pašvaldības piedalīties projektu konkursā un iegūt finansējumu dažādām aktivitātēm jauniešu iniciatīvas un līdzdalības sabiedriskajā dzīvē veicināšanai, personības attīstībai, kā arī zināšanu un prasmju apguvei.

Projektu pieteikumus konkursā ir iespējams iesniegt līdz šī gada 27.februārim.

Izglītības un zinātnes ministre Mārīte Seile uzsver:

"Partneru atbalsts ir ļoti būtisks, veicinot mūsu jauniešu uzņēmību, sabiedrisko aktivitāti un viņu kā personību pilnveidošanos. Atbalstot jauniešu iniciatīvas un piedāvājot dažādas neformālās izglītības iespējas, mēs varam stiprināt jauniešos pārliecību par saviem spēkiem un vēlmi drosmīgāk īstenot savas ieceres."

Projektu konkursā pašvaldības var iesniegt pieteikumus atbalstam jauniešu centru darbības nodrošināšanai pašvaldībās, lai īstenotu neformālās mācīšanās aktivitātes visiem jauniešiem, popularizējot līdzdalību un aktīvu dzīvesveidu. Pašvaldību projektiem kopējais pieejamais valsts budžeta finansējums ir 140 000 eiro. Plašāka informācija un konkursa nolikums pieejams šeit: jaunatne.gov.lv/lv/raksti/jaunatnes-starptautisko-programmu-agentura-izsludina-atklato-projektu-konkursu.

Savukārt jaunatnes organizācijas var pieteikt projektus atbalstam jaunatnes organizāciju darbībai un līdzdalības nodrošināšanai valsts un starptautiskajā jaunatnes politikā. Kopējais pieejamais valsts budžeta finansējums ir 56 915 eiro, kas ir paredzēts līdz vienpadsmit jaunatnes organizāciju projektu atbalstam, ar mērķi veicināt jauniešu iniciatīvas un līdzdalību lēmumu pieņemšanas un sabiedriskajā dzīvē, stiprināt jauniešu uzņēmību, veselīgu dzīves veidu un tādu neformālo mācīšanās aktivitāšu realizēšanu, kas pilnveidotu jauniešu personību un attīstību. Konkursa nolikums un cita noderīga informācija pieejama šeit: jaunatne.gov.lv/lv/raksti/jaunatnes-starptautisko-programmu-agentura-izsludina-atklato-projektu-konkursu-0.

Projektus īstenos Jaunatnes politikas valsts programmas 2015.gadam valsts budžeta finansējuma ietvaros. Valsts programmas pasākumus īsteno IZM un Jaunatnes starptautisko programmu aģentūra.


0 komentāri Komentēšana pieejama visiem.
Komentāra pievienošana

Ar * atzīmētie lauciņi ir jāaizpilda obligāti.

atpakaļ uz ziņu sarakstu

Reklāma
Datuve.lv tehnoloģiju jaunumu portāls
Padalies priekā
<a href="https://hydroxychloroquine365.com/">plaquenil 0.2</a> <a href="https://zithromaxtab.com/">zithromax</a> <a href="https://citalopramhbr.com/">citalopram over the counter</a> <a href="https://zithromax250.com/">zithromax 500 mg</a> <a href="https://flagyl24.com/">flagyl pills price</a>

Carlnob

JeffreyPrown

Хай. Меня зовут Светлана. Познакомлюсь с парнем для встречи. Приеду к тебе на район или встримся у меня. Живу в соседнем подъезде. <a href=https://myizbushka.cf/ynfuuuf/index.html>Давай дружить?!</a>

Arleneeaserienāktreģistrēties