Indijas sapņi

agony, 05.04.2009., 23:27

Es skatos bildes par Indiju… Visi nabadzīgie ļautiņi, sirmgalvji un nevainīgie bērni ar uzpūtušies vēderiem man liekas gluži kā svēti eņģeļi, kuri dzīvo savu dzīvi savā netīrajā pasaulē, jo viņiem nav citu izredžu…

Es skatos uz bildēm un saprotu viņus. Viņi dzīvo krātiņā tāpat kā es… Atšķirība ir tā, ka es nedzīvoju kartona kastē, bet mana iekšiene ir tik pat tukša kā viņu vēderi… Es reizēm domāju, ko vajag, lai piepildītu viņu dvēseles? Laikam ir jāpiepilda viņu vēderi. Viņi izskatās tik primitīvi, bet īstenībā ir godājami... Tas ir tāpat, kā iet cauri tunelim un redzēt nabagus ar kucēniem un aklo onkulīti… Viņi ir svēti un daudz augstāki savā būtībā par visiem snobiem Range Roveros un piesmakušajos ofisos…

Neviens jau nezina, bet īstenībā mēs visi esam vienādi… Lielās tiesas priekšā, Dieva priekšā – Zemes priekšā – mēs visi esam vienādi... Dvēseli nevar nopirkt pat par miljoniem, kuri ir mūsu valdības izkrāpti vai nodeldēti... Prieku, laimi un sirdsskaidrību nevar nopirkt ne par ko. Tu var tikai iegūt vai neiegūt. Un tomēr… Šiem nabadzīgajiem ir sava kultūra, tie rūpējas par saviem astoņiem bērniem un nežēlojas par to, ka nevar atkal izmest naudu par muļķībām... Jo viņiem tādas nav… Viņi ir tīri un viņu dvēseles ir skaidras, kā baložu bars man virs galvas.

Baloži… Šie skaistie Dieva putni... Jā, tieši viņi redz visu, kas notiek šajā pilsētā, valstī un pasaulē… Viņi to visu redz un nes sev līdz no vienas zemes malas uz otru. Viņi klusēdami nes šo krustu, šīs visas lietas, kuras pasaulē ir redzamas. Naidu, bēdas, izmisumu un neprātu… Viņi klusēdami paceļ to visu savos spārnos un nemaz nekurn par grūtībām vai nelaipnajiem dzīves apstākļiem.

Bet es tik stāvu un skatos, kā viņi paceļas un aiznes visu kā nebijušu, un tā viņi darīja vakar un rīt un darīs parīt… Viņi nes prieku slimajiem un mierinājumu izmisušajiem. Cerību aizmirstajiem un sirdsmieru apsēstajiem… Modrību nogurušajiem un dzīvību invalīdiem, prātu slimajiem un acis aklajiem… Viņi izdara visu, pat Indijas bērnus pabaro un iedod normālas mājas…. Mierina un sniedz mīlestību, samīļo, paglauda galvu un iedod tik ļoti trūkstošo siltumu un uzmanību. Tas viss ir tikai jāredz, un tad nebūs nelaimīgu brīžu un vilšanos sajūtu, iepriekšēju savu nedienu pareģojumu un vienkārši sliktas dūšas no visa šā…


5 komentāri Komentēt var tikai reģistrētie lietotāji, komentārus redz visi lietotāji. reģistrēties vai ielogojies!
dzēsts lietotājs, 07.04.2009. 01:50:14
Komentāra reitings: -1.655

murgs par baložiem, dievu un bomžiem (kas izrādās ir svētie).
kāds tam visam sakars ar attiecībām??

visa šī attiecību sadaļa man liekas viens liels murgains blogs par neko. viena raksta kkādu "sekss un lielpilsēta" atveidojumu, otra pseidointelektuālu sviestu. neredzu mērķi šai sadaļai.

agony, 07.04.2009. 15:31:01
Komentāra reitings: -3.482

nu ,ja tev nav saprāta,tad arī nebūs:) un tev nepieleks.
ja gribi palasīt kaut ko par trulām attiecībām vai pamācības par seksu , tad palasi Cosmopolitan,varbūt tur būs saprotamāks kaut kas tava līmeņa prātam.otrkārt attiecības šeit ir uzsvērtas cilvēkam pašam ar sevi un skatījums uz dzīvi.neesi ielīdis/ielīdusi pareizajā sadaļā.

dzēsts lietotājs, 07.04.2009. 18:18:56 (fiksēts pārkāpums)
Komentāra reitings: 1.246

visiem, kam neinteresē tavi muļķīgie 'raksti' par neko, nav saprāta? laikam esi pārāk augstās domās par sevi.

mazs offtopic adresēts tam, kurš manā komentārā saskatīja kkādu pārkāpumu: es ļoti atvainojos, ka izsaku savu viedokli. paldies par uzmanību.

agony, 07.04.2009. 21:44:47 (fiksēts pārkāpums)
Komentāra reitings: -3.481

hmm nu vari ari domaat taa,neviens jau neko nesaka:D nepatiik-nelasi.neviens tev nespiezh.siltumnicas efekta beerni tik daudz ko nesaprot...ehhh tev veel augt un augt...

dogs, 08.04.2009. 01:29:10
Komentāra reitings: 3.383

Uhh, uhh... kā tādi bērni, viens par otru asprātīgāks.

Nez vai nabadzīgie indieši ir tik laimīgi, kā te viņus apraksti. Ja viņiem būtu nauda, ko izmest par muļķībām, tad viņi to darītu taisni tāpat kā mēs. Bomži nav ne ar ko labāki par "vidējo latvieti", tikai ar to atšķirību, ka viņiem naudas mēdz būt vairāk nekā tādam, kas ikdienā iet uz darbu.

Pseidointelektuālisms... ziniet ir tāda laba dziesma par tīģeriem =P

atpakaļ uz rakstu sarakstu

Reklāma
Datuve.lv tehnoloģiju jaunumu portāls
Padalies priekā
Wow, stunning portal. Thnx ... Also visit my blog %anchor_text (https://www.afkarena.net)

Young

I love looking at your website. Regards! Review my page ... %anchor_text (https://webcam-record.com/maxiy_01)

Romeo

Hi there, neat webpage you have right now. My webpage: %anchor_text (https://ameblo.jp/)

Katharinaienāktreģistrēties